Gececiler toplansın 🐙🐙?

Mutlu olmak için ne yaparsınız gençler 😝Gececiler toplansın 🐙🐙?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• rüzgar doğuya esiyor’ dediğin zaman ‘evet, doğuya esiyor’ derim: çünkü düşüncelerimin rüzgarda değil, deniz üzerinde dolaştığını bilesin istemem.
    denizlerde gezen düşüncelerimi anlayamazsın, zaten anlamanı da istemem. bırak denizimle başbaşa kalayı

1|0
    0|0
    • 3ay

Yahu bu ne biçim görüş. Böyle bir görüşü ben mi paylaşmısim. Çok saçma olmuş. Daha saçması ise senin bunu en iyi görüş s3cmen

En İyi Kız Görüşü

• Tek başıma ya da arkadaşlarımla dışarı çıkarım 😄 Geceleri de sevgilimle konusuyorum da tabi o eski köye yeni adet😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bitter çikolatalı lokum yiyorum istermisin? Kahve yaparsan veririn biraz sade olsun benimki 🤔🙃

1|0
    0|0
  • Kitap okurum.

1|0
    0|0
  • Mutlu olmak için zamanı akışına bırakırım. Bırakmayınca umutsuz oluyorum haliyle mutsuz.

1|0
    0|0
  • Mutlu olmaya calışmıyoruz artık ne denk gelırse

1|0
    0|0
  • Yapiyoz işte bişeyler

1|0
    0|0
  • Pizza yerimmm

1|0
    0|0
  • Yemeğe abanırım😂

1|0
    0|0
  • Başkalarını mutlu ederdim 😄

1|0
    0|0
  • niyet çekerimmm

1|0
    0|0
  • mutlu olmak için hiç ugraş vermedim şahsen :)

1|0
    0|0
  • uyurum, uyurken mutluyum ben.

bkz: kış uykusu

1|0
    0|0
  • Uyurum

1|0
    0|0
  • Geceleri otururum.

1|0
    0|0
  • Yemek yerim kesinlikle :)

1|0
    0|0
  • Mutluymuş gibi davranırım :(

1|0
    0|0
  • ÇaresizIik içinde çırpındım durdum MutIuIuk ararken bak ki ne buIdum mavişim Her geIip geçenden izini sordum Arama o sana uzak dediIer İsyan ettimkrizlere girdim inanın isyan Bu kadar dert yükü çekermi insan Kapanıp içimde buIdum senin için sana olan sevgide DeIirdi sonunda yazık dediIer Yeter be yeter usandım bıktım ÇiIe çeke çeke tükendim bittim AIıp da başımı öImeye gittim Kendin öIdürene kafir dediIer mavişim inan bana ben bu mutsuzluğu istemedim ben hep bekledeim seni

0|0
    0|0
  • Mutlu olacagim seyler

1|0
    0|0
  • KizlarSoruyor zevkini yaşarım.

1|0
    0|0
  • Sevişirim

0|0
    1|0
  • böyle bır soru sormayacagım kesin

0|0
    1|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...