Sitedeki şu tiplere sinir oluyorum?

Ya bakın ben de Türk kızıyım ama gerçekten bazı gerizekalıların sürekli Türk kızlarını eleştirmesine, kezban vs demesine katlanamıyorum artık. Hayır ciddiye almaya değmez biliyorum kuyruk acıları var çünkü. Ama bir aynaya bakın be, beğenmiyosanız da bu kadar acıyı kusmaya gerek yok dünya peşinizde koşmuyor sevgili Türk erkekleri. Çok klasik olacak ama bir Brad Pitt değilsiniz ya da sevdiği kadına hakkaten değer verebilecek, onu aldatmayacak adam gibi adam değilsiniz çoğunluğunuz. (dikkatinizi çekerim ben genelleme yapmıyorum çoğunluk diyorum). Ha Brad Pitt de olsanız söylemeye hakkınız yok o da ayrı mesele. Öyle bir algı oluşmuş ki tüm kızlar mükemmel olmak zorunda, ya kardeşim isteyen atarlı olur, isteyen tersi olur. bir kız küfür de edebilir, istediği kişiyle ilişki de yaşayabilir. Sizin bunu eleştirmeye hakkınız yok. Biraz kendinize gelin. Bizi eleştireceğinize biraz eğitim seviyenizi yükseltmeye bakın. Haksız mıyım kızlar?

Güncellemeler:
ayrıca bir kız size sizi haksız çıkaran bişey söylediği zaman da hemen onu küçük görüp egoist ya da atarlı demekten de vazgeçin artık

4|3

Erkekler Ne Diyor 28

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...