Babanızın bulunduğu odada uzanabilir misiniz?

Ya da yatıyorken babanız gelince kalkar mısınız? Ben kalkarım ama kardeşim kalkmaz ben kalk deyince de kızar 😂

0|0
89|57

En İyi Erkek Görüşü

• Saygım var elbette odaya girince kalkarım, oda zaten hemen otur otur der. Her eve geldiğindede genelde yorgun oluyor hemen uzanır o arada bende yorgunsam uzanirim. Babamda uzanırken benimde uzanmam sıkıntı yok yani :)
    Benimde kardeşim öyleydi bir ara uyardıktan sonra alıştı oda artık benden önce kalkıyor :))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babam gelince kalkarım ama başka bir koltuğa gidip oturursa tekrar uzanirim. Düzgün bir şekilde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 56

• Karşılıklı koltuklarda film izlerken uyukluyoruz bile. Genelde ben pek salonda durmam ama yalan söylemeyeyim babamla aramızda o statüde bir ilişki yok. Arkadaş gibiyizdir, saygı duyduğum konular farklıdır diyeyim.

1|0
    0|0
  • defalarca oğlum yat demesine. oğlum onun ayıp demesine rağmen, ne yanında uzanmışımdır ne de yanında sigara içmişimdir..
    benim aldığım aile eğitimi, bunu gerektirir..

4|0
    0|0
  • Küçükken uzanırdım..
    Ama büyüdük..
    Şimdi el pençe başında durasım geliyo..
    Ben babama nasıl davranırsam, evlatlarım da bana öyle davranacak çünkü..

Saygı gösteren saygı görür..

#Vesselam

2|0
    0|1
  • uzanırım

1|0
    0|0
  • Bizde saygı var ya
    Eve girerken bile selamın aleyküm derim
    Pek fazla durmam babamın yanında
    Mutfağa geçer izlerim

1|0
    0|0
  • kimse için rahatımı bozmam.
    saygım vardır ama bunu konuşmalarımla , söylediğine kulak vermem ile zaten gösteririm.. ha benim keyfime karışana da kızarım. sevmem öyle şeyleri.

2|0
    0|0
  • Yatıyorken , otururken değil babam bir büyük gelirse kalkarım.
    Babamın yayında uzana biliyorum evet, ama rahmetlik dedelerimiz yanında hiç bir zaman hiç bir halde uzanmazdım. Çok sever ve saygı duyardım.
    Ha babama saygısızlıktan değil , daha samimi olduğumuzdan :)

1|0
    0|0
  • Pek değil.

1|0
    0|0
  • Yatacak yeri oldugu sürece kalkmam yoksa kalkarım tabi lafı olmaz koskoca baba :D

1|0
    0|0
  • Doğulularda var bu pek batı tarafı böyle saygı ve hürmeti anlamsız görmüştür. Ben yorgunsam kalkmıyorum da babam gelince kendimi toparlarım.

1|0
    0|0
  • evet neden uzanmıyyım

1|0
    0|0
  • Saygıdan kalkarım

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Kalkarım

1|0
    0|0
  • Evet uzanırım

1|0
    0|0
  • Uzanmam

1|0
    0|0
  • Gelince kalkarım

1|0
    0|0
  • Babam sagolsun bu konuda duyarlıdır. Yat yat dıyor dınlen

1|0
    0|0
  • Uzanıyorum.

1|0
    0|0
  • Yarı çıplak duruyorum

1|0
    0|0
  • Ayip diye uzanmam

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • evet uzanırım

1|0
    0|0
  • Yatmakta bir sakınca yok tabi sınırları bilmek gerek

1|0
    0|0
  • babam bişey demez bize, şakalışır hatta. başkadır babam <3

1|0
    0|0
  • İnsan evinde rahattir bunlarada dikkat edeceksek oo olelom ozam

2|0
    0|0
  • Babamla kanka gibiyiz :D

1|0
    0|0
  • uzanmak ne kelime, camış gibi yatarım.

2|0
    0|1
  • Kalkarım. Odadayken ayakta uzatamam yani

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 88

• Babam yok.

4|0
    0|0
  • Kalkarım ama babam yatmamı söyler. Yatmazsam odadan çıkar.

