Bıktım artık yardım?

Arkadaşlar ben geceleri kendimi uçuyo gibi hissediyorum. Vücudum kitleniyo ve bebek yüzü hayvan sesleri gülüşmeler yabancı dilde konuşmalar duyuyorum sizce neden?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• şok şok şok uçan adam selahatın den sonrada gündeme bomba gibi düşecek olan ucan kız acıkladı bebek yüzleri görüyorumm konuşmalar var dedi 😂😂😂😂 ulan yatakta ekmek kırıgı vardır uyumadan bir ayetel kürsü 3 kulhü bir elham oku bir duga et de rahat uyu çokmu zor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :D Yattığın yeri değiiştir.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Psikoloğa git.

0|0
    0|0
  • Çarpmışlar bence sana

0|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz duruma sabrı tıp dilinde halüsinasyon denir. Şizofreni gibi ciddi psikotik bozuklukların belirtisidir. Bir psikiyatristen destek almanızı acilen öneririm.

0|0
    0|0
  • Bunu ne yazık ki buradakiler çözemez, psikoloğa danışman senin için en mantıklısı..

0|0
    0|0
  • Ben de buna benzer şeyler yaşıyordum. Sonra doktora gittim. Test uyguladı. Sonuç normal geldi. İlaç falan verdi ama kullanmadım. Kendi kendine geçti öyle.

0|0
    0|0
  • Aramıza hoşgeldin 😂 ..

0|0
    0|0
    • 😂 hoşbulduk

• Kaydını yapmam için isim ve tel. no almam gerekiyor 😂 Ve kayıt sonrası tüm sorunlar ortadan kalkıyor ona göre 😂..

• troll değilse şizofrensin muhtemelen

0|0
    0|0
  • Bence sorunların var

0|0
    0|0
  • kafayı yemişsin.

0|0
    0|0
  • Çok fazla film izliyor olabilirmisin?

0|0
    0|0
  • uçuyosun fuat apla.

0|0
    0|0
  • evde chuckie bebek mı beslıyorsun

0|0
    0|0
  • Şizofreni başlangıcı kanka

0|0
    0|0
  • Sen karismissin

0|0
    0|0
  • Karabasan çökmüş sana 😊

0|0
    0|0
  • sen ciddimsn gerçekten?

0|0
    0|0
  • yuhh

0|0
    0|0
  • uc ihlas felak nas ayetel kursu oku sonundada fatıha hiçbirşeyın kalmaz

0|0
    0|0
  • Nedenini bilmem de eline bir sözlük al konuşmaları tercüme etmeye çalış kafan dağılır belki

0|0
    0|0
    • Ya arapça ya da ibranice sözcükler uyanınca hatırlamıyorum ve çok hızlı konuşuyolar

• Günün ne kadar boş geçerse gecende bir o kadar sıkıntılı oluyor kendimden biliyorum , gününü dolu dolu geçirip yatağa yorgun girmeye bak emin ol bu kadar sık rahatsız olmazsın

• hap alıyonmu ya da şizofrensin ya da troll

0|0
    0|0
    • İkiside değilim

• Hapta almıyorum. Kötü bir akışkanlığım yok. Dalga geç diye yazmadım

• hee :( ben çok özür diliyom senden o zaman psikoloğa falan git yardımcı olurlar sana

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...