Sizce kim haklı bir bakar mısınız?

Ben bu sene lise 4 e geçtim ve hem okuyup hem de çalışıyorum çalıştığım yer babamın yaniydi babam çoğu zaman dükkanda olmaz sabahları ben kardeşimle birlikte acariz keyfine göre gelir istediği saatte babam aynı zamanda çok sıkıntılı bir insandır borçlardan dolayı ben babama dedim ki bu pazar arkadaşlarla takılmak istiyorum her gün çalışıyorum dedim ardından ben işte çok kötü bir hata yaptım dalgınlığıma geldi babam delirdi tabi "pazar günü bir yere gitmeyeceksin"dedi bende özür diledim ama özür diledikçe daha çok bağırıp çağırmaya başladı yine bir sey demedim "ben kimin için çalışıyorum?" Dedi ben bunu duyunca şartellerim attı çünkü babam biz çalışırken kendisi genellikle bilgisayar oynar hiç iş yapmaz ben de dedim ki " kusura bakma ama sen bizim için çalışmıyorsun biz senin için çalışıyoruz geçen sene bir okul kıyafetimi kaç ayda aldın" dedim ki 2-3 ayda anca alabilmişti bunun üzerine 1 hafta küs kaldik ama ben yine dükkana gittim o benimle konuşmadı ben de sinirlendim dünde kardeşim bir işi yarım bırakmış ben de görmedim sonra bana diyor "sen niye bunu yapmadin" bende inadına "yapmak istemedim" dedim bunun üzerine "neden?" Dedi ben de dedim ki"köle olmaktan biktim sen kralsin biz köle istediğin saatte gelip gidiyorsun çalışmıyorsun haftanın 7 gün 24 saat çalıştırıyorsun gençliğimi burada çürütüyorsun "dedim sonra küfür etti dükkandan kovdu sizce kim haklı burada?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Siz haklısınız tabi. Allah yardımcınız olsun babanıza da akıl fikir versin 😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...