ARKADAŞLAR FİKRİ ya da BİLGİSİ OLAN?

Arkadaşlar Siirtli tanıdgınız var mı ya da bu yöre ve insanı hakkında bilginiz varmı? elbette heryerin iyisi ve kötüsü vardır ama kabataslak nasıl insanlardır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak lütfen ırkçı deme bana ama ; siirtte genelde pek medeni insan olmaz. gelenek ve baba huyları yüzünden pek okuyan çıkmaz çıksada çoğu tekkaş sırtında kıl olan barzolardır. Benım siirleri cogu tanıdıklarım boyle.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sadece bir tane tanıdığım var çok katı düşüncelidir hiçbişekilde döndüremezsin düşüncesinden dediğim dediktir ve kıskançtır ama ne bilim iyi gibide ama ben pek yakın durmuyorum bilmiyorum niye

0|0
    0|0
    • bir çocuk var hayır desemde peşimde napıcagımı bilemedim ben kendim Karadenizliyim o yöreleride hiç bilmem ama cok sinirli birisi bir defa bana kızmıştı ve şimdi yolda yürüyorum yanımdan gecen birisi bana baksa kafa göz bırakmam sadece bakması yeterli dedi.. korktum açıkçası

• 3ay

yinede pek yaklaşma derim ben

Erkekler Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayir iyiler dogunun feodel yapisina karsi biraz daha modernler yani burdakiler oyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...