Sokakta öpüşüp koklaşanlara hatta sevişenlere bir tek ben mi sinir oluyorum?

Hayır yani sevgilimin olmaması ile alakası yok. İnsanda biraz utanma duygusu olur.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Görgü kuralı diye birşey var yapacaksan git evinde yap kendi namusunada karşıdakinin namusunada laf ettirme derim hep içimden

1|1
    1|1
    • Şu yorumu yapmaya bile tenezzül edemeyen edepsiz ne kadarda çok insan var.

• Herkesin düşüncesi farklıdır elbette bu aile kültüründen arkadaş çevre kültüründen kaynaklanır

En İyi Erkek Görüşü

• bunlara karışsan adın yobaz olur. Ama sana yobaz diyenin karısını kızını çıkar gözleri önünde sokakta öp bak nasılda erkek kesiliyorlar :) Millet olarak konuşuruz ama konuştuğumuzu uygulamada sorunlar çekeriz

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne alaka ya? Sevgilime sarılmak istiyorum belki. Belki cok içime dokunan bir şey söyledi ve öpmek istedim. Size ne ki bundan? Utanmayla ne alakası var ayrıca? Ortada ayıp bir sey göremiyorum da ben. Kançıncı yüzyılda yasiyoruz hala bakıs acınızı degistiremediniz mi? Ayrıca sokakta sevisme diye bir sey olması söz konusu olamaz.

0|1
    1|1
    • Seviş arkadaşım seni tutan mı var. Sen ahlaksızsan bize ne zaten.

• Öldükten sonra hangi dinle yaşaman gerektiğini öğrenirsin darwinin torunu

• Sagol ahlak bekcisi

• bizi ilgilendirmez bakmayıverirsin olur biter. türkiye işte ne beklersin

1|1
    1|0
  • ben sinir olmuyorum.
    bu tip şeylere sinir olursunuz ama fuhuş şebekesi kuran adnan hocayı alkışlarsınız.
    torunu yaşında kızlarla evlenmeye çalışan sapık emmiye ne müslüman adam dersiniz.
    tecavüzcüye ırz düşmanına sesiniz çıkmaz
    grup seks fantaziğsi için 4 kadın alabilmek için şeriatı savunan eziğe arka çıkarsınız.
    he bütün bunlar sütten çııkmış ak kaşık sokakta el ele yürüyen, sevdiği kıza bir öpücük konduran ya da sevdiği çocuğa bir öpücük konduran sarmaş dolaş yürüyen gencecik insanlar günahkar hayasız ve suçlu dimi.
    önce bir kendinize bakın sonra din kisvesi altında her türlü sapık ahlaksız ve hayasız fantazilerini gerçekleştirenlere
    sonra bu gençleri sorgularsınız.
    nokta.

0|0
    0|0
    • Yarana mı bastık teyze. Çocuklarını salarsın sen sevişirler korkma elleşmeyiz biz. Biz geri kafalıyız edep sahibi insanlarız. Siz dileğinizi yapın.

• meraklı değilim sabaha kadar yazışmaya merak etme. ama saldırınca sinirlerim bozuldu.

• Çok naziksiniz

• Valla şahsen ben yapmam ama yapana da bir şey demem çünkü bana ne kime ne.

1|1
    1|0
    • Sokakta sarkıntılık edenlerde normal ozaman. Hani edep yok ya ondan diyorum

• :Dne desem boş ya

• Bana ne sana ne.

1|0
    1|0
  • Biz normaller sinir oluyoruz, olmalıyız..

0|1
    1|1
  • Şu devirde artık herşey çok normal karşılanıyor bende buna hayret ediyorum ! Allah ıslah etsin hepsini

1|0
    1|0
  • Aynen dogru soyluyosun

1|0
    1|1
  • Bize ne onlardan, istediklerini yapsınlar, zararı yok bize

0|1
    1|0
  • midemi bulandırıyorlar

1|0
    1|1
  • Yapacak birsey yok istedigin kadr uyarsanda sana ne be diyo haklida bize ne istedigi kadar yiyissinler terbiyesiz olan onlar insanlar tarafndan hangi gozle goruldklerini bir gorseler boyle davranmazlar asla

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Karışmayın millete ya

1|1
    1|0
  • Boş ev bulamayan gençlere saygı..

0|1
    1|0
  • Aşırıya kacmadikca normal karsilamak gerekir. Aşktan zarar gelmez.

0|0
    0|0
    • Batı özentisi hep. Dedelerinizin kemikleri sızlıyordur

• Dedelerimiz de enfiye denen uyuşturucuyu kullaniyorlarmis maslesef.. Ama bu sigara ondan da berbat.

• Hic sokakta sevisen gormedim

0|1
    0|0
  • Şşş gidin evinizde yapın diye bağırıyorum..

0|0
    0|1
  • Burası türkiye kardeş , daha neleri göreceksin .

0|0
    0|0
  • bence yokluktan diyorsun sen

1|1
    1|0
    • Nesne? İnsanın ahlaklı olması için sevgilisi mi olması gerekiyor.

Yükleniyor...