Hemcinsinizle ilgili bir eleştiri yapar mısınız?

Bence kızların çok açık giyinip daha sonra ' tüm erkekler abaza ' diye yorum yapmaları garip.

Güncellemeler:
Benim ' eleştirime ' (yerme değil eleştirime) en çok gelen eleştiri , kızları yermem , aşağılamam olmuş.

Arkadaşlar , babanız karşınıza geçip erkeklerin ne tür düşüncelerde olduğunu anlatıyorlar mı size? Bir bakışın ne anlama geldiğini , bir hareketin onlarda ne uyandırdığını anlatıyorlar mı? Anlatmıyorlar. O zaman ne yapıyorsunuz , boş boş konuşmuyorsunuz.

12|15
199|197

En İyi Erkek Görüşü

• Dürüst ve sadık olduğunu belirtip aynı anda 200 kıza yazan tipler.
    Seviyorum dedikten sonra 1 hafta bile ayrı kaldıklarında başka kızlara yazan tipler.
    Genel olarak sevgi, saygı, sadakattan bihaber olup beyinleri ç. klerinde olanları eleştirebilirim sanırım.

2|0
    0|0
    • Abi bu ne ya? Erkeklerin yorumlarını okudukça erkeklere olan ilgim azalıyor :D Yapmayın gözünüzü seveyim 😅

• Cidden yok :D tamam at gülücük bitir yazmayacam 😊

• Ay teşekkür ederim ^_^

En İyi Kız Görüşü

• Kendilerini olduğu gibi kabul etmeyip onları değiştirmeye çalışan, onları aşağılayan, küçük gören, onu aldattığı halde "erkektir o yapar"diyen, hastalıklı derecede kıskanç olan erkeklere kul köle olan kızlar çok garip be.
    Şiddete uğrayan kadınlara "kocandır sever de döver de" diyen kadınlarımız. Karısına yardım eden kocalar için onlar ne biçim erkek deyip arkasından atıp tutan kadınlarımız.
    Ve en acısı da kocasından yıllarca şiddet görmüş ne kocasından ne kaynanasından insan gibi muamele görmüş, annesine ve kız kardeşine silah tutmuş şahısı boşayacağı bu sıralarda hala onunla konuşan ondan umudu olan sözde çocuğu babasız (!) kalmasın diye rahat batan canım akrabam gerçekten garip

2|0
    0|0
    • Gerçekten çok fazlasıyla katılıyorum sana. Toplum baskısından dolayıdır herhalde bu davranışlar , yoksa bilemiyorum neyden kaynaklı bu?

• kadınlarda da erkeklerde de hep kadınların erkeklere muhtaç algısının oluşması. Mesela bir kadın tecavüze ve ya tacize uğruyor hemen yazılan yorumlar "yok o bacın olsaydı, yok o kız kardeşin olsaydı" vs vs ne kadar masum gözükse de aslında bu yorumlara baktığımızda kadının bir birey olarak görülmediği anlaşılıyor.

• Yemin ederim aynı şeyleri düşünüyorum. O kadar haklısın ki ve o kadar azınlıktayız ki...

Erkekler Ne Diyor 196

• Hemcinslerimin çoğu sayesinde ilişki kalitesi düştü ve kadınlar aslında olduklarından fazlası olduklarını düşünür oldu :)

8|5
    0|0
  • Kızlar çok açık giyinmese bile hemcinslerimin çok abaza olması kötü bir durum. Daha çok sevişmeli insanlar.

6|3
    0|1
  • 30 yaşa kadar her haltı yiyip sonra 18'lik 20'lik kızlara ilgi duyan şerefsizleri boğmak istiyorum

17|6
    0|2
  • Kadınların peşinden bu kadar koşmayın. Şımartmayın.

2|6
    2|0
  • her kıza asılıpta totolarını kaldırıyolar sonra o mallarda dünyanın hakimi sanıyo kendini geçen biri mesaj attı bende kibar dille ilgilenmediğimi söledim abladaki yanıt şuanda bana mesaj atan benim için çıldıran 100 erkek var sen kimsin lan oldu çok garip kafalar bunlar

4|2
    0|0
  • sapıklık-abazalık çok
    bir kız için yapmayacağı şey az
    çabuk kızlara kanabiliyorlar

1|6
    0|0
  • Kızları kafalarında çok büyütmeleri, kendilerine güvenmemeleri, kadınları ihtiyaç haline getirmeleri. Erkek gibi davranmayıp, toplum baskısına yenik düşmeleri.

