Sürekli Türk kadınını kötüleyen Türk erkeği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten çok üzülüyorum artık ya içinde kadınların geçtiği bir şey paylaşılsın yorumlarda demedikleri kalmıyor kezban en hafifi gerisini siz düşünün artık ne dediklerini. ..

0|0
1431

En İyi Erkek Görüşü

• O insanlar için kullandığım tek bir kelime var; yazık. Bu durum hem erkekler hemde bayanlar için gecerli. Turk erkeğini kotuleyen, Turk babadan doğmuş Turk kizlari veya Türk anadan doğmuş Turk erkekleri. Eğer bir erkek kendisini bu durumda hissediyorsa çevresinde ki bayanlar ona ikinci sınıf bir erkek olduğunu hissettirmiştir. hakli olarak. Ne de olsa kedi uzanamadıgi ciğere mundar dermis. Suna eminim ki, eğer benim ülkem savaşa girse, cepheye yardıma kosan yine Turk kadını olacak ruslar veya moldovalilar değil. Kendi kültüründen, kendi soyundan, ortak atadan geldiğin milletin kadınlarını kotulemek sığlıktir ahmaklıktır benim gözünde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence tamamen psikolojik birşey insan eksik hissettiği şeyi başkasını eleştirerek ezerek tamamlar Çünkü eleştiri yapan insanların çoğu kıllı göbekli kısa boylu ve malesef cahil insanlar şimdi bu topluluğu savunmaya çalışan bir kahraman da çıkar insanların zevkleri farklıdır Rus kadınları Asyalı kadınlaeı siyahi kadınları beğeniyor olabilir özgürdür ama Türk kadını şöyle böyle diye yermek de doğru değil ama haklılar da bakımsız Türk kadınlarımız ama kalkıp da böylesine eleştirmek de yanlış

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Neden mi kotuluyorlar? Cunku bizim kulturumuzde ve inancimizda, eşe sadakat var...
    Her onune gelen kizla yatamadigi icin...
    Bu turlerin kiz kardesleri anneleri kutsal ama diger tum kadinlar kamu mali?
    Bizim karinimizi kotuleyenlerin profiline bakin mutlaka cinsel icerikli ya da muhabbetlidir...
    Yani potansiyel sapik , belki de tam bir sapik...

0|0
    0|0
  • kötüye kötü derim.. iyiye iyi.. ama bizim kahrımızı çekecek tek bir kadın türü var oda türk kadınları :)

0|1
    0|0
  • sürekli Türk erkegini kötüleyen Türk kadını hakkında ne düşünüyorsam aynısı

0|0
    0|0
  • Buna gerçekten inanıyor musun yoksa soru başlığını yanlış açtığının farkında değil misin? :D Sitede kadın erkek ile ilgili sorulan kızların sorduğu soruların %99'unda erkekleri hunharca aşağılıyorsunuz ^^

1|0
    0|1
  • Gotümlen gulüyoruz ahsjsj. Anası Türk karısı da %99.99 Türk olacak. Ve tipine bakmadan millete bu lafları söylüyorlar. Kız evlenmeden olmaz diyor kezban diyor. Evleneceği zaman bakire istiyor ahsjsj. Millet değişik

0|0
    0|0
  • Boş beleş erkek tipidir. Kadınlara erişemeyen , muhtemelen aklı iki bacağının arasında olan türe mensuptur bu konuşan erkekler. Konuşsanlar onlar. Umursama. Türk kadınlarındaki çeşitlilik dünyanın hiç bir yerinde yok. Önemli olan kendin için doğru olanı bulmak bir erkek için.

0|0
    0|0
  • İyi diyorlar kizlarsa düşünceli olsun kaba olmasinlar. Kendilerini birşey sanmasin

0|0
    2|1
  • onun anası alman heralde

0|0
    0|0
  • 36 etnik unsurdan oluşuyoruz hangi etnik unsura kotuleniyor?

0|0
    0|0
  • İticiler

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum kötüleri denk gelmiştir.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman tek taraftan bakma olaya whatsapp grubundan çekiştirilen oğlanları da düşün o yüzden bıçağı ortaya vur derim.

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • 10 yıl kadar turizimde çalışmıiş birisi olarak söyleyim ki Türk kızlarına kurban olsunlar

0|1
    0|0
  • Birak be ne takacaksin. Ben turk kadinlarini cok seviyorum. Hepiniz cok iyisiniz kulak asmayin kendilerine baksinlar hepsi gobekli cirkin suratsiz.

0|0
    0|0
  • Fazla erotik film izliyolar ben türk kadınını dünyanın en seksi mankenine değişmem

0|0
    0|0
  • kesin hayatın da kadın görmemiş tir ondan kötülüyor

0|0
    0|0
  • Bunların kız versiyonları italyanları övenler gibi salaklar.

0|0
    0|0
  • anası Türk değil heralde diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Çok yanlış yorumlar yapılıyor ama bu durum bu karşılıklı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkek mi onlar 😄

0|0
    0|0
  • Gülüp geçiyorum. Ulaşabildikleri kezban olanlar olduğu için yediremiyorlar zavallılar.

0|0
    0|0
  • kendi annesi türk evlenecegi kadin türk bos laflar iste terbiyesiz böyleleri

0|0
    0|0
  • Valla bazen hak veriyorum. İki boya sürüp güzel birşey giyenin burnu gökyüzüne değiyor

1|0
    0|0
  • hayatlarında kaç tane başka milletden kadın tanıdılar acaba

0|0
    0|0
  • Aciyorum

0|0
    0|0
  • Bizde onları kötülüyoruz napalım yani Türk milleti böyle

0|0
    0|0
  • Özetin özeti şunu söyleyeyim ERKEKLER KURBAN OLUN SİZ TÜRK KADININA TAMAM MI

0|1
    0|0
  • Boşvereceksin konuşmaya değmezler

0|1
    0|0
  • Net:Ayna görmemişler

0|0
    0|0
  • kendisi neymiş. ona bakarsan türk erkeği de iyi sevişemiyor bence. hadi buna da söylesinler bakalım

0|0
    0|0
  • saçmaladını

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...