Kendinizle vakit geçirmeyi seviyor musunuz?

Tek başına dışarı çıkmak, tek başına film izlemek, tek başına yemek yapmak, sinemaya gitmek ve böyle uzar gider.. Kısaca; kendinizle vakit geçirmeyi seviyor musunuz?

0|2
25|41

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımda kendimden başkası yok :o

Kendimle şakalaşır , kendimle kavga ederim , kendi kendime trip atarım , kendime aşık olurum , kendime hayran olurum , kendimi idol olarak alırım vs vs : )

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim. Yanlız yaşadığım içinde daha fazla vaktim var. İnsanlar sıkılmıyormusun diye soruyorlar ama aksıne, mutlu oluyorum. Etrafımda olan insanlar bir süreden sonra sıkıyor beni, yanlızlığımı özlüyor oluyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• tek severim ben herşeyi
    kalabalıklar beni boguyor:)

1|0
    0|0
  • Zaten sabah akşam kendimleyim doğduğumdan beri yeterince sıkıldık birbirimizden

1|0
    0|0
  • Emin ol tek daha iyi. Düşünsene abi karşında biri var ben yine rahatıma bakarım ne düşündüğü umrumda olmaz da sohbet ediyosunuz aradan bereden kafa sıkmekten başka biriey yapıyorlar mı?

1|0
    0|0
  • En sevdigim

1|0
    0|0
  • bayılıring :)

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman yalnız yaparım.

1|0
    0|0
  • Evet genelde tek takılırım zaten. Severim tek başıma yaptığım aktiviteleri

1|0
    0|0
  • hemde nasıl..
    muhabbetim bile öyle sarıyor ki, kendi kendime dur bekle, bir çay koyup geliyorum diyorum =))

0|0
    0|0
  • spor dısında sevmem kanks

0|0
    0|0
  • Evet fotoğraf çekerken Can'ım sıkkın olduğunda sahil kıyısında rakı içerken sabahın en kör saatinde Güneş'in doğusunu bir tepeden izlerken kendimle Zaman geçirmeyi ve yaptıklarımı düşünmeyi seviyorum

0|0
    0|0
    • çok iyi ya

• Elimden geldiği kadar diyelim kalabalık gözüküp yalnız kalmaktansa tek basıma içerdeki beni dinlemek ve fotoğraflar la Zaman geçirmek daha güzel oluyor 😊

• sdfasdfdsa :D bu nasıl soru yaaaa :D birisiyle bile birlikte olsam kendimle vakit geçiriyor sayılıyorum :D daha çok yalnız vakit geçirmeyi seviyor musunuz diye sorsan daha iyi olurdu hahahaha

0|0
    0|0
  • Çok severim. Alırım kendimi tutarım kolumdan hadi gel derim dışarıda hayat. bir bara giderim iki kadeh bira içerim benimle. Sonra hadi ben bana der ki hayat boş be dostum.

0|0
    0|0
  • hemde cok en sevdıgım sey kendımle kahve ıcmek

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet. Hep tek olurum, kimseyle takılmam

0|0
    0|0
  • Kendime vakit ayırmayı seviyorum, birçok şey yapıyoruz, güzel vakit geçiriyoruz😂😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle, Evet

0|0
    0|0
  • Hayatta başarılı olabilmek için olmaz olmaz olan bir aktivite olduğunun bilincindeyim. Birey kendi üzerinde usta olabilmeli, kendisini çok iyi tanımalı ve buna göre adımlar atmalı, eğer mutlu olmak istiyorsa.

0|0
    0|0
  • Film izlemek dışında hayır ^^

0|0
    0|0
  • Severim... Sorguya çekerim kendimi hunharca!

0|0
    0|0
  • Biraz fazlaca yaptığımdan sıkılır oldum artık

0|0
    0|0
  • Hemde çok

0|0
    0|0
  • Tek başıma cok sıkılırı kafa dengi bir arkadaş olması lazım insanın yaninda ya da sevgili

0|0
    0|0
  • evet severim

0|0
    0|0
  • Tabi ki severim.

0|0
    0|0
  • ivet

0|0
    0|0
  • Severim ama sinemaya gitmem

0|0
    0|0
  • insanın kendisinden başka kimi var zaten. kafa dinle tek başına oh ne güzel.

0|0
    0|0
  • teşekkür başına sevmiyorum ya yalnızlıktan şikayetçiyim

0|0
    0|0
  • oldukça çok seviyorum tek başıma herşeyi yapabilirim, ama mesala tek başıma içki içemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• Ayyy yeter kendimden sıkıldım.

2|0
    0|0
  • Evet, seviyorum.

1|0
    0|0
  • Evet, seviyorum.

2|1
    0|0
  • Spor yaparken kendim için bir şey yapıyorum :-)

1|0
    0|0
  • Kendime bayılıyorum ya 😂 😂

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum. Ben kendimi cok severim :D kendimle vakit geçirmeyi de cok severim. Sinemaya tek gitmedim daha ama olsun. Tek basima gezmeyi cok severim mutfagi zaten cok severim girerim mutfaga saatlerce yemek pasta börek yapabilirim.

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eh yanii

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum. İş çıkışı kendimle plan yaptım. Kahve içicez

1|0
    0|0
  • En sevdiğim

0|0
    0|0
  • Evveet :)

0|0
    0|0
  • Internet tv olsun başka kimseye ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • çoğunlukla tek vakit geçiririm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bayilirim

0|0
    0|0
  • Yok yav sıkılıyoruz kendimle

0|0
    0|0
  • Hep kendimleyim zaten

0|0
    0|0
  • Kendimi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • bn çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Evet tek başima kendinle ilgilenmeyi çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum, insanın kendiyle yalnız olması, bir şeyleri tek başına yapması en huzur verici şey.

0|0
    0|0
  • Sıkılıyorum kız ben kendimden ben evlat olsam kendimi sevmem illallah be benden😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...