Uygun mu sizce?

Tatilde sürekli bikinili fotoğraf atmak bence gereksiz. Tabii bikinili atsın kimseyi ilgilendirmez ama 2-3 kere insanların gözüne sokarak olmuyor yani 😏 Birde yazan erkeklere sapık diyorlar. Ben o kızı he bikinili görmüşüm he südyen don ne farkediyor ki?

Güncellemeler:
Görmemişlik resmen.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Degil mi haklisin biz baksirla foto atsak kendileri bakmicak sanki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de uygun bulmuyorum ama bu erkeklerin yazabileceği anlamına gelmez. Kendi özgürlüğü sonuçta ona bakılırsa plajlarda kadınlar saatlerce öyle dolaşıyor her abaza gelip laf mı atsın yani. Gidip sapık sapık yorum yazanlar sapıktır net yani. Erkek yazacak diye paylaşmasın mı he o zaman engellesin onları gizli yapsın profilini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• haklısın.

0|0
    0|0
  • Anlamadığım birşey var sutyen don ile bikininin farkı ne bazı bikiniler sutyen dondan daha açık adı bikini olunca çok masum oluyor

0|0
    0|0
  • Helal olsun :)

0|0
    0|0
  • doğru söyluosun azıcık sutyenı görunse bır suru tantana bikini giyiniyolar ama sıkıntı yok onda

0|0
    0|0
  • Bu konuyu tartışma masasına taşımaylıyız

0|0
    0|0
  • İkisi aynı zaten ☺️

0|0
    0|0
  • Yakında çıplak atarlar

0|0
    0|0
  • İç çamaşırının ismini bikini koymak da bir absürd aslında :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet kizlarin ic camasiri ve bikini giydigi gercegiyle yasiyoruz ha giymissin ha fotograf atmissin ne fark eder aha bikinili fotograf atmis hemen yuruyeyim diyen kafa nas bir kafadir asil?

0|0
    0|0
  • bizde tatile gidiyoruz ama oraya buraya bikinili fotoğraf atmıyoruz gösterir gibi herkesin kendi tercihi salla

0|0
    0|0
Yükleniyor...