Bu ne şimdi çocuk muyum ben?

ya bir komşumuz vefat etti. Almanya'da kızı vardı. kızının kızları benim arkadaşlarımdı 2-3 senede bir türkiyeye geliyolardı. ölüm haberiyle aniden geldiler çok üzüldük duyunca zaten. annem de dedi sen de git bir ziyarete diye. tamam dedim sabah. gitmiş kızla konuşmuş işte burcu senle görüşmek istiyo falan demiş. kız da tamam demiş. annem de dedi bana. sinir oldum ya adıma konuşmuş benden habersiz. benim dilim yokmuş gibi. ben zaten gidicektim başınız sağolsun demeye. ya zor olcak kaç senedir de görüşmüyoruz benim için zor giderdim artık bir şekilde. ama annem emrivaki yapar gibi deyince sinir oldum istemiyorum demedim de gidip de kıza böyle söyle demedim ki of neymiş ben geçiştircekmişim annem gündeme getirince sinir olmuşum ne alaka ya

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ya herkes öyle benim babamda öyle gerek yok gereksiz polemiğe girmeye sen görevini yerine getir sana yakışanı yap takma kafana bunu da :)

0|0
    0|0
    • 3ay

ya nasıl gitcem evlerine ya o kadar görüşmüyoruz ki ne diycem bilmiyorum soğuğum ben en iyisi hiç gitmemek zaten annem gitti. çarşamba da almanyaya döneceklermiş

• 3ay

ya sıkı falan değil taa 5-6 belki 7 sene önce sıkı arkadaştık geçen sene öyleydi işte geldiler görüşmedik. annem bir taktı bana asosyal bilmem ne diye de artık ne yaparsan yap dedi kendim de hiç gidemem

• 3ay

Boş ver gitme o zaman ;) biz ne ara buraya geldik dskskd

En İyi Kız Görüşü

• Olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

ne olsun?

• 3ay

Git istersen ayıp olmasın

• 3ay

ayda yılda bir geliyolar annem de insanlıksız der der susar da yine de bilemedim ki şimdi

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...