Kapat

Neden Saygısızlık Diz Boyu?

kimse kimseye saygı duymuyor (içinde bende dahilim).
insanlar birbirini aşağılıyor.
saçma sapan sorularla bayıyorsunuz.( gitmek isteyen giderciler yorum hakkına sahip değildirler bir kaç güne gideceğim.)
düşüncenizin zıttını söyleyenlere hakaret küfür varoşluk sergiliyorsunuz ters bir durumda konuşup anlaşmak özür dilemek yerine üste çıkıp engelliyorsunuz.
haksızken çirkefliğinle haklıymış gibi görünmeye çalışıyorsunuz
vücudunuzu sergileyip hastalığım var mı diye soruyorsunuz.
tanışalımmı dediğinizde reddedince kezban ergen damgası vuruyorsunuz.
çocukluk olarak görün görmeyin ama gerçekten zoruma gidiyor sinirime dokunuyor biraz adabı muhaşeret olamazmı?

1|2
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede takılma amacım nedir bilmiyorum. Sitede yaptığım gözlemde toplumsal zekanın aşırı gerilediği, insanların özgürlüklerinin hiçe sayıldığı, düşüncelerin yargılandığı, insanların tercihlerinin suç olarak nitelendirildiği bir platform haline gelmiş.

Aslında burası Türkiye'nin özeti. Buraya kızmanıza gerek yok, sitede belli başlı insanların toplandığı yok, toplumun her kesiminden insan var burada. Burada yaptığınız gözlemi Türkiye'nin tamamına yayabiliriz. Yani buradan gidip, x bir yerde zaman geçirseniz karşınıza çıkacak insan karakteri yine aynı olacak.

Toplumun bu hale gelmesinde bir çok neden var. Bunları tartışmak burada çok su götütürür.

Sorulan soruların bir çoğu cehaleti gösteriyor insanlarımız okumuyorlar, kalitesiz vakit geçiriyorlar ve izledikleri öğrendikleri hayatın hiç bir alanında işlerine yaramayacak şeyler.

Gün boyu saçma sapan evlilik programlarını izleyip oradaki insanların rezilliği ile büyüyen insanlardan nasıl bir soru bekleyebiliriz ki?

İnsanalarımız hoşgörüyü ve özgürlüğün ne olduğunu unuttu. Aaa ayşe ile ahmet cinsellik yaşamış! Aaa ne kadar ayıp! Haram! Günah!

Tamam haklılar belki, islam inancına göre haram olabilir. Belki müslüman değil. Haydi müslüman diyelim, adam günahını bilerek yiyor. O insana yorum yapmak yerine, öneride bulunmak yerine savcı hakim olup yargılayıp ceza kesiyoruz.

Her neyse özet olarak diyeceğim şu, toplumun geldiği noktayı ks den analiz edebiliriz. Buraya kızıp yaşama küsmektense, güzellikleri görüp güzel kısımlarını alıp kötü kısımları görmezden gelmek lazım. Çünkü toplumun tanamı bu şekilde

1|0
    0|0
    • güzel yazmışsın ellerine sağlık bence yazsana

• rica ederim çok güzel olsun geceniz

• Teşekkür ederim.😊

En İyi Kız Görüşü

• Tek sorun insan olamamak burada

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 28

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz bendede vat maleseg😞

1|0
    0|0
    • ilk defa içinde saygı geçen bir cümlede kız görüşü sen varya baş tacımsın.

• Kendini kanıtlama çabası desem olabilir başkalarının fikrine katlanamıyoruz belkide hiç düşünmedim açıkçası 😐

• bilmiyorum artık :(

• Haklı

1|0
    0|0
  • E varosluk derken sende baskalarini asagiliyorsun? kusura bakma ama bu saydiklarinla kompleksli hayatin sillesini yemis ciddi ayaklarina yatan "kezban"lardan bir farkin yok

0|0
    0|0
    • ne diyorsun sen? ben ağzı bozuk mahalle karıları gibi konuşan insanlara varoş tabirini kullandım. bana kezban derken dur bidaha düşün ne ergenliğimi gördünde bukadar net konuşuyorsun? xaptal.

• Birini asagilamak icin kenar mahalle agzina gerek yok biraz once seni asagilarken farketmedin sanirim :) suanda verdigin tum tepkilerin de bastirilmis cinsellikle ilgili olabilecegini de dusunuyorum ve sanirim bu konuda hakliyim

• bastırılmış cinsellik? senin aklın yanlış yere kaymış. her b*ku oraya çekersen insanlar tarafından yanlış algılanabilirim. saygı çerçeven içinde konuş. ileriye gitme insan gibi konuş insan gibi cevap vereyim. bir terbiyesizliğine daha katlanamayacağım

Yükleniyor...