Ailemin güvenini tekrar nasıl kazanırım?

Anlatacaklarım yüzünden ailen az bile yapmış ben olsam seni öldürürdüm gibisinden şeyler yazabilirsiniz ama burada bir çoğunuz sanal ilişki yaşamışsınızdır ben yaptıklarımdan pişmanım sanal yapıp videolarımı bir erkeğe atmıştım o da telefon numaramla birlikte youtube atmış ailemde gördü ve polise gidip şikayet ettik ama ailem bana güvenmiyor doğal olarak nasıl onların sevgisini güvenini geri kazanırım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme zamanla ofkeleri azalir. Hic bir anne baba kizina sonuna kadar kizgin kalamaz yas olarak hata yapman dogal onlar da zamanla ankayacaklardir bunu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen neyaptın be arkadaşım insanız hatalarımız olur büyük yanlış yapmışsın ama bundan sonra asla bu yanlışa düşme ailen senin doğru hallerini göreceklerdir affederler ozaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• böyle bir durumda zamana bırakmaktan ve onların her dediğini yapıp huylarına gitmekten başka çaren yok şu an için

0|0
    0|0
  • Biraz zor ama bence herşeyini hesabını vererek

0|0
    0|0
  • elindeki telefonu tableti veya pc yi çöpe atman lazım internet sosyal medya hayatını bitirirsin bence ailen sana biraz olsun güven verirler.. bu senin tercihin

0|0
    0|0
    • Zaten telefonumu ve pcmi aldılar şu an kullandığımı bilmiyorlar günlerdir ilk defa kullanıyorum

• hiç kullanma ve onlara kullanmadığı akıllandığı onları sevdiği böyle hata yapmayacağını söyle etkisini göreceksindir ve bir daha böyle hatalar asla yapma.

• Bunu zamnla gosterirsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anne babalar evllatlarının bir çok suçunu zamanla affeder elbette bir anne olarak söylüyorum bunu zaman içinde geçeçcektir sende güvenlerini kazanmak istiyorsan ne istiyorlarsa yap bence ;)

0|0
    0|0
  • Kazanamazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...