14 Ağustos İstanbul'da beklenen deprem hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ya insan korkmuyor değil..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• 14 agustos Ak Partinin kurulus gunu
    14 agustos deprem olacak diyorlar
    14 agustos 2. darbr girisimi diyorlar
    Hazir ohal varken hukumet 14 agustosu iptal etsin 13 den 15 e gecelim... Dert tasa kalmaz )))

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kesin bir sey olur. HAARP var. Van depremini o yapmis diyolar. İstanbuldakini HAARP yapacak diolar. HAARP illuminati sayfalarinda cok yazar. Ama HAARP amerikanlarin yaptigi bir sey galiba. İklimleri degistiriyomus deprem dogal afet falan yaratiyomus. Dogru mu bilemem

0|0
    0|0
    • evet HAARP diye bir şey var ve istanbuldaki deprem sırasında çanakkale boğazından geçen bir küre görüldü HAARP 'la ilgi

• @0Ersan11 Bu tür seylerin dogrulugu nasil anlaşılıyor. Ve bu seyi haberlerde gic gormuyoz nedense

• Zamanında araştırmıştım internette. Bununla ilgili çok fazla kaynak var. televizyon 'herkes için' (modern kölelik) belirli şeyler verdiğinden dolayı bu tür konular hakkında fikir sahibi olunmak için araştırma yapmak gerekli.

Erkekler Ne Diyor 11

• Deprem derken şu doğa olayı deprem mi anlamadım

0|0
    0|0
  • Bir halt olmayacak önümüzde ki 1 sene büyük deprem olmayacak.
    Niye diye sorma biliyorum.

0|0
    0|0
    • Ülkeyi erken seçime goturecek bir olay olur 14 Ağustos'ta. Ne olur bilmem. Onu da cemaate yıkarlar. :))

• @PİssiPissi Başkanlık sistemi ile alakalı bir olay olacak ya da senin bahsettiğin.

• Seçim sonucu zaten başkanlığı getirir. Orası kolay.

• Deprem önceden öngörülemez

0|0
    0|0
  • deprem sanmış ilk 2. darbe girişimi olacağı deniyordu ne ara deprem oldu ilginç

0|0
    0|0
  • korkulacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Ne depremi yav

0|0
    0|0
  • Deprem mi olcak darbe mi yapicaklar ne olcak lan 14 unde :)

0|0
    0|0
  • Kim diyo

0|0
    0|0
  • Amaç korkutmak bence. Deprem önceden bilinseydi çok insanın hayatı kurtulurdu şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • nesinden korkuyosun ya bu doğal olağan bir durum :)

0|0
    0|0
  • Evet ciddi bir deprem bekleniyor 99 depreminin 1.5 katı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne olucaksa olsun artık

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum !

0|0
    0|0