15 Temmuz darbe girişiminde emir alan erlerden birisi olsaydınız ne yapardınız?

15 Temmuz 2016 Darbe kalkışmasında asker olsaydınız ve emir verilmiş olsaydı ne yapardınız?

• a) Verilen emre itiraz etmez, uygulardım. Gerekirse vatandaşa ateş ederdim.
    6% (1)17% (3)11% (4)Oy Ver
  • b) Emri uygulamaz, silahı bırakıp halkla birlikte olurdum.
    41% (7)56% (10)49% (17)Oy Ver
  • c) "Vatan canım sana feda" diyerek darbecilerden vurabildiğimi vururdum.
    53% (9)27% (5)40% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Allahin adini aniyorum.
    Eğer TV den erdoğan un konuşma sini izlemiş sem. Halka kursun sikan erlere bile sikarim komutan alayini indirim. Kursun bana isabet edene kadar.

Hee yok erdogani görmedim hiçbir şeyin farkında değilim. Siz bana sıkın komutanım derdim.

He şimdi boş boş konuşma diyen olabilir. Allah şahidim olsun askerde çocuk kafama silah dayadi güya saka yapiyor. Kurma kolu çekildi tetik yariya kadar geldi. Dur manyakmisin demedim. sık dedim.

Yani kiii söz vatan ise fazlasini da yaparim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne yapardım bilemiyorum 😐
    Bekara karı boşamak kolay hesabı sallar şimdi millet birsürü şey ama öyle olmuyor işte 😐 emir demiri büker 😐
    Ne yapardım bilemiyorum 😐 mal gibi kalırdım ortada herhalde 😐

0|2
    0|0
    • 3ay

Annene tecavüz et deseler emir demiri büker dersiniz herhalde. Özür dilerim ama emrin ne olduğunun farkına varmalisiniz : "Halka ateş et"

• 3ay

Tamam kes uzatma. Emir demiri büker de bilmem ne diyerek artislik yapma burda hadi güle güle.

• 3ay

@Modric ben artistlik yaptığımı düşünmüyorum 😐 uzattığım filan da yok sen uzatıyorsun... Görüşüme bşten sendin... Yolcu edilecek kişi de sensin 😐
      Yorum yapma görüşe 😐 seni görüş yap butonuna doğru uğurlayalım... Yanlış yere tıklamışsın sen... Burası yorum yap butonu

• Emri uygulamaz, silahı bırakıp halkla birlikte olurdum.

0|1
    0|0
  • Vurucaksam sadece emir vereni vururdum (duruma göre). Onun dışında ya teslim olur ya da halk yerine havaya sıkardım.

0|1
    0|0
  • uygulamazdım , komutanın ayağına sıkardım :)
    tabi haberim varsa gerçekten darbe olduğunu sanıyorsam napabilirim?

0|2
    0|0
  • Duruma göre değişir ya b şıkkını ya da c şıkkını yapardım.

0|1
    0|0
  • buradan adamlık yapmak kolay. O atmosferi o zordumu görmeden kimse bilemez ne yapacağını. ;)

0|1
    0|0
  • Emri uygulamaz, silahı bırakıp halkla birlikte olurdum. ki onları yapan erleride gördük halk tarafından linç edildi, kafası kesildi

0|0
    0|0
  • Darbercilerden vurabildiğimi vurardım

0|1
    0|0
Yükleniyor...