3|2
    0|0
  • Yani tabii ki haklısın. Ama orta açık da giyebiliyorlar. Bu erkekler bakmalı demek değil. Çıplak bile gezseler, bakmayacak ağabey erkekler! Yani neden bakıyorlar ki? Özgürlük yok işte ülkede. Şort bile giysen, hayvan gibi bakıyorlar. Çok zor o yüzden kızların böyle şeylerle dolaşması sokakta. Pantolon da giyseler, bakacak bu erkekler gerçi... Ben eleştirmem karşı cinsi de, hemcinsimi de. :D

1|0
    0|0
    • Ya alnını öpeyim. Erkekler böyle olunca bize de dikkatli giyinmek düşüyor. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Git Amerikaya istersen çıplak gez. Bir bakan bir daha bakmaz...

• Kızlardan daha iyi yemek yapıyoruz 😄
    Olumlu eleştiri yapayım dedim 😄 sitedeki erkek yoğunluğu kız yoğunluğundan fazla 😄 düşman edinmeyeyim o kalabalığı 😄

Çizimleri sen mi yaptın 😳
    Yoksa çizim değil mi onlar 👀
    Ne onlar 😶

1|0
    0|0
    • Çizim yaparım da bunlar benim değil ^_^

• Hayır kız çiziyorum ben kahraman değil :D

• Erkek de çizmeye çalış 😄 beni çiz 😄 akalım ne çıkacak ortaya 😂

• şişeyi üstlerine boşaltıyorlar dıyor hemcınslerım fakat sigara ve ter kokularında birinciler !!!

3|3
    0|0
  • çoğu erkeklerin vajina uğruna yapmayacağı şey yok çok saflar ve salak hemcinslerim

www.cnnturk.com/video/yasam/hollandali-aptal-asik

1|0
    0|0
  • Artık bakireliği 2 damla kan diye adlandıranlar yüzünden ciddi bir ilişki düşünemez olduk. Şuanki devir resmen kızları kullan ve at devri. Saf kızlarda eskiden bize 2 dklık zevk için değer mi derlerdi. Aynı soruyu onlara sorasım geldi.. Görüşümde 1 cinsiyetten bahsetmiş gibii görünsemde anlayanlar 2 cinsiyetide görebilir.

3|0
    0|0
  • Yapacak eleştiri bulamıyorum

1|0
    0|0
  • İki tane yakın arkadaşım var ikiside evli ben araların da tek bekar benim bazen birlikte takılıyoruz hafta sonları malum bulundugumuz il çok sıcak buna istinaden buranin bayanları çok açık giyiniyorlar resmen adamı yoldan çıkarıyorlar bakmamak elde dil yanımdaki evli olan arakadaşlarıma bakiyorum benden önce onlar kıza bakıyorlar off kıza bak manken gibi falan filan orda kafam atiyor oglum ikinizde evlisiniz ne abaza adamlarsınız diye kızıyorum bir çapkınlık yapsalar günah keçisi ben olacam anasını satim diyorum

1|0
    0|0
    • Çünkü erkeklere göre o aldatmaya girmiyor. Aynı şeyi kadın yapsa or.. spuluk yapıyor diye evliliği bitirler.

• Aynen erkek yapsa kadın affeder birsey olmaz ama bayan yapsa affetmez üstü ne daha neler neler

• Para ile herkesin elde edemeyeceklerini bilmeleri gerek :)
    benden de bu olsun

1|1
    0|0
  • Pek değil

2|0
    0|0
  • Ozellikle 30 yas ve ustu cevremden gordugum tanidigim bildigim evli abilerin eşlerinden gizli her turlu capkinliklarini erkegiz olum biz diye anlatmalarina ya da boyle ovunmelerine kendince taktik vermelerine deli oluyorum. Lan evlisin sen evli ya buyuk konusmak gibi olmasinda gercekten delikanliliktan gram yakin olmayan bir durum.

