bir el atın neden yalnızlık kusuyorum?

sizinle bir sırrımı , problemimi paylaşacağım sevgili ks üyeleri. durum şöyle ki benim hiç samimi dostum, arkadaşım olmadı. sanırım olmayacakta.. insanlarla iletişimim gerçekten güzel haset kin besleyen biri değilim. arkadaş değil de hastaneden ordan burdan tanıdıklarımla aynı masada oturup güzel sohbet edebiliyorum eğleniyorlar da. çoğu sırlarını paylaşacak kadar yakın buluyor hatta ama ben karşıdakinin problemini çözene kadar sürüyor iletişimimiz. sıkılınca yalnız dışarı çıkar biryerlerde birşeyler içerim masama gelip kimse nasılsın demez oysa iletişime kapalı göründüğümü de düşünmüyorum e elim yüzüm de düzgün bir sıkıntı yok sosyal mecrada check in falan yapınca çılgınlar gibi yazıyolar ama iş gerçeğe gelince ciddi manada yalnızlık kusuyorum. kimse arayıp hal hatır sormaz arayan ya bana yürüyor ya da birşey istiyor oluyor. nerede hata yapıyorum bilmiyorum ama samimi arkadaşlık kurmak istemiyor insanlar benimle konuşurken bile rahatsız olduklarını söylediklerini seçtiklerini hissediyorum ilk 1- 2 saatte. dışardan nasıl görünüyorum insanlara nasıl yaklaşmalıyım nasıl davranmalıyım bana tavsiye verirseniz memnun olacağım ciddi şekilde çözmem lazım bunu

Güncellemeler:
ha şunu da belirteyim kendi kendine yetemeyen biri değilim yalnız çok güzel vakit geçirebiliyorum yıllardır da bu şekildeyim seviyorum da kendimle başbaşa kalmayı lakin insan imreniyor be biri düşünsün istiyor insan sosyal bir canlı sonuçta önemsenmek düşünülmek ihtiyaç gibi bişey bizler için değil mi?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soru... sanırım yeteri kadar yalakalık ve gösteriş budalası olmadığından veya çok iyi kalpli veya çok güzel bir kız ve çok başarılı ve çok zeki biri veya çok zengin biri olmadığındandır... birilerin senden menfaat sağlayacak bir tarafının bulunmamasındandır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendin gibi ol bence her zaman eğer yanına gelmiyorlarsa bu onların problemi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bence senin sorunun kafana takmak pek kendine göre arkadaşlar bulamamışsın ayrıca. ve bu devirde nerede saçmalık orada insanlar. Eğlence anlayışları farklı bende yalnız takılıyorum mesela önceden bende öyleydim onlara ayak uydurmakta istemiyorsun belki kişiliklerini beğenmediğin için olabilir. benim öyleydi çünkü.
    Bu yüzden yapılacak pek bişey yok tam kafana uygun birisini bulman lazım bana sorarsan bej daha bulamadım gerçek hayatta ama buradan konuştuğum bir iki kişi var onlarda iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • Samimi arkadas dost kardes yok bunlara inanmiyorum kücüklükten buzamana kadar edindigin arkadaslarla cevreni genisletebilirsin ya da is ortami ve aile ortamı arkadas birbirlerinin o anki cıkarları doğrultusunda günü tamamlamak tır bence. Eylenmek gezmek yemek icmek -- paran varsa hersey yoksa hiçsin çok samimi olacagın arkadas birgün sokaklara düsse napcak senle birlikte kaldırımda mı oturcak anı yaşamayı bilin

0|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili yapabileceğim birşey yok. Sen kendin olmaktan vazgeçme. Bende seninle aynı sıkıntıları yaşıyorum, yalnızlıktan öleceğim sanıyorum ama ölmüyorum. Asla bu aradığın şeyler olsun diye karakterinden ödün verirsen sonrası daha büyük sıkıntılara yol açacaktır. Umarım ummadığın anda istediğin en güzel duyguları sana hissetmeni sağlayacak insanlarla dolup taşar çevren. Kendine iyi bak. 😉

0|0
    0|0
  • Kiz olmak zor sey harbi yani, yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • bende yalnızım. demin birisine yorumlaşma üzerinden yürüdüm. demem o ki bu çağımızın vebası. ( bu alana reklam alınır. )

0|0
    0|0
  • anereye atalım eli 😂😂😂😂
    boşver yanlızlık daha iyi 😉

0|0
    0|0
  • Bosver ve bazen tek tabancalikta iyidir

0|0
    0|0
  • Yanliz degilsin izmirde olsaydin tuh :)

0|0
    0|0
  • bir elim iki elim var hahaa

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...