Tacize uğramayan kız kaldı mı bu ülkede?

Bir kere ıssız bir yerde hiçbir şey anlamadan bir adam beni taciz etti ve ben çığlık bile atamadım etrafımda kimse yoktu. O kadar utandım ki ağlaya ağlaya eve gittim zor atlattım. Bu travmayı bana yaşatana cezasını vermek isterdim. O anda öyle bir kitlendim ki sadece koşabildim. Şimdi de orda bağırmadığım için utanıyorum ama kimse yoktu etrafta. Kimsenin bunu bir kıza yaşatmaya hakkı yok :(

3|3
36|55

En İyi Erkek Görüşü

• modern diye savunduğunuz sistemin sonuçları.
    sen tacizciye, hırsıza, kapkaççıya, kumarcıya, içkiciye , torbacıya bir ceza vermez,
    gülerek karakoldan çıkmasına sebebiyet verecek bir sistem koyarsan, gelinecek noktada bu olur. ki bu daha hiçbir şey. ben de bir gram akıl varsa , bu daha hiçbir şeydir efendim. bekleyin daha neler görecek bu millet...

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cidden tacize uğramayan var mi? Neden gunduz vakti bile ara sokaklardan gidemiyoruz? Neden babamiz yanimizdayken bile taciz edici bakislara maruz kaliyoruz ve son olarak neden bunlara ragmen suclu biz oluyoruz?

3|1
    0|0
    • Cunku etek giyiyoruz askili giyiyiruz tavrik ediyoruz aciklama istersen bunlari onune koyuyolar bunlari diyen zihniyetn be te artik bisey diyemiyorum ama sanki carsaf giyem turbanli kadinlara kizlara taciz edilmio heps yalan bunlarin giyimle kusamla alakasi yok serefsiz her yerde serefisz Allah a havale ettim yapanada goz yumanada bin turlu bela versin Allah

• @Melis4556 Amin cidden bu ülkede insan olmak zor. Kadın olmak daha zor.

• @Melis4556 evet öyle kimsede bu adam şerefsiz demiyo kiz biraz soyleydi boyleydi diyolar. Simdi burda bile bize kizan tonla insan vardir bunlar kesin kısacık giyiyodur sevgilisiyle yasiyodur falan diye bile dusunebilirler. Alamiyosun önünü iste

Erkekler Ne Diyor 54

• Adamlar vakıf kurup hükümet destekli tecavüz yapıyor erkek çocuklara. Sen kız diyorsun

2|1
    0|0
  • Ah be tek hayalim bir tacizciyi dövmek. Keşke çıksalar karşıma denk gelsem. Şerefsizce bir zevk için milletin hayatini zindan ediyorlar kansız köpekler.

3|0
    0|0
  • Allah belasını versin pijin

1|1
    0|0
  • Onu bunu boşverde.
    TACİZE UĞRAYIP TACİZCİSİNİ POLİSE ŞİKAYET EDİPTE TUTUKLATABİLEN KALDI MI BU ÜLKEDE?
    Cevap aslında belli. Adaletinde yok olduğu ülke Türkiye. 14 yasındaki kız tacize uğruyor mahkeme açılıyor tacizci "Pişmanım" diyor 2 ay silindi "Tövbe ettim" diyor 3 ay silindi "irademe yenik düştüm" diyor serbest kalıyor Aman Allahım adaletimize gel...

1|0
    0|0
  • Ülkede milleti taciz eden ırıspı çıcığı evlatları türedi hepsinin aletini kesmek lazım

1|0
    0|0
  • Hadım cezası şart bu ülkede

1|0
    0|0
  • Zaten böyle durumlarda hiç kimse olmaz gereksiz yerlerde olur kahraman diye geçinen Şerefsizler

1|2
    0|0
    • Verilmiş Sadakat varmış. Şükürler olsun. beterinden beteri var. bir adak kurban kes istersen Keçi ya da oğlak kes. Fiyatları 200 300 arası

• Malesef ülkemizde kadın olmak çok zor. Namus nedir diye sorsan mangalda kül bırakmazlar ama gel gör sapıklık diz boyu memlekette

2|0
    0|0
  • Yaşatanın Allah belasını versin sanki bizde destekliyoruz öyle olayları. İdam sehpasına çıksa kürsüsüne trivela vuruşu yaparım

