Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım içimdeki bu kötü hissiyattan nasıl kurtulabilirim?

Geçenlerde birlikte büyüdüğümüz, kardeşim dediğim bir insanla aramda şöyle bir olay geçti.
Bunun bir erkek arkadaşı vardı arkadaşım çocuğu baya seviyordu. Bir gün kavga etmişler arkadaşımın sevgilisi beni aradı. Bana, artık daha fazla dayanamadığını benimle yakın olmak için arkadaşımı kullandığını söyledi. Duyduklarım beni şoke etti ve telefonu kapattım. Arkadaşımı arayıp durumu anlattım ve bana inanmadı. Küstük. 1 hafta sonra tekrar barıştıklarını öğrendim ve konferans konuşmasına aldılar beni. Erkek arkadaşı bizi barıştırmaya çalıştı sinirlendim ve telefonu kapattım. Yaklaşık 1-2 gün sonra arkadaşım beni aradı. Özür dileyeceğini sandım. Ama o bana or... erkek arkadaşımı ayarttın gibi ifadeler kullandı. Hayatımda kendimi hiç bu kadar sinirli hissetmemiştim. Ortak arkadaşlarımızın bir çoğundan yazıklar olsun, seni gidi or... tarzında mesajlar geldi. İnanmayan da vardı tabikide. Annesinin annemi babamı arayıp senin kızın şöyle şöyle yapmış vs demesi bardağı taşıran son damla oldu babamla hayatımda hiç öyle kavga ettiğimizi hatırlamıyorum. Ve eskiden arkadaş olduğum o kızın facesini hackledim herkese saçma sapan mesaj attım küfür ettim. Numarasını pez... lere dağıttım. Uygunsuz sitelere numarasını yazdım. Erkek arkadaşıyla uygunsuz fotolarını annesine ve babasına yolladım. Erkek arkadaşını arayıp onu bırakmasını ve benle beraber olmasını söyledim. Çocuk onu bıraktı ve bana ondan ayrıldım nihayet beni istedin oyun bitti vs tarzında mesajlar attı. Bende bunları ss alıp bütün arkadaşlara dağıttım. şu an kendimi çok pişman hissediyorum ne yapmalıyım?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Oha lan. Olum. Sen bu dediklerini gerçekten yaptı isen HELAL OLSUN. Yapılabilecek en iyi şeyleri yapmışsın lan.

0|1
    0|0
    • Kendimi suçlu hissediyorum ama. Kim bilir ailesi neler yapmıştır ona :/ gerçi benimkiler de bana az yapmadı ama olsun

• Teşekkür ederim içim rahatladı bir nebze de olsa :)

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın arkadaşın kaşınmış

0|1
    0|0
    • İçim rahatlıyor böyle yorumlar gördükçe teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 16

• Sizden gerçekten korkulur ya. Bence yaptığın şey hiç yanlış değil, hayatın boyunca etmediğin kavgayı babanla etmene sebep oluyorsa, seni ailene ve arkadaşlarına küçük düşürüyorsa, olayı bir kere bile senden binlemeyip küfür ederek yargılıyorsa yaptıkların az bile kalmış. Hiç canını sıkma ☺️

0|0
    0|0
    • 3ay

Babam beni hastaneye götürmeye çalıştı neden olduğunu anlamışsındır bunu kaldıramadım o yüzden yaptım.

• 3ay

İyi yapmışsın👍🏻

• Zamanla kurtulursun.

0|0
    0|0
  • Zamanla kurtulursun

0|0
    0|0
  • S i k t i r e t gitsin 😎
    Olan olmuş, krndinide aklamışsın kendince.
    Şimdi sana mesaj atan herkesle ilişkini kes engelle.

0|0
    0|0
    • 3ay

Özür dilediler benden ama kabul etmedim konuşmuyorum hiçbiriyle

• 3ay

Sil! Engelle! çıkart artık hayatından hepsini!

• iyi olmuş şiktiret şerefsizleri böyle yapmasaydın sen kötü olcaktın şimdi gercekleri herkese göster sana zamanında orrr bu diyenleri de bir kalemde sık at rencide et ama böyle sessiz ce deyil 😊👌👍👍👍👍

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana o muameleyi yapanlardan biri kendi babam olduğu için oldu bunların hepsi zaten. Affetmedim kendisini affetmeyi de düşünmüyorum.

