Beyler bayanlar soruma cevap lütfennn?

Bayanlar önce size şöyle sorayım, evlendikten sonra eşiniz takılarınızın hepsini istese ev ya da araba almak için verir misiniz?
Baylar sizede şöyle sorayım, eğer eşiniz vermese ne düşünürsünüz?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vermese demek ki yanlış kişiyle evlenmisim deyip bosanirim. O takılar babasının evinden mi geliyor ki vermiyor?

0|0
    0|0
    • ahha güldürdün bei ya haklısın valla :D

En İyi Kız Görüşü

• tabiki veririm yapılacak şey sonuç olarak ailemiz için yapılıyor aklımda en ufak acıma bile olmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İsterim ve aldığım şeyi eşimin üstüne yaparım zaten genelde doğrusu budur

1|0
    0|0
    • yanı oda olabılır en azından mutlu olur

• Ve hatta şöyle bir sey ekleyebiliriz bunun ustune araba alıp bayanin uzerine yapılması durumunda vergi ve sigorta masraflari yari yariya dusuyor nerdeyse

• bir bildiği vardır derim ustelemem ki bu evi çekip çeviren erkek değil kadındır ki öyle de gerçekten.

0|0
    0|0
  • Araba alicam diye takı istenmez. Durumun varsa alırsın. Ev içinde istenmez. Çok çok sıkışırsan o zaman belki. Ama ilk etapta takılara göz dikilmez

0|0
    0|0
    • genelde akıllarda direk takı olduğu için işte hemen istenıyor napıcaksın

• Haklısın. Ama erkek dediğin zoru görünce kolay kaçmaz. Kaçmaması lazım. Altın bozdurmakla ev araba alicam diyorsa maldır o kişi. Onlar zaten elinde olan şeyler. Sen üstüne koymaya bak derim

• Ev araba içinse vericek yani :)

0|0
    0|0
  • Kalsın. Zor zamanlar için.

0|0
    0|0
  • Bu tamamen maddi konunuz ile alakali rahatmi yasiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Vermesi gerek vermese elbette para göz derim

0|0
    0|0
    • aslında para göz değilde heves olabılır düşünsene pazar gün takılıyor pazartesi hooop gidiyor kızlar heveslidir böyle şeylere

• Evet aynı görüşteyim enazından çok gördüm

• alırız zorla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ev benim üstüme olsun o zaman veya araba

1|0
    0|0
  • Ev ve araba için istiyorsa veririm sonuçta esim ve ortak kullanicaz. Gerçi borçlar için istese de veririm.

0|0
    0|0
  • Verdim zaten.

0|0
    0|0
  • bir araba için istenmez. Çok sıkışılır o zmn tabiki satılır altınlar. ilerde yerine yenileri alınır nede olsa.

0|0
    0|0
  • Evet istedi verdm.. neticede ev de araba da ikimizin :s Takilar neden benim olsun ki :p bencil olmamak lazim. Ask iki gönul bir ister, ayri gayri olmaz..

0|0
    0|0
  • kendi açımdan söylüyorum ben vermem eğer it kopuk biriyse erkek açısından söylüyorum güvenmediğini düşünerek soğur

0|0
    0|0
  • Valla ben vermek istemem bir araba için. Borç olur fılan anca o zaman veriridim.

0|1
    0|0
  • Verirdim

0|0
    0|0
  • Ev ya da araba için verilebilir.

0|0
    0|0
  • Neyin kavgasi bu hemen

0|0
    0|0
  • Veririm ama aldigini benim ustume yapicak ya da verim ama mehirimi istemesin benden mehir dini nikah kiyilirken erkegin kadina verdigi birseydir kadin ne isterse erkek yapmalidir kadinda erkegin durumuna gore birsey istemeli veyada o hakkindan vazgecebilir kadin

0|0
    0|0
    • aa doğru oda var gerçi şimdi kimse onada bakmıyor alıyor sonra işte dedğim gibi bütün takı gidiyor.
      Şöyle durumda var ki eşin herşeye koşturuyor elinden geleni yapmaya çalışıyor sende okadar altın vs varken insanın içide rahat etmiyor açıkçası

• Yani dogru ama su var simdiki devrde kimseye belli olmuyo ya kadn altinlari alip kaciyo ya da erkek altnlari aliyo araba aliyoda ya da karida kzda yiyo dost ediniyo kimisi bosaniyo mehir birazda oyuzden ii enazndan bir sure kadina bakar hani arsa gibi birseyse sat parasyla ev tut yani

• aşıkkende öyle şeyler düşünmüyosun işte aslında mantıken yapmak lazım ne kadar aşık olsan bile.
      Ben evlenmeden önce hep derdim kesinlikle şunları şunları yapmam siz manyaksınız vs dıye valla neyı yapmam dedıysem hepsını yaptım

Yükleniyor...