"Keşke bütün kızlar senin gibi düşünse" dediğiniz şeyler nelerdir?

Özellikle beyler cevaplasın ; keşke bütün kızlar senin gibi düşünse dediğiniz şeyler nelerdir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke 2 gün sonra solacak çiçekleri hediye olarak beklemeseler, starbucksta kahve içmeyi marjinallik sanmasalar, fondoten kullanmasalar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir gün bir arkadaşla beraber içioduk bir kız arkadaşını çağırdı. Kızla oturduk ve 4 saat boyunca normal bir şekilde konuşabildik tartışabildik. Kız sizden aldığı sözü kafasında irdeleyebiliyodu. Daha ilk defa oturup konuştuk ama gerçekten ufuk açan bir konuşma oldu. Hatta muhabbetin ikinci saatinde ortak arkadaşımız evine gitti. Biz bir 2 saat daha devam ettik. Evlen benle dedim gitti :( Manitası varmış. Selam olsun.

1|0
    0|0
  • aklıma gelmedi bisey

0|0
    0|0
  • Sevgi konusu.

0|0
    0|0
  • sen nasıl düşünüyorsunki?

0|0
    0|0
  • Keşke önyargısız olsalar.

0|0
    0|0
  • Eşine hizmeti seven, onun yüreğinin en derin damarını bulabilen ve bundan gocunmayan kızlara bayılıyorum. Tapıyorum. İstesin ayağını da yıkarım diyebilen, paşam, erkeğim diyebilen ve bundan gocunmayan kızlara bayılıyorum. Kendini bunları yaparken aşağı görmeyen ve evliliğinde eşine güvenebilen bunları ifade eden kızlara bayılıyorum. Yalnız en büyük şart kesinlikle erkeğin de bu doğrultuda olması. Öte yandan fikrim bu.

0|0
    0|0
    • Zor öyle birini bulmak bu devirde. İyi şanslar

• Kimse mükemmel değil, olamaz yeter ki denge kurabilsin. Tek isteğim o. Bu arada sohbet için teşekkürler.

• Ben de teşekkür ederim iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...