1|0
    0|0
    • Son derece katılıyorum. Maalesef biz erkeğiz sözleri arkasında çok şey yapılıyor.

• Adamsin hemde hasi @EliJahh yegenim.
      Gözü doymaz ve karaktersizlikle ögünmek.
      Ama konu ailesinden birisi olunca süper kahraman olur cogu.
      @soran yegenim!!! Soruna begeni o kadar cok ki; buda tesellin olsun.
      Erkek olmakla adam olunmuyor bencede

• @Ahrazadam Eyvallah abi tesekkur ederim.. Yanlislarin olmasi gereken gibi gosterildigi zamanlarda yasiyoruz. Cok sukur ki kendi seklimi, hayata bakisimi durusumu coktan belirledim. Dedigin gibi esip gurlerler yakarlar yikarlar, cunku onlar icin sadakat cok onemli (!!). Erkek olmakla adam olunmuyor en kisa ozet..

• Beyinleriyle alttaki iki top yer değiştirmiş çok hemcinsim var jsj

1|1
    0|0
  • eleştiri yapacak bir şey bulamadım
    Ne kadar iyiyimişiz la biz
    #YaşasınErkekler #YeşilVadiErkeklerin #HepimizErkeğiz #DirenErkek #BizErkeklerMükemmeliz

1|0
    2|0
  • Bazı hemcinslerim gerçekten çok sapık ya.

1|1
    0|0
  • En nefret ettiğim şey biriyle yatmak için çabalayıp yalakalık yapıp biriyle yatmayan sevgili aramaları. Henüz hiç yapmadım ve gurur duyuyorum👍🏻

1|1
    0|0
    • O şey gibi biraz da. Reyondan bir ürün alırsın açarsın kurcalarsın onu kenara koyar kapalısını satın alırsın ya , hah öyle bir ibn. lik bu.

• Umarım :)

• Evet benim kocam gibi.. sinirden ölcem bigün.. bide anlatmazmı bana sanki iyi bir b*ok yemiş gibi aramızda 12 yaş fark var

• Insanlarin acik giyinmesi onlara sulanir gibi bakma sebebi degildirki... afrikali kabileler hep acik sacik kimse kimseye baktigini sanmam ustune ustluk kulturleride teknolojileide bizim gibi degil orada yaniliyorsun ... herneyse kendi fikrimi sunacak olursam kendileri bakir olmayip bakire kiz istiyen erkekleri hic anlamiyorum ben...

1|1
    0|0
    • Afrikada giyecek var da onlar keyiften mi giymiyor? Onlarda toplumsal yapı öyle oluşmuş bizimkinde de böyle. Verdiğin örnek çok alakasızdı.

• Olsun sonucta insan dusuncesi kirlenmediginde karsisindakine empatiyle baktiginda... bugun o kadina yapilan yarin benim bacima kardesime yapilir diye dusundugunde dogrunyolu bulur... tekrar soluyorum bir insanin acik giyinmesi erkegi tahrik etmemeli... hadi etti diyelim... o erkek agzonada dilinede elinede sahip cikacak... ben o kadinlara acik giyindi diye laf atan erkeklere adam demem.. hayatim boyuncada boyle hareketlerden uzak durdum

• Abazalar

2|1
    0|0
  • Kısa kollu gömlek giymeyin.

3|1
    0|0
  • Bende seninkiyle alakali yazim
    Kizlara sapiklik yapip seks yapin deyip kendi bacilari annenlerina laf atilinca nanus bekciligi yapmak

1|1
    0|0
  • her kıza yavşamaktan ne zevk alıyorlar? ben 20 yaşındayım daha kimseye tanışma mesajı dahi atmadım. hayat sexden ibaret değil.

2|0
    0|0
  • ufak bir olayda tatlı dille değilde işi kavgaya dönüştürmelerini eleştiriyorum

2|1
    0|0
  • Hemcinsim çok seviyor. Rakı masasında kendini paralıyor. Şiir yazıyor. Çalışıp ezilip büzülüyor. Eleştri mi yapmam gerekiyordu? Bu cins eleştriyi hak etmiyor.