1|0
    0|0
  • Üzücü gerçekten. Umarım şu an iyisindir

1|0
    0|0
  • gecmıs olsun verecekler bana şunlardan ıkı tanesını taksımde sallandıracam

1|0
    0|0
  • Evet allah belasini versin o itin

1|0
    0|0
  • bende tacize ugradim defalarca ustelik turkiyede degil hollandada fazla kasinmayin hic bir zaman taciz etmemis bir erkek olarak kalin ellerimle taciz ederim ruyanizin kabusu olurum hergun beni gorur altina edersiniz ona gore genelleme yapmayin

0|0
    0|0
  • Bagirsaydin adam da sana dalsaydi ne yapacaktın? Issiz bir ortam. Sadece tacizle kurtulduguna dua et. Yanlış yerde yanlış tepkiler verirsen canından olabilirsin. Benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • İllaki vardır kanks

0|0
    0|0
  • Ülkeyi karıştırma. Adamın karaktersizliğini tüm ülkenin üzerine yıkmaya hakkın yok ! Türkiye tecavüz oranlarının en düşük olduğu ülkelerden.

0|0
    0|1
  • Şeref yok, ki bu insan topluluğunda

1|0
    0|0
  • Allah belasını versin bunu yapanların erkekliğimden utanıyorum böyleleri yüzünden

1|0
    0|0
  • Hata sende. Hatanı söyleyeyim dostum. Bağırmamışsın ya da tepki göstermemişsin. Mesela düşünüyorum ben kız olsam yanımda kesici bir alet mutlaka taşırdım burası Türkiye. Nefs-i Müdafaa'danda sana hiçbirşey olmazdı onu orda delik deşikte edebilirsin sonuçta.

0|0
    0|0
    • Biliyorum anlattım ya kimse yoktu ve o anda o utançla donup kaldım. Defalarca o olayın başına dönüp daha farklı davranmak isterdim ben de kendime kızıyorum ama olan oldu. İlk defa başıma geldi bu olaydan sonra çakı taşıyorum yanımda.

• ah keşke orda ben olaydım aaaah. Ah ulan ah. Yemin ediyorum derisini yüzer denize atardım yakardım onu orda.

• Suçluyu ve sorunlu insanlari koruyan bir adalet sistemi var. Elimde olsa polise hepsini istedikleri kadar dövme hakki verirdim anladiklari dil bu karakolda isleri bittikten sonra da halka vericeksin önceden linç ederdi halk bunlari.

0|0
    0|0
  • çok haklısnız ortalık serefsız dolu

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Abartma be kanka o kadar kötü insanlarımız mı var

1|0
    0|0
    • Bazıları gerçekten kötü

• O zaman komple ülkeyi kapatalım
      Tacizcilerin anne babası biziz abisi kardeşi biziz öğretmenleri biziz demek bir poka yaramamışız

• Bu taciz sözlü veya psikolojik olarakta gerçekleşebiliyor eminim ki kapsamlı bir araştırma yapılsa büyük çoğunluğun tacize uğradığı ortaya çıkar

• Kalmadı

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • ben ben

0|0
    0|0
  • Istisnalari tenzih ederim onlar başım gözüm üstüne ancak kendini ellettirmeyen kız kaldi mi

Soruya bak

Bakireyim ama sürdürme bilmem ne

Bakire olmuşsun da diğer yerlerden defalarca hamile kalıp düşük yapmışsın

1|0
    1|0
    • Abicim soruyla ne alakası var şimdi bu yorumun? Yani tacize uğrayan benim. Şu ana kadar bir tane bile sevgilim olmadı. Hemcinslerimin kendi isteği dahilinde yaptığı şeyler farklı orda bir insanın senin vücuduna öylece dokunabilmesi farklı. Bu ne demek sen anlayabiliyor musun ya?

