Türk insanları saygılı mı sizce?

Bizler Türk milleti olarak birbirimize ve çevremize saygı duyan, medeni, düşünceli insanlar mıyız yoksa saygısız, sürekli birbirimizi ezme küçümseme derdinde olan, medeniyettsiz, kaba insanlar mıyız _? 😂 😂 😂

4|1
25|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Valla çevrede saygili insan yok Allahın belaları. k. eko hepsi yeminlen:)

Hangi işe görsem daha konuşma sini bilmiyorlar konuşma aralarına küfür katiyorlar. Beyefendi kişiliğimi bozmuyorum. Bozardam sulalerini getirip getirip götürürüm de beyfendiyim kibarım nazik biriyim. . :)

Yani insanlar ne davranista insan olmayi becerebiliyorlar.

Nede temizlik konusunda, pislikler. Pis herifler. Lavobada ellerini bile yikamazlar.

Ornek vereyim. Lavobadan cikiyor adam bende sacimi düzeltiyorum. Adama dedim hopp elini yikasana. Lavobadan cikti adam. demez mi. Ne yaptim lan işedik demez mi. Vay anasini dedim daha ne yapican.:))

Valla millet ne konusmasini bilir ne temizliği. Allahin cezalari pislik herifler ;)

0|0
    0|0
    • Özellikle insanlar kendini kaf dağında görüp diğer tüm insanları ezmeye çalışıyorlar

• Kanka valla doğru diyorsun teşekkürler yorumun için 😂

• Rica ederim aklinda soru işareti kalmasin yeterli :)

• büyük çoğunluk hakkın da olumsuz düşünüyorum. doğaya ve hayvana saygısı olmayan bir toplumun birbirine ne kadar saygısı olabilir ki?

0|3
    1|0
  • Çoğu saygılı.

0|0
    0|1
  • Sanmıyorum, her mahallede hala gürültü, çöp ve park sorunu, balkondan halı silkm, son ses müzik dinlemek falan var

0|2
    1|0
  • Düzgün eğitim alabilme , güzel bir çevrede büyüme şansına erişmiş her Türk saygılıdır tabiki fakat şöyle bir durum var ki eğitim alıp kaba olan insanlarda gördüm , eğitim almadan çok kibar olan insanlarda gördüm olay şurada başlıyor aile eğitimi , ailelerimiz bizleri nasıl eğitirse öyle oluyoruz genelde :)

0|0
    0|0
  • kimse kusura bakmasın ama siz Türk falan değilsiniz anadoluda yaşayan kırma melez bir halksınız gerçek Türkler orta asyada kaldı ben kazak Türküyüm gerçek safkan Türküm çekik gözlü buğday tenli orta asya kökenliyim sizin neye benzediğiniz belli değil 9 yaşında geldim Kazakistandan Türkiyeye gelmez olaydım anadolu çomarları sizi

0|0
    0|0
  • çok barbarız

0|0
    0|0
  • For the Horde derim gerisi umrum dışı :/

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum çok barbarız

0|1
    0|0
  • saygısızız mence kanka

0|1
    1|0
  • yine sen ve yine yazının sonuna eklenmiş gözü yaşlı gülücükler 😂😂😂 manyak çocuk seni görünce otomatikmen gülüyorum 😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Saygılısı da var saygısızı da ama çoğunluk saygısız gibi. Belki de saygısız olanlara dikkat ettiğimiz için aklımızda onlar kalıyordur.

0|0
    0|0
  • haklisinn

0|0
    0|0
  • cahiliz biz ne saygısı😟

0|0
    0|0
  • Saygılı insan varsada saygısını bozacak insan da vardır

0|0
    0|0
  • hahahaha 😂😂😂 bazen sende sakacı olabiliyosun türkler he saygılı ve medeni yiz he 😂yahu bosuna dünya bizi barbar türkler diye cagırmıyo nerde medeniyet nerde biz

0|0
    0|0
  • aynen yazdıgının hıc bır eksıyı yok aynen oylyız dıktım sene adam olmayı olmayı bu kafa deyısmez seyısmez cunku mıletın pıkolejısı bozuk gcım derdınden bu konulara bıle gelıp kendını duzeltemıyor devlet devlet deyılkı vatandasını hep ezıyor hrsey pahalıda nıye pahalı halkımın kazancı nekı nasıl alacak nasıl ev gecındırecek dıyen yok gelen dıkıyor gıden dıkıyor

0|0
    0|0
  • bazılarımız saygılı bazılarımız klaba kaba olanlar genelde anadolulu oluyor bu ortadoğu kültürüyle kayunaşmasından bizimkiler gayet saygılı düşünceli balkan Türklerindeniz bazılarınızın gavur dedikleri ama sizden daha az karışmışız aynı zamanda Azerbaycanlılar ve orta asya Türkleri de gayet saygılı

0|0
    0|0
  • Saygısızlar

0|0
    0|0
  • Görgü meselesi.. Ben saygımı yitirmemeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • en basit örneği vereyim : Şu forumdaki insanların yüzde 60 ı hatta daha fazlası züppe ve zibidi tipler

0|0
    0|0
  • Başkalarının özgürlüklerini hiçe sayan herşeye burun sokmaya bayılan bir toplumuz

0|0
    0|0
  • kendimden örnek verirsem öyle olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Medenitey dediğimiz şey Türkiye de yok malesef kadınından erkeğine saygısız bir toplumuz... ama bundan 20 yıl öncesine kadar böyle değildi değerlerimizi gün geçtikçe kaybediyoruz... :(

0|0
    0|0
  • saygısız, sürekli birbirimizi ezme küçümseme derdinde olan, medeniyetsiz, kaba insanlarız.

0|0
    0|0
  • Linç edilmeyeceksem dürüst olabilir miyim?

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişirç herkesten aynı potansiyelde saygı beklemek hata zaten,

0|0
    0|0
  • ben oyun oynarken bile yabancılara have a nice day diyen bir insanım gerisini sen düşün :D

0|0
    0|0
  • Saygısız bir mileycağızız malesef hadi onu geçtik cahiliz aydın insanlar gün geçtikce azaliyor

0|0
    0|0
  • Toplumlar liderlerin yansımasıdır :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...