• Hic pişman olma helal olsun sana. Okurken ben sinirlendim icim rahatladı. Yaşadıkların kolay şeyler değil ama yaptıkların cok guzel olmuş asla pişman olma

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim sizlerden bu tarz yorumlar gelince biraz da olsa içim rahatlıyor

• 3ay

Ciddiyim yani. Helal olsun sana

• Kız sana oros dediğinde son yaptığın olayı yapsaydın olay çoktan biterdi

0|0
    0|0
    • Kendime yedirememiştim öyle bir şey yapmayı

• Birde ailemi arayıp benim çocukla bir şeyler yaşadığımı falan söylemiş.

• Çok yanlış yapmış. Bırak bir ömür boyu bu vicdan acısı ona yeter.

• TamaM da ne yapmak istiyorsun bunu Sen bilmiyorsan biz hiç bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Yani baya kurgulanmış bir senaryo eğer gerçekten yaşandıysa bence gurur duy kendinle. kardeşin dediğin insan bir süre sonra anlayacaktır hatasını

0|1
    0|0
    • Gerçekten kurgulanmış bir durum değil keşke öyle olsa. Hata onun biliyorum ama intikam almak bana göre bir şey değil nasıl böyle bir şey yaptım hala aklım ermiyor.

• intikam almamışsın kendini aklamışsın :/

• tovbe et kıza ve arkadaşlara bana ınanmadınız bende doğru olanı ısbatlamak ıcın yaptım de
    gelene kapım açık gelmeyene elveda de ama asla o cocukla konuşma

0|0
    0|0
    • 3ay

O çocukla konuşmak yapmak istediğim son şey zaten

• Afferin lan tam aradığım kız modeli 😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Aradığın kız modeli tam olarak nasıl bir şey anlamadım ama teşekkür ederim :D

• hapiste bunları düşünecek bol bol vaktin olacak üzülme...

0|0
    0|0
    • Ne alaka şimdi?

• Yalnız burada onun bana yaptığı her şeyi anlatmadım. Numaramı herkese dağıtmıştı her gün biri arayıp ağza alınmayacak şeyler söylüyordu. Bende aynısını ona yaptım sabrım taştı çünkü belli bir süreden sonra. Olay kapandı gitti sadece kendimi suçlu hissettiğim için attım bu postu. Önerin için teşekkürler.

• sağlık olsun arkadaşım, gençliğin verdiği hırs olabilir. ama tehlikeli durumlar yazık edersin kendine boş ver unut gitsin bitmiş kapanmış olay hatırlayıp hataya sürüklenme yine.

• S. e. ya iyi yapmissin sen👍 ortaligin a*m*ina koymussun resmen senden korkulur 👍💪

0|0
    0|0
  • Cok iyi yapmışsın boşver eden bulur

0|0
    0|0
  • Helal sana.. Kendini hic kotu hissetme kiza hayatinin dersini vermissin :)

0|0
    0|0
    • Diyorsun? :)

• Erkek arkadaşım olmasa inandıramazdım çocuğu :D Ona anlattım durumu o da çocuğu arayıp senin yüzünden beni terk etti seni seviyormuş falan bişiler saçmaladı öyle yedi :D sonra da dayağını yedi zaten :D ahahaha valla şimdi farkettim brezilya dizisi gibi olmuş :D

• Hahah vallaha acayip keyiflendim :D ama dedigim gibi sakin kotu hissetme sen perisan oldun ve olacaktin yoksa + kim bilri ileride hangi insanlara boyle salakliklar yapacakti.. Simdi kimseye kolay kolay bisey yapmaz artik :) musadenle ben uyuyayim 2 saate kalkacam, sevgilin olmasaydi beni takip et muhabbette kalalim derdim. Kal saglicakla, iyi sabahlar :D

• Bu kızı alın abi buralarda yok olucak helal be sana :D

0|0
    0|0
    • Niye böyle dedin ki şimdi? O. o

• Neden dedim herkeste öyle senin yaptıklarını yapıcak g. t bulamazsın cesursun anladınmı ve iyide yapmışsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahh arkadasim benimde basima geldi ama senin yaptiklarini yapmadim ben eger ki senin yaptigin icin numaralarini dagitmissin ya savciliga verseler hapis veya para cezasina catptirilirsin keske bu kadar yapmadaydin haklisin ama baska yollara basvurabilirdin

0|0
    0|0
    • 3ay

O da benim numaramı dağıttığı için yaptım. Başka yolları denedim çok denedim hemde. Konuştum herkesle gına geldi en son

• vurmak istemişsin ama öldürmüşsün sen bayağı

0|0
    0|0
    • 3ay

Birazcık öyle oldu sanırım

• Çok doğru yapmışsın helal

0|1
    0|0
  • Pişman olma..

0|0
    0|0
Yükleniyor...