Şu genelleme yapan insanlardan bıkkınlık geldi artık , siz de bıkmadınız mı?

Kızlar şöyle yapıyor böyle yapıyor diyip cinsiyetçilik yapmayacağım aynısı bizim için de geçerli , nedenini anlayamadığım bir şekilde kötü birini tanıyıp acı çektikten sonra herkesi genelliyor 2 taraf da , "Türk erkeklerinin aklı fikri sekstedir kadın ruhundan anlamazlar şerefsizlerdir , Türk kızları kezbandır egoisttir duygusuzdur" Kuyruk acısı yüzünden böyle genellemeler yapıp Türkleri kötüleyenlere de ayrı bir kıl kapıyorum , yav arkadaş dünyanın her yerinde kötülük var , İtalyanın uyuşturucu bağımlısı mal bir erkeğiyle sevgili ol bakalım taciz edilip öldürülünce dünyanın kaç bucak olduğunu anlarsın Türk kızı veya Sana gülümseyen Rus kızının senden başkalarıyla da işi yürütmesine sonra seni tekmelemesini gör bakalım Türk erkeği

Genelleme yapmaktan vazgeçin , çok iyi bir Türk de vardır İtalyan da Rus da , olay kişiye bakar.
Şimdi bunu bile anlamayanlar çıkacak ama neyse tikimde değiller , beni anlayan değerli dostlarıma şimdiden sevgiler saygılar , anlamayanlara da bir beyin almalarını tavsiye ediyorum.

Güncellemeler:
Cİnsel bişiler yazsak herkes gelirdi işte bu kadar sapık zihniyetlisiniz
Günc

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beş parmağın beşi de bir değildir genellemeye karşıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...