Sitedeki şu tiplere sinir oluyorum?

Ya bakın ben de Türk kızıyım ama gerçekten bazı gerizekalıların sürekli Türk kızlarını eleştirmesine, kezban vs demesine katlanamıyorum artık. Hayır ciddiye almaya değmez biliyorum kuyruk acıları var çünkü. Ama bir aynaya bakın be, beğenmiyosanız da bu kadar acıyı kusmaya gerek yok dünya peşinizde koşmuyor sevgili Türk erkekleri. Çok klasik olacak ama bir Brad Pitt değilsiniz ya da sevdiği kadına hakkaten değer verebilecek, onu aldatmayacak adam gibi adam değilsiniz çoğunluğunuz. (dikkatinizi çekerim ben genelleme yapmıyorum çoğunluk diyorum). Ha Brad Pitt de olsanız söylemeye hakkınız yok o da ayrı mesele. Öyle bir algı oluşmuş ki tüm kızlar mükemmel olmak zorunda, ya kardeşim isteyen atarlı olur, isteyen tersi olur. bir kız küfür de edebilir, istediği kişiyle ilişki de yaşayabilir. Sizin bunu eleştirmeye hakkınız yok. Biraz kendinize gelin. Bizi eleştireceğinize biraz eğitim seviyenizi yükseltmeye bakın. Haksız mıyım kızlar?

Güncellemeler:
ayrıca bir kız size sizi haksız çıkaran bişey söylediği zaman da hemen onu küçük görüp egoist ya da atarlı demekten de vazgeçin artık

5|3
14|29

En İyi Erkek Görüşü

• Haklisin sana katılıyorum kesinlikle hata yok yazdıklarında.
    Erkekte - bayanda şunu bilmeli ki;
    Hepimiz bir anne baba evladiyiz ayrıca ne erkek olmadan olur, nede kızlar olmadan olur.
    Bunu unutmamalıyız bütün bayanlar anne ve anne adayıdır.
    CENNET ise annelerin ayakları altındadır.
    Saygı duyuyorum hepiniz, hataam varsa affedin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bide görüş yaptığımızda tanışalımmı dedikleri zaman hayır deyince ya ergen oluyoruz ya kezban

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Türk kızları candır :)

2|0
    0|0
  • Ben kendimden sorumluyum... Çoğunluk beni ilgilendirmez. ben kafa yapıma uyan herkesle konuşur görüşürüm. Yaşa bakmam zekasına bakarım...

1|0
    0|0
  • Kuyruk acısı yok, kızlar kezban ki kezban diyoruz. Niye bu kadar kasıyorsun kendini?
    Sende kezbansın demek ki.

1|2
    12|2
    • al işte. sen de aynı zihniyettensin. ne yani bir insan haksızlığa ya da hakarete uğrayan hemcinsini savundu diye illa kendisi de aynı şekilde olmak zorunda mı? empati diye bişey duydun mu sen?
      ayrıca ne çirkin bir hitap ya biraz kendinizi karşı cinsin yerine koyun

• Bende olup sende olmayan bir mantık seni zaten geremez kiii;) eğlencen bile kızlar olmuş kendinle çelişen bişeysin komik oluyor güldürüyorsun ama rezil oluyorsun bak asdhfdkş Allah ibretlik göndermiş ya senin gibi yaratmadıgı için gidiym de şükrediym senle ugrasmıym:)

• Kızlar kezban mı bilemem ama bence sen tam bir kekosun dostum 😂

• Türk kızını kötülemem ki çoğu kişi troll zaten evlenceğide o Kezban dediklerinden biri olcak fazla kasmayın :))

1|0
    0|0
  • Türk kızlarını genelleme yaparak eleştirmek huylarim arasında değil.

1|0
    0|0
  • Genelleme yapanlara ayar oluyorum aynen kizlardanda var ayni tipler

2|0
    0|0
  • Moda oldu şu Türk kızları böyledir , Türk erkekleri şöyledir tarzı benceler sorular kesinlikle exper ve prim için yapılan şaklabanlıklardan başka birşey değil...

1|0
    0|0
  • ooo bilge insansın sen helal

1|0
    0|0
  • Ne yazık ki bu durumu yaratan kızlar da var burada. İstemedikleri cevabı alınca slk. ezik defol yol al diye insanları aşağılayan kendini peri padişahı sanan kızlar var ve bunlar yüzünden genel bir bakış açısı oluşuyor insanlarda. Türk kızı ya da yabancı kızlar veya onlarda bizde gibi kıyaslamaları asla sevmem böyle aptal aptal yazan konuşması hoşuma gitmeyeni de en fazla engeller yazdığını şikayet ederim hakaret etmek eleştirmek kimsenin haddine değil.