1|0
    0|0
  • bazen odun olabiliyoruz..

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    166

Kızlar Ne Diyor 198

• Çok açık giyinen biri değilim. Ama insanların giyim tarzıyla yargılanmasına karşıyım. Bir kadın açık giyinmek istiyorsa giyinebilir bu başka birisinin ona bakma, laf atma, taciz etme hakkın vermez. Ve evet açık giyinen kızlara bakanlar laf atanlar abazadır. Göz bu bakar insan diyoruz ya bakmak vaaar bakmak var. Bu ülkede türbanlı kadın fantezisi olan, eşarbının arkası sallandı diye tahrik olup tecavüz eden adamlar varken. Kadınların açık giyinmesinde ne kadar suçu olabilir ki.

23|3
    2|4
    • Haklısın kardeşim. Ama yorumumdada belirttiğim gibi tesettürlü bayanların hataları çok. Ben erkek olsam topuklu ayakkabı giyen. Parfüm şişesini üzerine boşaltmış bir tesettürlü bayan görsem bende dönüp bakarım. Bundan şikayet ediyosalar gereği gibi kapansınlar.

• Kardeş tesettür nedir örtünmek gizlenmek manasındadır. Ben tesettürlü olarak toplum içerisinde ayaklarımdan çıkan tak tak sesleriyle sıktığım parfümle dikkat çekeceğimi düşünüyorum ve daha dikkatli davranıyorum. Ve nefistir bu ister istemez kafayı kaldırıp bakarlar bana. Ben bana bakılmasın istiyorsam bunları yapmamamdır uygun olan. Mahreminin yanında kadınlar istediği gibi giyinebilir. Makyaj yapıp parfüm sıkabilir. Bunda bir sakınca yok. Ama ben dışarıda biri bunu yapıyorsa eleştirme hakkını kendimde görmüyorum. Herkes kendi bacağından asılır diye bir laf var hem doğru hem yanlış. Benim uygun olanı söylemem dinimin gereği. Ama uygular uygulamaz kişi kendi bilir. Allaha emanet ol😊

• @Libertalia tebrik ediyorum Hâtun seni.
      Çok doğru düşünüyorsun..

• İlgi çekmek için kaşarlığa başvurmaları, ota boka ağlamaları, kıskançlık yapmaları, sırf dikkat çekmek için biseksüelim ben havalarına girmeleri, nerede ne trend varsa, herhangi bir şey olabilir hemen peşinden gitmeleri vs.

10|6
    3|0
  • Farz diye kapanmak yerine,
    Tarz diye kapanan insanlardan nefret ediyorum..

6|5
    1|1
  • her erkege kuyruk salladıktan sonra Sapık demeleri.

5|6
    2|0
  • Sevgili yaptıktan sonra yakın arkadaşlarına karşı değişen kızlar
    Karşısındaki erkeğin ona yapmadığı bok kalmadığı halde paçasına yapışan kızlar
    Tuhaf

6|4
    0|0
  • Küfür etmeleri ya erkeklerden iğrenç beter küfür ediyorlar zor tutuyorum muhatap olmamak için ama bazen dayanamayıp ayıp değil mi canım karşındakide erkek gel koy dese koyacak malzememi sende deyip geçiyorum

1|3
    0|0
  • sevilmediklerini veya iliskinin bitecegini fark ettiklerinde ( bir kısmı) bekaretini veriyor erkege.
    evlilige teminat olarak. biz yattik ve beni birakamazsin diyorlar. gurursuzlukta dip burasi.

3|0
    0|0
  • Dedikoducu ve egolu kızlardan nefret ediyorum

2|3
    0|0
    • Egolu kızları seven yoktur sanırım 😅

• Güzelim zaten mantıken egosuzlar sevmez, bir egolu da başka bir egoluyla pek anlaşamaz dolayısıyla kimse sevmez onları :D

• Bazı hemcinslerim bak hepsi değil bir kısım var valla hemcins olduğum için utaniorm kendilerini erkeklere adayıp kendini ezdiren ve sırf bu tipler yüzünden kadının köleleştirilmesine yol açanlardan tiksiniyorm
    Biraz feminist bir yaklaşım oldu ama doğru napiim ☺☺😂

