Aileme ihanet edermişim gibi geliyor?

Ailem erkek arkadasa çok karşı. Sevgili falan yapsam sanki onlara ihanet edermişim gibi geliyor. 22 yaşındaym ve hiç sevgilim olmadı. Sanalda ya da gerçek hayatta erkeklere karşı mesafeliyim. Çevreme karşı çok sıcak cana yakınken karşmdaki erkek biri olunca anında pençelerimi çıkarıyorm. Böyle düşünmem ya da böyle davranmam yanlış mı?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim ailemde karşıydı :) 18 yaşında ilk aşkı tattım inşallah pişman olmam üzülmem diye umut ettim 2 senede zorlukların üstesinden geldik ailelerimiz tanıştı daha rahatız artık :) hele annem ne laf sokardı bana 😂 Ay aşkım şunu yapıyorum tuvaletteyim kahvaltı edicez birazdan diye taklidimi yapardı kızım her şey söylenmez dozunda olsun bokunu çıkarmayın derdi 😂 Biz birbirimizi çok sevdik seviyoruz hala ondan... Her an ne yaptığımı Nasıl olduğumu merak ederdi halada ediyor ailem alışık onun aileside :) aileler tanışınca zorluk kalkıyor 2 senelik ilişkimiz var ciddi düşünüyoruz mutluyuz :) okul bitsin işe başlayalım evlenmeyi düşünüyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok hayır 😄 gayet iyi gelmişsin bu yaşa kadar böyle devam et bence 😄
    Sen yine 22 yaşındasın 😒 ben 23 oldum hala hiç olmadı 😒
    😂😂😂

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla doğru valla ne yalan söyliyim ailen adına sevindim gittiğin yolu bırakma gün gelir hayırlısı senin karsına çıkar zaten

2|0
    0|0
    • 3ay

Aileme yalan söyleyemm huzursuz olurum. Seninde
      dediğin gibi Rabbim hayırlısını nasip eder.

• 3ay

Rabbim herkese hakettiğini verir sen böyle devam edersen en iyisini haketmiş olursun zaten yani uzun lafın kısası şu etrafında illaki yanlış yaptıgını düşünen insanlar vardır ya da olacaktır sen takma onları bildiğinden de şaşma

• 3ay

Teşekkür ederim yorumun için :)

• Ben de senin gibiyim, çok kötü etki ediyor bu insana. Yalnış mı doğru mu çözemiyorum

1|0
    0|0
  • en guzelii bence dogru kisi bulur seni

2|0
    0|0
  • iyiymiş sana münasip birini bulurlar, evden çıktığın gibi koca evine girersin

0|0
    1|0
  • yanlış yoldasın desem yolundan vaz geçicekmisin? kaybetiklerini biz veremıcegız

0|0
    0|0
  • Bunlar psikolojik sorunlar.. Birey olamamanın getirdiği sıkıntılar..

0|0
    0|0
  • Biraz abartıyorsun sanki

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • gayet doğru. bravo. senin gibi hanımefendiler kaldı mı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yanlis temkinli ol ama onlarda insan sonucta canavar degiller ya

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorun onlar değil ailem yalan söyleyemm onlarn güvenini kaybedemem.

• 3ay

ee ailen nereye kdr biyle devam edecek? seni ilerde gorucu usulu verirler de

• 3ay

İsteyen çok zaten ben istemiyorum heniz

• Kendin bilirsin

0|0
    0|0
  • ağır başlı hanım hanımcık bir kız olman çok iyi. erkek arkadaşa kullanılmaman için karşılar. ama şu da var. böyle kalıp elin dallamasıyla el değmemiş biri olarak evlenip ona hak etmediği halde kendini hediye paketi gibi mi sunacaksın. bunu bir düşün. ama çizgini de bozma derim.

0|0
    0|0
  • Canım iyisini sen yapıyonda tecrübeli erkek hemen anlar kısaca ne kadar namuslu olsanda bir namussuz alcak seni :/

1|0
    0|0
    • 3ay

Deme öyle yaaa

• 3ay

Peki ya sonra ne oldu? Özel değilse tabi

• yalnis evde mi kalmak istiyorsun yani planin ne

2|0
    0|0
    • 3ay

Peki ailemin güvenini kaybedersem o zaman ne olacak?

• 3ay

bir dakika aciorum

• 3ay

actim tekrar dene

• bence fazla abartiyosun

1|0
    0|0
  • Gayet dogru

1|0
    0|0
  • Bende Oyle bulusma olayi bile olsa anneme yalan soyleyip gidemezdim

1|0