Ailemin beni getirdigi bu hale napacagim?

Ailem surekli kiyas yapiyor. Onun cocugu oyle bunun cocugu soyle. Sana sundugumuz imkanlara ragmen sen boylesin vs. Ve ablama benim uzerimde oylr cok soz hakki veriyorlarki inanamiyorum. Benden dort yas buyuk ablam kendisini annem saniyor resmen. Yapilan bu kiyaslara artik dayanamiyorum. Sanki en kotu insanim ben bu hayatta. Artik dayanamiyorum. Bagiris cagiris hergun evde. Bazen annemin vurduguda oluyor. Yinede krndime tum sucu yikip annemdir diyorum yumusuyorum. Oda cabuk yumusuyor ama o an yasadigim duygu cokuntusu nahvediyor beni. Evet biraz sinirli bir insanim. Hatalarda yapiyor olabilirim. Bazi konularda mukemmeliyetci olabilirim. Illaki dort dortluk degilim. Ama bunlari haketmiyorum. Ben artik bes yasinda degilim. Bana bagiramazlar o denli cok sinirlendikletinde vuramazlar. Belkide iki gunde bir kavga ediyoruz. Hep kiyas hep begenmemezlik. Hayatimda geldigim iyi noktalarin bile daha iyisi olabilirlerdi diye dusunuyorlar. Artik gercekten bunaldim. Benim karakterimo degistermeye calismalarinda. Onlar ustume geldikce ters etki yapiyor. Git gide kavgalar buyuyor. Napacagim inanin bilmiyorum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• peki annecim babacım dee :D emin ol birçok şeyin üstünü kapatırsın sonrada kendi bildiğini yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok üzücü ama aynı şeyle karşılaşıyorum malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...