Hayatımı mahvetmek istiyorum?

Çok sıkıldım ben, iyi bir işim ve mutlu bir hayatım var ( toplumun kanaatine göre) tabi bana göre öyle değil, sabahlara kadar içmek, müzik yapmak, işe gitmemek, boşanmak ya ondanda sıkıldım, ona buna dalaşmak kavga etmek tek gecelik ilişkiler yaşanak istiyorum, bir şarapçı gibi ölmek bile şimdikinden daha iyidir!

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Acıdan zevk almak istiyorsun sen

0|1
    0|0
    • Yok ben çok bunaldım, sıradan ve monoton geliyor

• Bence yapabiliriz, ama cesaret lazım , bir bira açacağım ben sanırım başlıyorum

• Evliysen karıyı boşamakla başla sjsjsjs

Erkekler Ne Diyor 1

• Ssbahlara kadar içmek, kavga etmek, günü birlik ilişkiler. Arkadaşım bence sen ne istediğini bilmiyorsun. Tamam, belki toplum baskısı hissediyor olabilirsin, şu an ki hayatını çevre baskısıyla kurmuş olabilirsin. İstemediğin bir işte çalışıyorsan öncelikle başka işler araştır. Hem iş hayatı hem de müzik yapabilirsin mümkündür. Mutlu bir hayatım var diyosun, demekki seni seven bir eşin var. Sevgi deyip geçme, o duygular kelimelerle anlatılamaz bunu sen de bilirsin. Evliysen eşinle beraber bir tatile çık, kafanı rahatlat, üzerindeki stresi at. Bu konuda eşinden de destek iste. Ama tek gecelik ilişkiler, kavga, sabahlara kadar içmek vs. bunlar bir insanı yaşarken öldürür bilgin olsun. Bunlar hiç de dısarıdan göründüğü gibi değildir bunu unutma.

0|0
    0|0
    • İşim kendi işim, çok sağol yazdıkların bir nebze rahatlattı , teşekkür ederim

• Eyvallah kardeşim, eğer konuşmak istersen yazabilirsin. Bu konuda samimiyim. Yanlıs bir hayata sürüklenmeni istemem.

• Yanlış ya da doğru problem değil değişiklik lazım, çok sağol

Yükleniyor...