Verdigim ifadede avukat istemiyorum yazılmış ben böyle birşey yazdırmadım?

Bugun gittigim karakolda ifademi aldilar ve bir cok kagit imzalattrdılar ve ifade kagidimi istedim akşam eve geldigimde benim yazdrmadıgım birsy eklemislar avukat talep etmiyorum die bana sormadilar avukat istiyomusn istemiyomusn die. Böyle birsy nasl yaziyolar anlamadm

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kolluk kuvvetlerinin huyudur alışmalısn normal yani ifadelerini degistirler iceri attırmak icin herseyi yapabilirler yasadm biliyrm

0|0
    0|0
    • 3ay

Yasanan olayda küçük bir olay değil birinin kafasi yarıldı birinin kolu kesildi birin kolu kırık birbirlerine bicakla giristilar nasl ifademi degistire biliyolar peki ben ifade kagidimi almasydım yalan yanlş yazsalardı mahkeme günü ben napcktım nasl ıspatlicam.

• 3ay

Taraf tutuyorlar heralde darp icin hastaneye gittim sadece bakti pansuman bile etmediler. Biz oranın yabancısımiyız die boyle yapılar. Polis geldiginde zabit bile tutmadı

• 3ay

Titmaz uraşmaz ugak seylerle sen ölünce gelirler ozaman olur içen insanlarla urasrlar garibanla urasrlar falan

Erkekler Ne Diyor 4

• İfadeni istediğin zaman değiştirebiliyorsun. Problem neydi istersen özelden anlat

0|1
    0|0
  • Gerek yok çünkü avukata. Bu stabil birşeydir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Olay küçük bir mesele degil mekanimi bastılar bıçaklar havada ucuştu

• 3ay

Avukat talep edebilmen için buna kendi imkanın ile avukat tutmaya durumunun olmaması gerekiyor.18 yaşını doldurduktan sonra durum bu şekilde işliyor.

• Büyük bir olay olmadığından ötürü prosedür gereği ekledikleri bir yazı o. Önemli bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Tanık olarak mı verdin ifade

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...