Gerçek yüzünü farkedip araya mesafe koyduğunda istisnasız duyduğun tek cümle "sen çok değiştin yaa" mi oluyor?

Var mı, sizi yıllardır sömürüp salak yerine koyân ve daha sonra gerçekleri gördüğünüz de onun isteklerine boyun egmekten Vazgecip ,

Artık istekleri olmuyor diye " sen çok değiştin" diyeniniz var mı?

Cevap ne oluyor? Somuruldugunuzu ona izah ediyor musunuz?

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İlk sevgilim beni çok güzel kullandi aldatti sustum sonra babasi olmstj o zmNda biz ayrilmistik yeni barismistik 5gun araliksiz aradim yaninda olayim die ama bir kiz acti bana çok güzel saydirdi sonra _bn_ bitirdim ama canim yandi yakmadan olmazdi 8ay sonra bn buna gri döndüm 1ay filan telefonda konuştuk sonra denemek amaçli ara verelim. dedim yalandan yalvardi tabi sonra kuzenim ynimdaydi buna mesaj dedim deki ayrilmissniz filan de dedim bu arada bu adam asla kontoru olmazdi ama bu kuzenime mesaj atti bildiğin yürüdü aradi telefonu bn actim öyle kalakaldi saydirdi kapatti sonra bir baktim aramjs aradim seni seviorm dedi dedim bni herkes sever nerdesin dedi sana ne dedim sonra dedimmki sen mi beni seviosun sen dedim bana bir cop almadin sen beni arayip sormadin sen beni aldattin sen benim aldigm kontorle başka kizlarla konstun SSN arkadaslarim. sevgilim şunu yapti bana dedinde beni. Boynumu eydirdin sevmemek bu mu ya? bu mu? Bak sen erkeğin diye geciniyosun ya bak biz orasi olan herşeye erkek diyoruz biyolojik anlamddada her anlamda eseginde vr arininda bortu boceginde insaninda şeyi vr dedim ama önemli olan adamlikta sen adam deilsin benim alnimdada enayi yazmiyor dedim aglaamaya basladi telefon da inanilmaz haz duydum :Do zaman

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...