Evlenince eşinizin ailesiyle oturma olayına nasıl bakıyorsunuz?

Ya çok kötü bir şey değil mi? Tamam illa evi olmak zorunda değil kirada oturulur. Ama asla onun ailesiyle şu anda yaşadığı eve gelin gitmek istemem ben. Siz ne düşünüyorsunuz? Bunu açık açık söyler misiniz sevgilinize ben çekinirim de.

0|0
60|52

En İyi Erkek Görüşü

• Anne Baba ne kadar iyi olursa olsun kurulu bir düzen içinde bir hayat kurmak her zaman probleme açıktır... bunları sıralatacak olursak

sorumluluğun daha fazla artması
    gelecekte evliliği dengeli oturtamama durumu
    evlilkteki beklentilerin eksik kalması
    planlı programlı yaşamakdansa zoraki düzene uymak istenilmesi
    karar verememe
    rahat hareket edememe (özel durumlar) vs... bunun gibi daha bir çok şey...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gönülden tabiki istemem ama yaşları sağlık durumları bunu gerektiriyorsa gücümün yettigince elimden geldiğince yanlarında olurum

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• :D istemem diye bir şey yok
    bende mercedese binmek , lüx yatlarla gezmek çalışmadan ooohhh para gelsin demek isterdim ama olmuyor.

arkadaşlar istemeyebilirsiniz ama başka çareniz yok ise katlanacaksınız. iki taraf içinde aynı bu dediğim. kimse istemez ama gerçekler öyle olmuyor...

0|0
    0|0
  • Evlenince eşimin ailesiyle oturmayı gectim kendi ailem ile oturmayı bile kabul etmem. Benimle anlaşamayan kız lezbiyendir. :D

0|0
    0|0
  • Çok önemli sonuçta çöl çocuk olmak ailemla yaşamak istemem bu arada hikayem bakabilirsiniz

http://my.w.tt/UiNb/5BnVCmTrEv

0|0
    0|0
  • bılmırem kanks

0|0
    0|0
  • Ben çirkin olduğum için evlenemicem o yüzden bu konuda bir sıkıntı yok. Diğer yandan bakarsan penisim 2 cm zaten (ciddiyim). Yani evlensem de 2. gün karı boşar beni.

0|0
    0|0
  • Maddi şartlardan dolayı bir nebze de olsa kabul edilebilir gibi sanki. Eğer öyle bir durumunuz yoksa keyfe keder annesiyle oturmanızın alemi yok.

0|0
    0|0
  • Evvvv evvvv üstüneeeee olmazzzzzz

0|0
    0|0
  • çalışıyorsan tamam da çalışmıyorsan çok güzel kullanabilirler. Kızım şunu yap bunu yap. Yapmak zorundasın yapmazsan kötü gelin damgası yersin. En ufak bir hatanı söyleyebilir annesi ne kadar yüzüne gülsede. Aileden uzak olmak yılda 2-3 kere bayramlarda görüşmek en makbulü bence

0|0
    0|0
  • karımın ailesi ile durumum oldugu sürece asla yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • Evlilik yeni bir aile kurmak demek, tabiiki insanlarin maddi birikimleri ve kosullari onemlidir, fakat evlilik bir baslangicdir yani gayretdir ve ciftlerin kendi ayak uzerinde durmasi cok onemlidir.

0|0
    0|0
  • İçgüveysi gitmem

0|0
    0|0
  • Nasıl sevişeceksin

1|1
    0|0
  • Evlenen çiftler ayrı evde yaşamalı.
    Ne onun ne de benim ailemle asla olmaz.

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Haha o ne be öyle

0|0
    0|0
  • Hayatta gitmem evine. Tamam günde bir iki günde bir ziyaret edelim sıkıntı yok ama evler uzak olsun biraz en kötü 10 km :D

0|0
    0|0
  • Yanliz yasiyorum ve hep öyle kalıcak burdada evlilik cıkıyor karsima arkadas yapmayin artik biktim evlenmiyom benim soyum devam ederse dünyanın vay haline

0|0
    0|0
  • özel yaşamımımzı aile içinde yapamyacağımız için ayrı ev şart.

0|1
    0|0
  • Ev içinde ev olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey.