2|0
    0|0
  • uzanırım.

1|0
    0|0
  • Büyüklerimin yanında uzanamam 😂

1|0
    0|0
  • Uzanabilirim.

1|0
    0|0
  • Babam burada değil o yüzden her yerde yatarım rahatlıkla. d

1|0
    0|0
  • Babamin bulundugu odada uzanirim ama öyle ayagin biri bir yerde digeri öteki tarafta degil. usturplu sekilde. odaya girdiginde de bir dogrulurum, ceki düzen veririm kendime

1|0
    0|0
  • ben dalıp babamın yanında zart diye osurmuştum babam maşallah kızım sana fön çektirmeme gerek kalmadı demişti A:SDFA:SDFA:SDF:ADF

2|3
    0|0
  • Evet uzanırım geldiğinde de kalkmam bir şey demez zaten amaaa oturcağı yere yatmışsam hemen kalkarım gelince :D

2|0
    0|0
  • yani odaya girince toparlanırım babam oturunca hafiften ayaklarımı uzatırım ama yayılmam hafif kıvırırım

2|0
    0|0
  • Anında kalkıyorum. Ne kadar yorgun olursam olayım.

1|0
    0|0
  • Yo kalkmam

1|0
    0|0
  • Evet kalkarım

1|0
    0|0
  • Kalkarim ama uzanirim

1|0
    0|0
  • Uzanırım tabii

1|0
    0|0
  • Diğer kardeşlerim kalkar ben pek kalkmam.. beni dünyaya getiren insanın yanında rahat olurum.. benim bakış açım bu.

1|0
    0|0
  • Hiç kalkmam saygıyı cümlelerimde gösteririm büyüklerimin yanındada uzanırım Allah Allah onlar uzanıyor ya :D çok gereksiz bence ben yatınca laf edene bende ediyorum rahatım yani

1|0
    0|0
  • babam kızmaz saygıdan biraz oturuyorum sonra gidip göbeğine yatıyorum ben gitmesem gel kuzum özledim azcık seveyim diyor ensemden öpüyor dizine yatıyorum.

1|0
    0|0
  • ya ben normalde otururken ayaklarımı kanepenin tepesine falan dayayarak rahat ediyorum adasdjıkaslsa o yüzden tabiki babam gelince toplanırım

1|0
    0|0
  • uzanmam

1|0
    0|0
  • Hayır kalkmam babam sonuçta misafir değil.. Zaten biz babamla arkadaş gibiyiz. Ama dedemler falan gelince kalkarım tabi.

1|0
    0|0
  • Uzanırım

1|0
    0|0
  • Aklına gelebilecek her şeyi yaparım bizim aramızda böyle saçma saygısızlık kuralları yoktur.

1|0
    0|0
  • babam odaya gelince toparlanmaya calısirım ama o sinirlenir rahatını bozma keyfine bak sorun diye bende peki der yatmama bakarm 😂

1|0
    0|0
  • bende yatamam yatınca böyle içim rahatsız oluyor hastayken bile zar zor yatarım babamın zoruyla 😂

1|0
    0|0
  • sülalem rahat

1|0
    0|0
  • Uzanıyorm sıkıntı etmez

1|0
    0|0
  • Sadece baba değil.. Annenin yanında da uzanmamalı bence izin almadan
    Neden babaya saygı var anneye yok?

2|0
    0|0
    • Annemden hiç cekinmem saygisizlikla ilgisi olduğunu düşünmüyorum

• Ben bunu pek anlamam..
      Baba sert babanın dediği yapılır baba gelince düzgün oturulur.
      Anneler daha fazla saygı hak ediyor oysa :(
      Senin için demiyorum belki erkek olsaydın babanın yanında rahat hareket ederdin annenin yanında biraz daha saygılı olurdun. Ama bazıları sırf babaya itaat gerekiyor düşüncesi içerisinde

• yatıyosam babam gelince kalkarım , ama aynı odadayken yatıyorum bazen tabi öyle bacakları iyice uzatark değil toplu bir şekilde

1|0
    0|0
  • Babam bunu saygisizlik olarak gormuyor bana samimiyet göster selerdi bende o geldiginde kalkar saygi gösterir dim istemese bile

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    58
Yükleniyor...