Artık Insan Oldugumu Bilmek Istiyorum?

Ağlamama bile kiziyolar. Ailem bana hicbi sekilde deger vermiyo. Aglamamla dalga gecen bir ailem var. Gozlerinin onunde aglarken agla agls icin acilir diyip guluyolar. Aglamamin sebebi de kimse tarafindan deger gormek. Insanlar benle arkadas olmak istemiyo. Davranislarimi kontrol edemiyorum. Yardim edin. Lütfen. Yalvarıyorum.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• aile den bir tekme yemişsin ayakta durmak için sadece sabret

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasil sabredebilirim? Hayat mi yasiyorum yoksa baska bisey mi? Intihar etmek istiyorum ama yapamiyorum. Etrafi hep bugulu goruyorum.

• 3ay

intihar çözüm değil. bekle düzelir mutlakaa

• 3ay

Beklemek icin fazla sevilmiyorum. Hic dostum yok. Beni kimse sevmiycek. Asik bile olmuycaklar. Ben kendime bile zararim dokunan biriyim. Tek sucum dunyada bir yaratik olmak ve nefes almak. En iyisi yer kaplamamak.

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde benzeri var bu kadar kötü değil ama benzer bak sende benim yaptığımı yao umursama hiç birini zaten senin yakının değiller aslada olamıycaklar takma kafana onlarla çok konuşma konuşarak çözülmüyor çünkü biliyorum o yüzden arkadaş edin kendine güvenebileceğin sıkı dostlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben degisik biriyim. Kimse benle dost olmak istemez. Garip davranislarim var. Kontrol edemiyorum. Lanet olsun ki kendi kendimi bile yadirgiyorum.

• Canım benim. O zaman sende onlara inat aglama. Ne konularda üstüne geliyor ki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Fikirlerimi savunamiyorum. Adeta onlara itaat etmek zorundayim. Annem bile aglamama goz yumuyo. Beni tanisan sen de ne degisik bir insan dersin. Ben ister miydim boyle olmayi. Davranislarimi kontrol edemiyorum.

• 3ay

Korkularim var. Sevilmemek, aşık olmamak...

• 3ay

Herkes birini sever. Fakat bunu sadece karşı taaftan beklememek lazım. Bir özgüven insanı o kadar çok öne çıkarır ki. Aşık olmak kolay şey değil. Ben bile şu yaşıma kadar aşık olmadım. Birinin bana gerçekten aşık olduğunu düşünmedim. Kısmet bu işler

Yükleniyor...