4|0
    0|0
  • İstediği gibi giyinebilir herkes. Özgürlük denen şey bu yüzden var. Evet erkekler abazada diyebiliriz. Çünkü öyleler. Onlar abaza olmasın kızlarda giyiminden kısıtlamasın. Benim eleştirim bebek taklidi. Bilerek sesini incelten cinconlar çok itici oluyor. Özellikle gelip kulağımın dibinde konusanlar :D

2|0
    0|3
  • Universite okuyan bir insanin bu denli dar gorus icinde olusu hayret verici. Sanirim bir de hukuk okuyordun sen. Yarin obur gun tecavuze ugrayan bir kadin icin senin muvekkilin olan erkegi karsidaki bayan da cok acik giyinmis bir uyaran var diye bir savunma mi hazirlarsin? Su zihniyetle hazirlarsin gibi.. bizim ulkemizin siyasiden sonra en buyuk kanayan yarasidir kadina yapilan baski siddet tecavuz. Bir insanin ne giydigi ne giyindigi kimseyi ilgilendirmez. Ciplakta gezse erkegin ona abazanca rahatsizca baskmasi akil kari hos gorulur bisey degildir bu tur bakislara maruz kaldigimda tepkimi sert bir sekilde gosteriyorum biride cikip cok aciksin bakarim bole giyinme diyemiyor utanclarindan. Benim hem cinslerime yapacagim elestiri kendi cinslerini cok hafife alip asaglamalari basit gorup erkegi yuceltir tavirlar icine girmesi. Erkek yapar kadinsin sen kadin yapamaz demeleri..

1|0
    0|0
    • Güncellememi okumaya zahmet ettiğinde tüm yazdıklarını okuyacağım.

• Tabiki de estagfrullah canim. ne kusuru olur arada yanlis anlasilmalar. Tabi bazi hemcinslerimiz abartip uygun olmayan yerlerede uygunsuz sekilde giyinip giderek en ufak bakista bile abaza damgasi koyabiliyor erkeklere buda hos degil. Hersey yerinde guzel cenazede mini giyilmez dugunde de dize kadar kapanilmaz misal ( tesetturlu kadinlarimizi haric tutuyorum bundan yanlis anlasilmasin) . Ve ayrica ozur dilerim seni kirmak istemedim zamaninda yasadigin kotu anilarini hatirlatmak istemezdim. Meslek hayatinda basarilar geleceginin guzel ve herseyin gonlunce olmasini dilerim. Iyi gunler☺

• Teşekkür ederim yorumun için. Sana da iyi günler :)

• Haklisin.
    Bu kadar bencil ve kiskanç olmasinlar.

3|2
    0|0
  • •Erkek arkadaşlarına (kanka) paşam, bebeğim, aşkım vs diye hitap etmeleri beni bitiriyor. Zamanla sevgili olanlarda çok bu sözlerden sonra gayet normal tabi.
    •Bebek gibi konuşmaları.
    •Salağa yatmaları.
    •Yüzüne karşı canım cicim arkasından küfür eden ikiyüzlüler.
    •Evini b. k götürüp dışarıda oturacağı yeri bile silmeye kalkışan tipler vs.
    Çok varmış 😅😅

3|2
    0|0
  • Söylediğini çok saçma buldum.
    Bazı kadınlar çok kıskançlar.

1|2
    0|0
    • O da senin düşüncen. Bir zahmet de güncellememi okursan memnun olurum :)

• Kadınlar özgürlüğünü kısıtlmak yerine erkeklerr bakmaması öğretilecek

• Ben öğretemedim henüz. Sen başarabildiysen önümü iliklerim.

• Dünyadaki tek kız kendisiymiş gibi davranan, saçma sapan tripler atan, konuşurken ağzını fok balığı gibi yapıp konuşan hemcinslerimi sevmiyorum. Kısaca "Pelinsular" 😂

2|3
    0|0
  • Erkekleri suça teşvik eden kadındır

4|1
    6|1
  • kendilerini bir bok zannediyorlar ve vajinalarıyla dünyaya sahip olacaklarını zannediyorlar..