0|0
    0|0
  • Yeni nesil gençlik işte ailenin öneminden bi' haberler ^^

0|0
    0|0
  • Zor olur. ve karı koca hayatı olamaz aynı evde.

0|0
    0|0
  • Asla Hayır

0|0
    0|0
  • Burada bu durumu hos gören bütün bayanlar bence tam evlenilecek mükemmel eş olabilecek kişiler anlayışlı kişiler bravo

0|0
    0|0
  • ilerde senin gelinde senle oturmak istemeyeck

1|0
    0|0
  • Ayrı ev şart.

0|0
    0|0
  • Sakın öyle bir hata yapma. Hiç iyi olmaz. Kavga, gürültü, patırtı, müdahale... Kölelik be ya...

0|0
    0|0
  • Aile'nin medeniyeti ve dusuncesi cok onemlidir.

Bir kayinvalide sabah 10'da kahve icebilmeli. :)

0|0
    0|0
  • Ben hanimimla rahat olmak isterim

0|0
    0|0
  • Bir yuva iki kisi ayri eve cikmadan hicbir disi kus tarafindan kurulamaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 59

• Eşimin annesi bana gelinim değil, kızım diyecekse kalırım. Niye gocunayım? Kalabalık aile güzeldir bence :)

0|0
    0|0
  • bir sorun yoksa oturmam baskasininevinde rahat edemem ne kadar kayinvalidemde olsa. Esimle tek oturmak gibisi yok

0|0
    0|0
  • Güzellikle anlatırım kabul eder ama illa hayır demem şartlarımıza bağlı

0|0
    0|0
  • İstemem.. Nedeni ise eğer bir hastalık ya da zaruri bir durum yoksa özelimin bana kalmasını isterim. Yok eğer bunun olması gerekiyor başımın üstünde yerleri olur

0|0
    0|0
  • İmkanı yoksa ve gerçekten eşime güvenmişsem elbette.
    Lakin öbür türlü Hane üzerine Hane kurulmaz.

0|0
    0|0
  • Çok sevmem lazım

0|0
    0|0
  • Ben alt katlarinda bile oturamadim ayni evi düşünemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Cok sıķıntılı bir durum olur. Sahsen ben ailesine misafir oldugumda bile 5 gunden fazla kalamiyorm. Ayni evin icinde yasamak cok buyuk sabır ister. Hic gerek yok..

0|0
    0|0
  • Hayatta oturmam. Ne kadar iyi olurlarsa olsunlar başkasının evinde rahat davranamam ister istemez çekinirim.

0|0
    0|0
  • Sıcak bakmiyorum aynı ev olayına altlı ustlu oturulur ama ayninev olmaz
    İnsan evinde rahat etmek ister her konuda

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • sıcak bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Evet söylerim ilk kriterim zaten.. herkes kendini evinde rahat hisseder.. başkasının evinde siginti gibi olmaz..

0|0
    0|0
  • İhtiyaçları yoksa oturmam

0|0
    0|0
  • Asla.

0|0
    0|0
  • Ev üstüne ev olmaz derler ki dogru bencede aynı evde sorun olur rahat olamazsın bir kere eşini istediğin zaman opemezsin yatarken ses cıksa sorun vs vs kirada olmak da zor bu zamanda ev olacak yani 😁

0|0
    0|0
  • Ayrı olmak iyidir. Kendi ailene de, evleneceğin kişinin ailesine de uzak oturulmalı bence.

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • ben böyle düşünen biri ile evlenmem zaten birlikte olmam

0|0
    0|0
  • Vala seviyosam katlanirim bir süre..

0|0
    0|0
  • Aklın varsa öyle bir hata sakin yapma

0|0
    0|0
  • bir şartla kalırım. Çocuğum olunca sırf kaynanam bakıcak asdfdsfjh

0|0
    0|0
  • Oturmam

0|0
    0|0
  • Oturmak istemem ve bunu söylerken çekinmem asla :) ayni semtte bile olmak istemem.

0|0
    0|0
  • Evli evine köylü köyüne

0|0
    0|0
  • Olabilir aslında

0|1
    0|1
  • Ev üstüne ev kurulmaz...

0|0
    0|1
  • kesinlikle olmamalı. bikere rahat sevişemezsiniz.

0|0
    0|0
  • Kotu istemem

0|0
    0|0
  • bakmak istemiyorum o derece

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...