Sizce ben de giyim mi?

Arkadaşlar çarşaflı bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Din yönünden çarşaf giymek doğru mu yoksa tesettür yeterli mi? Çarşafa girmeyi düşünüyorum?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• :D hamam böceği diyorum ben onlara.
    Toprak altında gerçek dünyanın ne olduğunu göremeyecek kadar kendilerine duvar ören ve verilmiş olan beyinlerinin kullanabildikleri alanının bile %1 ini kullanamayan kuklalar.

2|1
    2|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Giymelisin.

1|0
    0|0
  • Tesettür kadının zırhı, çarşaf ise kalesidir..

#Vesselam

1|0
    1|0
  • İstersen bir de kendine çadır kur yürüyen çadır. Seni kimse görmesin. Diyelim bir şey satın alacaksın. Çadırın fermuarını aç. Pişt satıcı bakmadan işit. Şu ne kadar. E hanım bakma dedin. Şu işte şu.

1|0
    0|0
  • Çarşaf deyince savaşta mermi taşıyan ninelerimiz geliyor aklıma ve kötülemiyorum ancak çarşafın ya da tesettürün dinle alakası olmadığını ve bir dayatma olduğunu düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • kapalı ve vücut hatları belli olmayacak mahremi örtecek elbiseler yeterli illaa carsaf tı teseddürdü sart deyil

0|0
    0|0
  • islamda ve kuranda çarşaf diye bir kavram yoktur sadece sadece örtünme kavramı vardır yanlış anlaşılmasın ben karşıyım filan demedim dememde haddim değil

0|0
    0|0
  • Onları gördükçe Ninjalar geliyo aklıma. Dini yaşamak istiyosan kalbinle beyninde yaşa bence ama tabi senin görüşün saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Köle misin *

1|0
    0|0
  • çarşaflı hatunla evlenmek hayalim ama çarşaflı hatun bana bakmaz :'(

1|0
    0|3
  • düzgün giyinmek önemli, şuanda değişik değişik giyinn tesettürlü (!) kişiler çok fazla dikkat çekiyor ve onlarında amacı bu halbuki tesettürün amacı bu değil. Uygun olan neyse onu yapın

0|0
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğüne bakmak yerine neden kalbine sormuyorsun içinde böyle bir istek varsa durma

0|0
    0|0
  • onlar hakkında bir şey düşünecek kadar umursamıyorum onları

1|0
    0|0
  • Peygamberimiz yaşadığımız Çağa göre giyinin demiş anla artik

1|0
    0|0
  • millet ileri gider biz geri gidiyoz :D

0|1
    0|0
  • giy bence 😂

1|0
    0|2
  • sen bilin

0|0
    0|0
  • çarşafa girilmez, danaya girilir. yanlışın var.

niyetin ciddiyse, yeteri kadar düşündüysen dene.

0|0
    0|0
  • Saygi duyuyorum

0|0
    0|0
  • sen bılırsın vucut hatların belı olmayacak sekılde gıyıde nasıl gıyınırsen gıyı

0|0
    0|0
  • doğrudur gıyenlerı taktır ederım Allah herkese ıslama gore yaşamayı nasıp etsın

0|0
    0|0
  • Senin canın nasıl isterse öyle yap , burda bizim önyargılarımıza takılırsın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cesaret ister çarşafa girmek, kötüleyenler olmuş ama benim arkadaşlarımdan da var bir kaç tane çarşaflı olan. Çarşafa gireyim hop girdim, 2 gün sonra çıkayım aman yapamadım olayına gireceksen hiç bulaşma o zaman da normal tesettür daha mantıklı olur. İrade meselesi ve tamamen sana kalmış bir şey. İnsanlar açığa da bir kulp buluyor arkalarından konuşmak için, en kapalısına da. O yüzden milleti değil kendi fikirlerini isteklerini düşün.

0|0
    0|1
  • Bana zorla nasihat vermedikçe sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • ferace giy yeterli çarşaf garip karşılanıyor her ülkede giyilebilcek bir şey olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • ya ohoooooo saçmalığa bak

1|1
    0|0
  • Herkesin kendi kararı isteyen şortunu isteyen çarşafını giyer burda terbiyesiz saçma sapan yorumlar yapanlar kim oluyo hem senin kararın burdaki insanlara neden soruyosun

0|0
    0|0
  • Giymee

0|0
    0|0
  • Ttesettur yeterli

0|0
    0|0
  • Giyme

0|0
    0|0
  • Tesettür yeterli
    Çarşaf ağır, uygun tesettüre gir ilk önce

0|0
    0|1
  • Bilemiyorum, kaldırabileceksen giy tabi uygun olan o sanırım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...