Soruma bakar mısınız? sizin düşünceleriniz neler?

arkadaşlar sizce allah bir insanı neden imtihana sokar? allahın sevdiği kul nasıldır? ... hayatını dinleseniz ağzınız açık kalıp şaşkınlıktan küfür edeceğiniz biri var, kim olduğu ilgilendirmez ama o bir müslüman. Kimdir o? .. allah sever mi? görevi nedir? allah neden doğuştan ona öyle bir imtihan verdi? :)) engelli doğdu , hastalandı gibi şeyleri kastetmiyorum. kalpten , akıldan , beyinden bahsediyorum. neden evliya gibi kalbi temiz bir kadın? ;) :))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadasim sorularinin tum cevabini verebilirim. yazmak icin baya zaman gerek ve yazmak yerine anlatmak daha iyi olur senin daha iyi anlayabilmen icin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah sevdigini kulunu imtihana çok sokar çünkü dünyayla ahiret bir gitmezmiş asla sevmedigi kullara ise her şeyi verir. Allah'ın sevdigi kul benim için zorluklara karşı ayakta durup her daim sabırlı olandır. diger yzdıklarını analamdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuzu sorun ne anlayamadım :/

1|0
    0|0
    • 3ay

özet : allah kimleri imtihanlandırır? 5 -8 - 9 - 7 - 11 yaşındaki çocuğa neden zorluklar verir? gerçi o şahıs şu an zorlukları yendi bu yaşına kadar... allahın sevdiği kul nasıldır? ... hayatını dinleseniz ağzınız açık kalıp şaşkınlıktan küfür edeceğiniz biri var, kim olduğu ilgilendirmez ama o bir müslüman. alllah neden doğuştan bir imtihan verir? engelli doğdu , hastalandı gibi şeyleri kastetmiyorum. kalpten , akıldan , beyinden bahsediyorum. neden evliya gibi kalbi temiz bir kadın? ya da o şahıs neden böyle? allahın sevdiği kulu mu? anladın mı şimdi kanka?😂

• 3ay

anlamadın , boşver :D :D yorumun için teşekkürler.

• 3ay

Anlatamamış olma sen 😃😃😃

• Yorumlara bakmaya geldim.

1|0
    0|0
  • İmtihan dünya hayatını biraz olsun anlayabilmek için ayrıca dünyadaki zorlukları anlayıp sıkıntı çekmeyelim diye :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...