Burdaki bazi seksist yaklasimlara karsi yorumunuz nedir?

Burda oyle yorumlar oyle sorular goruyorum ki burda.. Kadinin toplumda ki yerine deger vermeyen, dusuncesine, isteklerine karsi cikilian. 2016 yilinda bu kadar genc erkek bir nufusa sahip topluma yakismiyor bence..

Güncellemeler:
Yazim hatalarindan dolayi kusura bakmayin, telefon kitlenince duzeltmeme firsat kalmadi..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ne beklıyorsun?
    bır gazetenın ıle ismi küfürlü olduğu bir ülkede kültürlü olmak artık özgürlük sınırı halini almış..
    millet özenle ıtınayla keyifle küfür edilmesi için gayet gereken yapılmış.. televiyonlarımızda kültür eğitim vs fışkırmıyorki.
    argo konusmaları eğlence rüzgarı yapan yönetmenlerin dizi ve sinema oyuncularının olduğu bir ülkede yaşıyoruz artık.. varsa yoksa bel aşağı kelimelerle espri rüzgarı halini aldı argo konusmalar..
    çoğu zaman gazetede manşetler bile küfür olmuşken bide.. internette veya köşe yazılarındada rastlıyoruz aynı kelimelerden..
    hangi birimiz tepkisini dile getiriyorki?

1|0
    0|0
    • Gormek cok uzuyor kadin olarak ve onemlisi insan olarak.. Ne diyeyim haklisiniz

• malesef.. tribünleri katmadım bile.. sansür de bir işe yaramıyor..
      psikoloji artık normal çalışıyor.
      eskiden biz eşek bile diyemezken televiyonda eşoğlu eşşek kelimesi keyifle estirildi zamanında.
      millet bunlara gülerken argo kelimeler dahada yaygınlaştı.. bunları artık görmemiz noırmal karşılasakta küfürü eden normal goruyor.
      şimdi bayanlar küfür ediyor artık..

En İyi Kız Görüşü

• gördükçe deliriyorum ama en kötü olanı şu bazı kadınlar bu durumun farkında bile değil ve normal karşılıyorlar

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir toplumun düşüncelerini belirleyen yegane husus, medyayı elinde tutan ülke yöneticilerinin düşledikleridir. Bugün politikacılar insanları ötekileştirerek genç nüfusa örnek oluyorlarsa, genç bireylerin böyle tavırlar sergilemeleri gayet normal ve mümkündür. Bunu değiştirmek için ne yapmalıyız diyecek olursan, inandığın kadınlık davasında boy gösterip, dava kadını olup ülke değerlerini değiştirip, toplumu şekillendirmekten başka bir çözümü yoktur.. Ya bu davada ayakların kanıyıncaya kadar yürüyüp bir yerlere gelirsin, isyanını dile getirip bir şeyleri değiştirirsin ya da susar, duymamazlıktan ve görmemezlikten gelir hayatına devam edersin.

1|0
    0|0
    • Aktif bir sekilde yer almaya calisiyorum fakat bu kadar genc uyelere sahip bu platformda gercekten inanamadim, uzuldum.. Haklisiniz malesef

• Kadınlara saygı duymayan erkek yaradılışına saygısızlık yapmış erkektir. Allah böyle güzel bir özelliği kadınlara vermiş ve annelerimiz bizi dünyaya getirmiş ya da eşlerimiz bize bizden bir parça can vermiş. Tüm bu zorluklara katlanabilen kadınlarımızı her daim el üstünde tutmalıyız.

1|0
    0|0
  • Yok be onlarin cogu evden disari cikamayan oz guveni olmayan klavye canlilari...

1|0
    0|0
  • Ne gibi :/

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela dersen, karsida ki kisinin bakireligi onemli midir sorusuna "evet degilse Biplersin gitsin" gibi cevaplar goruyorum..

• Bipler gitsin demem ama bakire degilse yol veririm

• Haklısın abla

0|0
    0|0
  • ne desek boş

0|0
    0|0
  • seks hoştir abla

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısınız fakat tr nin aşması için daha zaman var, önce kızlarımız salak salak ona buna verecek. Zamanla gözleri doyacak anca öyle. O zaman da insan yerine koymazlar da hani neyse..

1|0
    0|0
  • kesınlıkle

0|1
    0|0
Yükleniyor...