Dubaiye gidecegimmmm?

Gencler benim dubaiye gitme planim var calisiyordum para biriktirdim. Her neyse. Ya simdi orasi arap ulkesi ya. Dikkat etmem gerekmenler nelerdir? Yani kapanma gibi zorunluluk var mi? Sevgilinle aleni dolasi bilie misin? ya da dubaiye gitmem icin her hangi bir igne olmam gerekiyor mu? Bilen varsa yazsin

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kapanma zorunluluğu yok, alış veriş merkezlerinde giyeceğin kıyafet dirsekleri geçmeyecek, etek diz üstü olmayacak, el ele tutuşmayacak ve öpüşmeyeceksin. ülkeye tek başına giriş yapabilirsin çarçaf giyenle, mayo giyenlerin bir arada yaşadığı bir ülke. ama yine de dikka ''ARAP'' tehlikesi... 3 yıl çalıştım orada.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• emirates ile gidiyorsan vizeyi onlar alabilir sizin için.. eğer ilk gidiş ise göz scanerinden geçeceksiniz oraya vardığınızda.. yani 5 dakikalık bir işlem.. Dubai paris gibi bir yerdir.. Her ülkeden insanlar var.. tabii en çok asyalı - filipinli - pakistan ve hindistan.. Bu rada çok çok rahat gezebilirsiniz kimse kafasını dahi çevirip bakmıyor bile.. rusya oraya boşalmış.. mini etekli - taytlı binlerce var.. gece kulüpleri - beach party ler.. restoranlar her ülkeden var.. yapay kar pisti bile var kayak yapıyorsunuz karda.. Ve müthiş Alışveriş merkezleri.. Yanınıza spor ayakkabınızı mutlaka alın.. ayaklarınıza kara sular iner..

0|0
    1|0
  • Yok yahu, gerek yok bunlara. Rahat ol. Miami gibi bir yer Dubai. Çok popüler ve zenginlerin tatil yaptığı bir yer yani. Acayip havalı. :D

0|0
    1|0
  • İyi yolculuklar.

0|0
    0|0
  • Dolaşırsın

0|0
    0|0
  • Yabancı kadınlar kapanması zorunlu değil. Müslüman olmandan dolayı sevgilinle sokakta öpüşmen sıkıntı olur, el ele sıkıntı olmaz

0|0
    1|0
  • valla knk oraya gidenlerin tek bilmesi gerek rahat baya paran olması lazım ondan snra sıkıntı yok sjdjs

0|0
    1|0
  • Igneye gerek yok (tu). Son kurallari bilmiyorum. yine de onun icin arastirma yap. Yaz aylari ama sanmiyorum bir sorun yok orada.
    Giy sortunu mini etegini git. Dubai diyorsun. Arabistanda bile cidde de basin acik dolasabiliyorsun. Dubaide Sorun yok

0|0
    1|0
  • etekle dolasanin pipisini kesiyolarmis ha ona gore.

0|0
    1|0
  • Dubainin diğer arap ülkeleriyle alakası bile yok avrupa gibi düşün git

0|0
    0|0
  • Merak etme oradakiler senden daha açık giyiniyor

0|0
    0|0
  • irana gıtmıyorsun

0|0
    0|0
  • Dubai Arap ülkesi gibi değil rahat ol sen. Ezan sesi duymazsın.

0|0
    1|0
  • kaseyi çizdirme

0|0
    1|0
  • duuur gitmeee orası çok yapay

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nolur sen mahalle sınırları icinde bile gezme

1|0
    1|0
  • Türkiye gibi hatta bir Avrupa ülkesi gibi ben gittm 3 kez

0|0
    1|0
  • Zengin bir arap bul koseyi don sana nacizane tavsiyem 😂

0|0
    1|1
    • o heves ettiğin arap zenginlerinin hiç biri orada yaşamıyor güzelim :) hepsi avrupa da iş kurmuş orada yaşıyor dubai de kalanlar filipinli pakistanlı endonezyalı hintli bangladeşli işçiler :) bir de neredeyse tamamı yabancı nüfus yani ;)

• @adamın-biri saka yapiyorum para icin biriyle evlenilmez zaten zengin olsa bile

• toplu iğne dhgsds

0|0
    1|0
  • Sorun olmaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...