1|3
    0|0
  • Bazen yaparım 😂

1|1
    0|0
  • cinsellikle ilgili olarak "erkeğin elinin kiri kaşar kız vermeseymiş "
    diyerek hemcinslerini ve dolayısıyla kendilerini ikinci sınıf konumuna düşürmeleri.

1|0
    0|0
    • Erkek yaparsa mill kız yaparsa kaşar... Evet maalesef. Cinsellik 2 kişiyle yapılan bir şey ama nedense erkekler adam kızlarsa or.. oluyor.

• 1 aylık sevgilinin evlerine gitmeleri herşeyleri yaşamaları ve dışarda yapış yapış olmaları. Sonrasında da bütün suçu onlara atmaları.

1|0
    0|0
  • Kadın açık giyinince namussuz oluyorda, erkek ona bakınca namussuz olmuyor mu peki? Kadının tesettürü giyim, başörtüsü ise erkeğinkide gözkapağıdır. Bakmak istemeyen bakmaz geçer gider.

3|0
    0|0
    • Sorum o değil.

• Göz kırpma emojisi de geldi. Ne yapacağım şimdi ben :D

• Keyfine bak 😝

• dedikodu konusunda üstlerine tanımam

3|1
    0|0
  • Çok müstehcen giyiyorlar bu beni rahatsiz ediyor. Böylelerini gormekten sıkıldım. Midemi bulandırıyorlar. Yarı çıplak giyiniyor sonra erkeklerin bakışlarından şikayet ediyor. Ne oluyor yani oranı açınca ben babamın yanında kolsuz atlet bile giyemezken bunlar nerelerini aciyorlar. Hele ki cilveli işveli konuşanlar amann aman. Şımarık şımarık. Böyle olan hemcinslerimi begenmiyorum.

1|1
    0|0
  • Her gece cluplerde takılıp neden doğru erkekle karşılaşamıyorum diye yakınanlara sinir oluyorum bende 😂

1|0
    0|0
  • Ve herkesin modasına uyup örn; Yüksek bel pantolonu, götü görülecek şekilde giymek. ya da yüksek bel pantolonun üzerine kısa bir tişört, kazak giymeleri, sonradanda benim tarzım var deyip geçinmeleri.
    Ve bide, her türlü erkeği parmaklarında oynatabileceklerini sanmaları. (üstüne alınanlar dikkate alsınlar.)

1|0
    0|0
  • Bazi kadinlarin hemcinslerinin ozgurluk olabilmelerini kiskanip buna ataerkil dusunce sistemiyle karsi cikmasina anlam veremiyorum

1|0
    0|0
    • Abaza dedigin adam carsafli kadindan tahrik oluyor canim benim.

• Haklısın.

• Boya küpüne yattıktan sonra diger kizlarin tipini elestiren hemcinslerim yok mu...

3|1
    0|0
  • Çoğu Kız neredeyse öyle.

1|0
    1|0
  • Bence bir kadın olarak başka bir kadına "Sen açık giyiniyorsun. Sen kapalı giyiniyorsun."demek ayıp.

1|0
    0|1
    • Neden peki?

• Bak bu da senin düşüncen. Ama kalkıp da o ayıp bu ayıp demen garip kaçar.

• Ya ayıp derken günah değil belki ama bence yakışık almaz. Herkes kendi işine, önüne bakmalı. Birisinin karakterini sonsuz eleştirebilir bir insan ama giyimini kuşamını eleştirmek bana doğru gelmiyor. Ama dediğin gibi bu benim doğru olarak bildiğim şey yanlış da çıkabilir.

• Kız açık giyiniyo diye asılmaları abazalık yapmaları gerekmez

2|2
    0|3
    • Bunu savunduğumu kim söyledi? Karşında lisede tacize uğraşım , 2 3 yıl önce de bir adam tarafından evine kadar takip edilmiş biri var. Güncellememi okuyun da ondan sonra çemkirin. Artık ricadan çok yalvaracağım ama.

• Ben bunu yazdığımda güncelleme yoktu yalnız yazsaydın o zmn ona göre konuşurdum

• Güncellemem 22 saat önce yazıldı. Senin yorumunsa 15 saat önce.

• Kızlar Devam
    168
Yükleniyor...