Canınızı yakana en büyük ceza ne olabilir?

Periyodik olarak etrafımdaki herkes canımı yakıyor. Onlardan kurtulmam imkansız
😭😭😭Küçük mutluluklarla yetinmeye çalışırken onlarda gidiyor elimden
salakmıyım diye düşünüyorum. Boğazımın tıkanmasından artık yoruldum
buna dayanacak gücüm kalmadı😞

1|0
22|19

En İyi Erkek Görüşü

• Canimi yakan sevgilim ise ve canimi yakop ayrilmissak Allaha havale eder beklerim kafaya takmam arkadas dost yakmissa onunla bir daha eskisi gibi olmaz gücüm yeterse bende onun canini yakmak isterim yetmezse defterden silerim hiç işim olmaz gelip özür dilemedikce

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canını yakan senin üzülmeni istediği için canını yaktığını düşünürsek kesinlikle inadına Gülümsemen!!!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Canını yakanlarla konuşmamak

1|0
    0|0
  • Hepsine rağmen mutluyum🎉✨

1|0
    0|0
  • Şöyle bir söz var hayat felsefesi yaptığım ; cam gibi olacaksın seni kıranı keseceksin.

1|0
    0|0
  • Onlari hayatimdan cikartmak. Oyleki bir daha benden asla haber alamasinlar ve bana isteselerde asla ulasamasinlar. Öldugumu bile duyamasinlar. O dereceki. Beni uzuyirsa beni hak etmiyordur.

1|0
    0|0
  • sakın ağladığını falan gösterme. yokmuş gibi bir hiç gibi davran ya da önce bir adam akıllı kır kalbini sonra yokmuş gibi davran

1|0
    0|0
  • onları yok saymak. söyledikleirini dinlememek ve takmamak. onların yerine yeni insanları almak. ama yinede en büyük ceza onları yok saymak hiç tanışmamış gibi davranmak

1|0
    0|0
  • aynı şekilde karşılık ver. kolay lokma olmadığını görsünler

1|0
    0|0
  • Yok saymak

1|0
    0|0
  • :(.. Allah yardimcin olsun abla.. :( Gercekten oyle insanlar her yerde var.. Istersen dunyanin obur ucuna git oylelerinden biri gelip bulucak seni.. Bu yuzden kacmamaliyiz, Gogus gelmeliyiz..

1|0
    0|0
  • Hala yaniyosa can zaten sicrar onada kivilcimi

1|0
    0|0
  • gücün ve paran yoksa intikam alamazsin

1|0
    0|0
  • Sende onun canını yak sonra da umursama. Nurettin dayım ne güzel söylüyor be

1|0
    0|0
  • onun yaptıklarına rağmen dik durmak en güzeli bence

1|0
    0|0
  • Uzaklaşmak lazım ama uzaklasamiyorsun acı çekmeye mahkumsun bu durumda

1|0
    0|0
  • Ben onun yaptığının aynısını yaptım ona aynını yap ne yaptıysa aynını yap

1|0
    0|0
  • Hickira hickira agladigimi duysun

1|0
    0|0
  • Bagsur , prostad , vb.

0|0
    0|0
  • Suratına osurmak

0|0
    0|0
  • allaha havale et bacim

1|0
    0|0
  • Ağladığımı duymaları yazan olmuş saçmalamayın arkadaşlar bu size ceza olur kendinizi küçük düşürürsünüz mutlu olduğunu görmeleri canını yakar en büyük ceza 'UMURSAMAMAK'

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...