Karar veremiyorum bir turlu?

ben aslında hemsirelik ,3. sınıfa geçtim aynı zamanda sınava da hazırlandım ve tercihlerimde pdr yi yazdım psikoloji ile pdr arasinda cok kalmistim ama pdr bana daha yakın geliyor açıkçası hem de şartları daha uygun psikoloji de uzmanlaşmak için yüksek lisansi çok ön plana çıkartıyorlar devlete alımı da daha az ve mezunları pdr den daha fazla diye bahsediliyor su an kpss sınavıni çok da iyi bilmediğimden bunlar internette araştırdığımda karşıma çıkanlar ama aklima takılan pdr de sözleşmeli öğretmenlik mulakatta olmaya başlayacak 4 yıla değişir mi bilemem ama değişmezse atanma zorlu bir süreç olmaz mı bir de şu var 4 yıl sonra pdr mezunları daha çok olacak ve atamalarda bazen alan dışı alım yapılmış yani kadrolar doluyor pdr de atama sıkıntısı olusacagindan bahsediyorlar sizce nasıl olur bir de hemşirelik var hangisini seceyim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikoloji tavsiye ederim. Psikoloji bitirdiğin zaman özel bir iş yeri açabiliyorsun ama pdr ' de özel bir büro yerine izin verilmiyor. Belli uğraşlar sonucu o evrakları alabiliyorsun. Psikoloji tavsiye ederim ama ikisi de güzel bölüm yani.

0|0
    0|0
    • Pdr sectim zaten tercih verdim ama hemsirelikte var ilerde pdrnin ataması ned urumda olur bilemiyorum hemşireliği sevmesemde en azından çalışma ihtimali daha yüksek

• Biraz sabret ve ara ver ufak tefek calis biyerlerde sonra git oku ama önce koluna bir bilezigi tak bitir su okulunu -sen yaparsın güçlüsün kararsız olma hadi hadi yap şunu

0|0
    0|0
    • Hangisini yap diyosun yani hemsirelik pdr

• Acik yazdim saniyorum hemsirelik bilezigini tak önce hayat senin başar gitsin cocukta yap kariyerde sana layık sekilde gururla taşı

• Anladım teşekkürler yorum için

Kızlar Ne Diyor 1

• Seç işte mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...