Boğuluyorum hersey üstüme geliyor ne yapacağımı bilemiyorum?

Sıkıntılar beni nefessiz bırakıyor yardım edin :(

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• O sıkıntıların canına okuyabilirsin, yeter ki kendine güven. Ölmediysen, o zorlukların ve sıkıntıların kökünü kazırsın. Öncelikle kafada bitirmen gerek. "Ben güçlüyüm" de, dua et ve tek tek o sıkıntıları def et.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok düşünüyorum ve yaptığım yanlışlar sıkıntılar aklıma gelince çaresiz kalıyorum :(

• 3ay

İnşallah Allah razı olsun.

• 3ay

Cümlemizden kardo.

Kızlar Ne Diyor 3

• Beklentilerini bir kenara bırakacaksın çünkü ne kadar çok beklentin olursa o kadar üzülecek şeyin olur, o kadar hayal kırıklığı yaşama durumun olur... Boş vermeyi öğreneceksin. Sabrı öğreneceksin. Hayatı akışına bırakacaksın. Yapacak birşey yok.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama düşünmeden beklenti içinde olmadan dasla olmuyor ki?

• 3ay

Burda soyleyemecegim şeyler. Hala bogusuyorum ve geleceği kestiremiyorum aynı hatayi yapmazsam Evet max 2 yıl ama düşünmeden alikoyamiyorum kendimi. İnançlı birisiyim ama gerçekten çok zorlanıyorum.

• 3ay

Valla durumunu bilsek daha yardımcı olabiliriz belki ama birşey de diyemiyorum. Hayat bu, kestiriyorum desende kestiremezsin geleceği. Ummadık taş baş yarıyor genelde. Plan yapıyorsun ama bir bakıyorsun çok başka bir şey olmuş. İnancını yitirme, sabret, dua et, pes etme ve çabala...

• bende de öyle bu aralar. ya suların içinde boğulup gitçem ya da yukarıya doğru yüzüp çaba sarf edip yılmadan nefes almaya bakıcam 😒

0|1
    0|0
  • insanları çok umursama unutma canından kıymet bir şey yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...