Kapat

Telefonuna bakmak istediğiniz biri ne dese?

Telefonuna öylesine bakacaksınız, akrabanız ya da arkadaşınızın telefonu. Rica ettiniz. Ne dese kırılmazdınız?
Samimi olmadığım bazı akrabalarım bile istiyor, bakmak istiyor. "Yanlıs anlama, oglumunkinide kontrol ediyorum" dedi teyzem. Beni kontrol edebilirler, sunu yapma, bunu yapma diyebilirler, hatta bazen sorguya çekebilirler sanıyorlar. Sorun bende olabilir. Ne yaptımda böyle davranıyorlar? Vermesem "kesin bir işler çeviriyor bu" diyecekler ya da "sanki ne var telefonunda" diye düsünebilirler mi? Sizce ne yapsam?

Güncellemeler:
Güncellll
Heeeyyyy

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok saçma birşey telefona bakmak, telefonum benim özelim. Kimseye vermem

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum ama akrabalarım bana hesap bile soruyor. Cocuk gibi mi görüyorlar, fazla mı samimiyim, bir şey demiyorum diyemi yoksa? Nasıl davranmalıyım? Ve biri daha isterse ne diyim

• Tamam artık daha ters olurum, ne derlersede desinler

• Öyle yap, münasebetsizlik yapmasınlar

• Sikseler baktirmam zaten galeri mesajlari ozellikle chrome gecmisini gorseler kalp krizi gecirirler benimde sifremi denedikleri var ama ben onlarin iyiligi icin gostermiyorum

1|0
    0|0
    • Ahahah 😂 😂peki o kadar kötü durumda olmasa, salakça fotoların olsa, notlarını görmelerini istemesen gösterirmiydin? Uçak modu çözüm olur mu? Ya beni çocuk gibi görüyorlar :(

• Sikinti olursa cagr ucar gelirim judo kung fu hepsi var bir suru dovus filmi izlemisim vardi kung fu pandan favorn

• Tamam çağırırom

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...