Sizce burdaki sapılık derecesindeki bazı insanlar gerçek hayattada böylemidir?

Bu sitede çok değişik insanlar var sadece bilgi almak için üye olan arkadaşlar yok mu burada?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bennn birisini arıyorum buldumda ama ne şekilde buldum yaşı kaç yazdıklarını gördüm ₺ Bu sitedeki insanları gerçek hayatta gizliden izlesen varya hayatta bbir daha girmezsin bu siteye hepsinin hayatı yalan ya ₺ Hepsinin yazdığı şey barya flimlerden kitaplardan ibaret ₺ Burda 18 yaş altı çok ve hepside ayıp sorulardalar ₺ Bence bu site kapatılmayı hak ediyor ya gözümle gördüm belediye otobüsündeydim en az altı sınıfa gidiyordu elinde bir yakınınn telefonu vardı kızıyordu ver şu telefonu diye baktım KizlarSoruyor diye aldım baktım ilk görmedim biraz araştırdım siteyi Vay be dedim şok olduumm yaa ₺ Abiii bu nedir yaa cidden gelin birlik olup ya şu ayıp konuları kaldıralım ya da siteyi ₺ yani emoati yapın bir gün kızınız girse böyle bir siteye ya da oğlunuz birisine daha küçük yaşta çıplak fotolarını atsa bu adam bunu tehdit etse sonra tecavüze gitse neler gelir baş sonra bunu bırak gidip kamera karşısında soyunsa ne olcak he öğrendiniz sülale öğrendi ₺ Burda bu yüzden intihar eden çok yapıyor bu durumlan yaşayamam diyor ve intihar ₺ Yani yabancıların açtığı site her tıklama yaptığınızda bu size bir kurşun olarak dönüyor ₺ Ben girdim bu siteye ve halanda biraz işim var ve birince şikayetler için uğraşıcam ₺

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek hayatta bir kıza ancak bakmaya cesaret edebilirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Arkadaş uzunca edebiyat yazmış biraz haklı sapıklık insanın ruhunda vardır kimse kivirmasin Ben çok gordum çıplak foto atan arkadaş saba diyorum ama şantaj yapmadım numarasını dagitmadim iki dakikalık zevk uğruna kendini ateşe atmam hepsnin canu cehenneme seks sadece sevgilin varsa onun arzusuyla yaparsın öteki sanal alemde kız gotunude atsa yanaşma çık cezası var. Bende çok fırsat var halen ama ilgilnniyorum istesem şantaj yaparım ana asla bana gire değil

0|0
    0|0
  • değildir bu site sanal olduğu için içinde bastırmış olduğunu burda sergiliyolar ama bazıları da sapıktır belki

0|0
    0|0
  • Öyle değiller bence

0|0
    0|0
  • Sen ne için üye oldun? Bilgi almak için ise, burada bilgi almak isteyen insan olup olmadığı yönünde bilgi sahibi olmak için üye oldun herhalde.

0|0
    0|0
  • Potansiyel sapık çok.

0|0
    0|0
  • öyledir

0|0
    0|0
  • maalesef daha berbatlar

0|0
    0|0
  • En az buradaki kadarlar 😄

0|0
    0|0
  • Millet burda sapik gercek hayatta yapamazlar zaten😀

0|0
    0|0
  • Merak etigim seylerin çoğunu burda bulabiliyorum bir hafta oldu üye olalı bilgilendirici bence

0|0
    0|0
  • Herkesin istekleri farklı

0|0
    0|0
  • Sende onlardansın,

0|0
    0|0
  • Evet öyledirler emin olsbilirsin

0|0
    0|0
  • Sapik heryerde sapiktir

0|0
    0|0
  • Evet öyleler ama içinde saklıyorlar.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• bastırılmış duygular..

0|0
    0|0
  • beeen

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...