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerine karşı brad pitt'i tercih ediyorsan bu kezbanlik değil de nedir, elin yabancilari bile Türk erkeklerine hayran kaliyor sen ise Türk atan'in torunlarini kınıyorsun sana brad pitt ile mutluluklar öyle ise biz Türk erkek ve Türk kizlari olarak böyle iyiyiz 😃

0|0
    1|0
    • arkadaşım ben öyle bir şey mi dedim. ayrıca kimi istersem tercih ederim seni ilgilendirmez. siz türk erkekleri rus kızını türk kızına tercih etmiyor musunuz? türk kızını aşağılamıyor musunuz? peki o zaman aynı şeyi karşı cinsten görünce niye triplere giriyorsunuz? egonuz mu inciniyor. artı ben kimseyi aşağılamadım sadece o senin gibilerin şişmiş egosunu indirip biraz gözünü açmak istedim

• Rus kızları vd Türk Kezban ları diyen kim acaba

• Sen egondan önünü göremiyorsun hanim efendi yazdiklarini iyi oku önce sen ne yaparsan yap bu beni bağlamaz ama sen Türk erkekleri dersen orada devreye girerim sen sanki Amerika'nin şimarık kızları gibi konuşuyorsun önce sen bir kendi gözünü aç Türk kızı olduğunu unutma bir söz var ne yaparsan yal sana yakismayani yapma diye ayrica ben bir erkek olarak kendi yaptiklarimin ve yapacaklarimin bilincindeyim Türk erkeği olarak sen aksine ego patlamasi yaşamışsın bunu giderme peşindesin hanim efendi öğreneceğin çok şey var daha hayatta baba evinde keyfin yerinde şöyle gel bir 24-25 yaşlarina ben seni görürüm egolu hanim efendi 😃😃

• Bir kezban daha...

0|2
    2|0
  • Fazla takma

1|0
    0|0
    • taktığımdan değil şu an sitede yine bu tarz zihniyette birini gördüm birden sinir geldi yoksa gerçekten ciddiye aldığımdan değil

• Boşver ya

• Sakin ol türk kızı iyidir

1|0
    0|0
  • Tamam sakin ol

0|0
    0|0
  • söyleyenler hep türk kızlarının peşinden koşar bırak sen onları

1|0
    0|0
  • Siz kizlarda angelina jolie degilsiniz

0|1
    0|0
  • Agzi olan laf soluyo iste bunlar hep egodan

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • Peki.

0|0
    0|0
  • Tamam sakin ol şampiyon ;)

0|0
    0|0
  • yürü be aslan parçası, oyum sana.

0|0
    0|0
  • Siz kızlar çok temiz varliklarsiniz ya zaten suçlu hep erkek olur siz peygambersiniz zaten

0|0
    0|0
    • yav allahm ben öyle bişey mi dedim. niye lafı başka yerinden anlıyosun? eşitliği savunuyorum kızlar üstün filan demiyorum ki

• önemli değil ben de 18 yaşındayım biliyorum benim de aptallıklarım var ama herkesin hayatında aptallıkları vardır 80 yaşındaki insanın da vardır 20 yaşındakinin de. ama sırf hatalar yapıyoruz diye birbirimize aptal deme hakkımız yok. neyse hatanızı gördüğünüz için teşekkür ederim çoğu kişi bunu yapmıyor çünkü sadece ego kasıyor. iyi günler

• bak burda kendimi övmeyi hiç sevmem burda değil hiç bir yerde tabi :D ben kimyagerim ve iki tane daha artım var görünüşe bakıldığı zaman ama asla egolu değilim sadece etrafımdaki dengesiz ve karaktersiz insanlar beni kısmen egolu yapabiliyor yanlışmı eet bazen yanlış ama beni yanlış anlama egolu biri asla asla değilim tam tersi herkese insan gibi davrandım karşılığında hayvan muammelesi gördüm 9 yıllık arkadaşım benim canıma kastetmişti daha ne diyim

• Takma be bro her yerdeler :)

0|0
    0|0
  • haklısın bende sevmiyorum

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...