Kız gibi çikolata yiyom ya canım sıkkın napıyım?

Deprosyona girdim çikolata yiyom canım sıkkın kafa dağıtıcı bişeyler lazım napıyım?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• aynı yollardan geçtim kardeş sadece dondurma yiyerek 3 ay geçirdiğimi bilirim ama sonunda iki kol aldım o yüzden şimdi o çikolatayı yavaşça yere bırak :D arklarla bol bol dışarda olup oksijen depolamaya bak derim ben yaşamış biri olarak hatta imkanın varsa kısa bir tatile çık şu turların ayarladıgı 4 gece 5 gün 380 gibi cüzi miktarlara olan emin ol çok illet bir hastalık bu :( yaşamayan bilmez Allah yardım etsin :)

0|1
    0|0
    • çok haklısın ama ne yapsam aklım bişeylere takılı kalınca kafa dağılmıyor yinede dediğin gibi dışarı çıkmam lazım :D

• saol düşünmen yetti mutlu oldum :D

• mutlu ol diye yaptım zaten samsunda arkadaşım oldugunu mu sanıyorsun :D :D :D çok yanılıyorsun adamım :D :D dibine kadar yaşadıklarını anlıyorum derdin olursa konuşmaya beklerim ;)

En İyi Erkek Görüşü

• öyle zamanlarda kulaklığı tak çoık dolaş genelde kalabalık caddeler daha iyi bir saat dolaş, ya da spora ver kendini zorla baya, ya da okumaya ver kendini falan filan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• çikolatayı sadece kızlar yemiyor devam kanka vur dibine dibine

0|1
    0|0
  • Canım cekti

0|0
    0|0
  • Kız gibi yap sen naparsan 😊

0|1
    0|0
  • saçmalama sadece kızlar mı çikolata yer :) ye koçum yee yarasın :D

0|1
    0|0
  • kız gibi çikolata yiyorum nedir ya? bende kızım ama çikolata yemiyorum saçma sapan şekilde sormuşsun normal bir soruyu.

0|0
    0|0
    • Genelde kızlar yiyor nutellayı kaşıklıyolar sonra bitaraflarında sivilçe çıkıyor :D :D

• gibi dedim zaten kızların geneli yiyor

• ne alaka kızla sadece kızlar mı yıyor cıkolata

0|0
    0|0
  • Cikolatayi kizlar yer diye bir kural mi var :/ duymamistim fjjgjg

0|0
    0|0
  • "Kız gibi " ?

0|0
    0|0
  • Kiz gibisi olmaz zaten cikolatayi herkesler yiyebilir ye afiyet olsun😀

0|0
    0|0
  • Cikolatayi sadece kizlar. yer diye bir kural yok

0|0
    0|0
  • Yemeye devam et afiyet olsun :D

0|0
    0|0
  • Göksel'in depresyondayım şarkısını açıp bütün evi temizle😀😀

0|0
    0|0
  • Kızlıkla ne alaksı var. Çikolata bu sonuçta.

0|0
    0|0
  • Ye gitsin s*ktir et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çikolata yemenin cinsiyeti mi olurmuş yakışıklı 💋? Benim erkek arkadaşım olursan can sıkıntını geçirir kafanı dağıtırım 💋

0|0
    0|0
  • Kızları küçümseme ne öyle kız gibi çikolata yiyorum yazıyosun

0|0
    0|0
  • Git biraz komedi izle ve bu arada herkes çikolatayı yalayarak ya da ağızda eriterek yiyor cubbala diye yutanı hiç görmedim :)

0|0
    0|0
  • Ye ye, afiyet olsun.

0|0
    0|0
  • kız gibi yapmanın nesi yanlış :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...