• Sen istemeden dokunuyorsa tepkimi göster günahı o serefsizce

• kalmamıştır

0|0
    0|0
  • Senin utanmaya hakkın yok. Çantama koyacan glock u, taciz edene göstericen birdaha o şeyi başkasına yapsın da göreyim.
    Ya bıçak ya silah bulundur. Kadınlara mahkeme kararıyla silah verilmesi daha kolay

0|0
    0|0
  • sonuna kadar haklısın densizlikte sapkınlıkta üstüme yok çok şükür; ben erkek halimle bile edildim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 35

• Sanırım yok. ben 6 yaşımda akrabam tarafından yıllarca taciz edildim. kimseye birşey diyemedim. halâ ailemden kimse bilmez.16 yaşımda yazın tatilde çalıştığım iş yerinde 3. günü ordaki çalışan biri tarafından tacize uğradım. ertesi gün işten çıktım. en kötüsü kimseye birşey söyleyememek. söylesen ailenden biri katil olur düşüncesinin korkusu

2|0
    0|0
  • Sözlü tacize uğradım uğruyorum iğrenç iğrenç konuşuyorlar yoldan yanımdan geçenler

1|0
    0|0
  • Keşke bir tane çakaydın suratının ortasına

1|1
    0|0
    • Ah keşke o ana geri dönüp yapabilsem :(

• Sadece kıza değil kimsenin kimseye bunu yaşatmaya hakkı yok.
    Yaşadım tabii yaşamayan yoktur

1|1
    0|0
    • Haklısın ama genelde kızlara olduğu için öyle dedim. Aynen yaşamayan yok

• Üzüldüm :(((

1|0
    0|0
  • Turkiye boyle bir ulke. Kim ne derse desin KA DİN HAK LA Rİ YOK!!!

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun

1|0
    0|0
  • Veya taciz etmeyen erkek kaldimi...

0|0
    0|0
  • Nasıl taciz etti ki

0|0
    0|0
  • aynı olayı bende yaşadım çocuk benimle aynı yaştaydı şimdi bir olay yüzünden hapiste allaha şükür olsun bişey yapmadı kış günü kapkaranlık alanda allah korudu

1|0
    0|0
  • o tramvayı ben de çok yaşadım seni gayet iyi anlıyorum çok acı ama bir toplum gerçeği

2|0
    0|0
  • eger bir kız evden dıışarı adımını atmamışsa kalmıştır.

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğrayan bendim ama suçlu ben oldum.

2|0
    0|1
  • Kalmadı, ne yazik ki kalmayacakta bu cahillik devam ettikçe..

1|0
    0|0
  • Küçükken yaşamıştım gerçekten çok kötü bir durum çok uzun bir süre etkisinden kurtulamadım sadece dokunma bile olsa kendimi tecavüze uğramış gibi hissetmiştim.

0|0
    0|0
  • Kalmadi sanirim.

0|0
    0|0
  • Kalmamıştır

0|0
    0|0
  • Taciz mi tecavüz mü

0|0
    0|0
  • Benim etrafımda avm vardı kalabalıktı yani eheheh yine de kimse gelmedi.

0|0
    0|0
  • Uğramadım

0|0
    0|0
  • Daha bugün yaşadım

0|0
    0|0
  • Sözlü tacize uğramayan yoktur bu ülkede. İğreniyorum hepsinden

0|0
    0|0
  • Benn

0|0
    0|0
  • Kalmadı malesef hepimiz yaşıyoruz ben 3 yıl geçti hala atlatamadım psikolojimi sikti resmen

0|0
    0|0
  • Ben ugramadim

0|0
    0|0
  • Çok şükür yaşamadım

0|0
    0|0
  • Şükür yaşamadm

0|0
    0|0
  • Kuzenim tarafından kucukken hep taciz edildim ve sonradan öğrendim ki diğer kız kuzenimede aynısını yapmıs serefsiz. O zamanlar oyun ayağına bizi kandırıyordu aklımız cok ermiyordu.

0|0
    0|0
  • En azından sen yabancı biri tarafından edildin
    Bende öz dayım tarafından edildim tecavüze ugradim

0|0
    0|0
    • O nasil oluyor ya :(

• Pislik herif..., geçmiş olsun :(

• 3ay

Geçmiş olsun. O herifin de allah belasini versin

• Ben de arkadaşımın evine gitmiştim yatıya odayı topluyorduk arkadaşım kahvaltı hazırlıyordu babası birden gelip dudağım yanına yakın biryerden optu sanırım taciz buda o zaman anlamamıştım pek 😐😐

0|0
    0|0
    • Tovbe tovbee babam yasinda adam gecmis olsun :(

• 3ay

Sonra annesi anneme senin kızı bizim oğlana alalım demiş arkadaşımı seviyorum fakat şimdi düşününce babasını gebertesim geldi arkadsşımda bilmiyor😐

• Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...