Aşağıdaki şahısın bana zihniyetini açıklarmısınız?

Aşağıdaki şahısın bana zihniyetini açıklarmısınız ?

1|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Altı minare üstü... olan sevgili süslümanlarımız da var. Sadece tek bir şey söyleyeceğim;
    Bir dakika ön yargılarınızdan kurtulun da nefes alsın insanlığınız!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kısacası abazeus cahilus böyle ibnelrn yüzndn bu hale geldk ülkece

1|2
    0|0
  • Beyni 5 gramdan fazla gelmeyecek yakında fotosentez ile yaşayacak bir canlı turu

1|0
    0|0
  • Dış görünüşe bakıp yargılarım bende hemen :P %90 da doğru çıkar genelde

0|0
    1|0
  • ya hiç sorma müslüman işte

1|1
    0|0
  • Açık saçık giyinen kızda ciddiyet arayan var mı

0|0
    1|0
  • Gizli servis elemanı

0|0
    0|0
  • Bence gayet mantıklı konuşmuş

0|0
    1|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Mal ortada diyecek söz yok

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Açıklamam

0|0
    0|0
  • Nesi garip gelmiş :) adam dogru demiş. Kişilik dış gorunuş bir yansımasıdır. Özenti giyinenler hariç.

0|0
    0|0
  • adam biyerde haklı. kişinin giyimi ve hareketleri onun nasıl biri olduğunu anlatır az çok.

0|0
    0|1
    • 'nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok nice elbiseler gördüm içinde insan yok' şimdi tanımadığın için hakkımda istediğin yorumu yapabilirsin

• belli oluyor avrupa birliğine girememe sebebimizin ATATÜRK'ün inkılaplarını takip edemeyen dar görüşlü insancıklardan dolayı

• benim ailem avrupalı özenti bir aile değil 1 artık aileme ve benim hakkımda yorum yapmayı kes iyice düşürdün kendini emin ol böyle sık boğazlı ailelerin kızlarını üniversitede gayet iyi görüyoruz şuana kadar 1 tane ciddi bir ilişkim oldu 3 yıldı oda ve gayet mesafeli idik duygusal anlamda yıprandık ikimizde yukarda yorum yapan herifte senin gibilerle ciddi düşünülmez diye düşünüyor fark ettiysen size göre her açık giyinen bacım veriyodur elletiyodur , nice kapalı gördüm üniversite okuyorum hala yüzünde benden fazla makyajı olan vücut hatlarını belli edip pantolon giyen ve ifşalık videoları yayınlanan :) Ama dediğim gibi beni böyle yorumla istersen fark etmez sen kimsinki beş para etmez kişinin teki , Allah elbet bu büyük konuşmaların yüzünden yüzünü kızartacak :)

• aklıma bir şey gelmedi

0|0
    0|0
  • Yuksek yobazite toplumdan arindirilmasi lazim 👎

0|0
    0|0
  • elbise ile kimseyi yargılamam

0|0
    0|0
  • Lord ofthe abaza

0|0
    0|0
  • Sen yenisin galiba ;)

0|0
    0|0
  • Gotunu acan bir kizin dis gorunusle ne alaksdi var.

0|0
    0|0
  • dışına bakarak yargılayamam

0|0
    0|0
  • herkese ahlak dersi verip ilk fırsatta üzerine atlama potansiyeline sahip kişilik. daha uzar da neyse.

1|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Dış görünüşe göre bununla ciddi düşünülmez diyenler hiçbişeyin farkında olmayan cahil insanlar

1|0
    0|0
  • Öff ülkemden utanıyorum bazen.

1|1
    0|0
  • haklı

0|1
    1|0
  • mercek var mı kank

0|1
    0|0
  • dış görünüş az çok iç görünüşün bencede aynasıdır. saçı açık olup gayet usturuplu giyinenle minilerle dolaşan birini bir tutmak bencede saçmadır. gerçi tam konuyu anlayamasam da bir düşüncemdir bu

0|0
    0|0
    • düşüncene saygı duyuyorum , ama konuyu yanlış anlamışsınız minilerle dolaşan açık giyinenle ciddi düşünülmez ilkesini savunmuş arkadaş sende bir nevi onu savunmuş oldun sorun değil ben kim ne düşünür diye yaşamıyorum zaten sadece zihniyet boş geldi bana

• ciddi düşünende çıkabilir bir sürü insan bir sürü düşüncede insan var etrafta öyle bir şeyi savunmuyorum

Yükleniyor...