Türk kızıyla Rus kızı farkları?

Beyler bayanlar şu an çok sinirliyim aslında 😄 neyse konuya gelelim biliyosunuz özellikle bunu hemcinslerimizin yazması çok sinirimi bozuyor bu karşılaştırmayı en yakın arkadaşlarım bile yapıyor Türk kızı mı yunan mı rus mu sonunda gôzleri fal taşı gibi açılmış tabi rus kızı yok Türk kızı şöyle egolu şu bu rus alçak gönüllü ulan rus kızları alçak gônüllü değil mavi boncuk dağıtmayı seviyor sadece. onların tavrını Türk kızı gôsterse aynı makyajı yapsa hepiniz kaş. ar dersiniz lan? Neden bu karşılaştırmaya gerek duyuyorsunuz? Olum Türkün Türkten başka dostu mu var? Türkiye parça parça bôlünse sevinecek gavur evlatlarıyla evlenmek isteyen var. La eder mi bir ayşe fatma? Türkle evlenip yuvaa kurup Boğaçhanlar Metehanlar doğurup çoğalmak varken diğer türlüsünü hayal ediyosunuz. Atalarımız savaşta karşı tarafın karısıyla mı evlenerek kazandı? Türk kızı kilolu şu bu ulan cahiller (söz meclisten dışarı) kilo sorunu diğer ülkelerde daha fazla olduğunu biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü kendi ırkının kızlarını aşağılayıp başka ırkın kızlarını yücelten insanlarsınız siz! Hani burda çok fiziğe giyinişe makyaja ônem verenler var ya bir çoğu dışarda altında taytla kızını spor salonuna göndermiyor 😄 soru sorma maksatım farklıydı bunuda aradan çıkariym dedim beyler ayakkabı alacam size danışayım bildiğiniz kullandığınız memnun kaldığınız bir ayakkabı markası? Biraz hor kullanıyorum

Güncellemeler:
Bu sitede bir yunan kız var gördüğüm en çirkin kız Allah çarpsın 😂😂

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahah çok iyi ya konu ve soru😂😂 helaaaal👏👏

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin. Yürü be👏👏👊👊👊👏👏👍

0|1
    0|0
  • Valla hangi padişahın karısı pardon karıları türktü ben hatırlamıyorum :)))...

0|1
    1|0
    • O senin cahilliğin la şu guyslu muysu bu sitenin gavur versiyonuna gidinsenize olum siz Türkler olarak bizde bir rahat edelim

• Ulan a. mk kızı yaa 😂😂 burda benim atalarima laf sayan sen gavur ben hemi? Normalde asla bir kıza küfür etmem ama benim atalarıma kimse laf sayamaz nokta.

• He ben laf sokuyorum öyle mi lafı kıçından anlayan. bir canım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...