Herkesten yardim?

Arkadaslar aile ici siddetin hukum surdugu hayatlar arasinda benim hayatim 1 numarada. benim babam annemi doverken onune durdugum icin banada vurdu senelerdir ufacik sebepler yuzunden anneme hep el kaldirdi 21 yasindayim ve artik canima tak etti bende annemi istanbula ablamin yanina gonderdim annem bosanacagini soyluyor ama babam olacak adam hala donecegini saniyor o gunden beri ne o benimle ne ben onunla konusuyorum bu durum karsisinda nasil bir tutum sergilemeliyim anneni geri getir derse ne demek rn dogrusu olur empati kurarak cevaplarsaniz sevinirim

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Özel Aile içi durumlara yorum yapmak bana yakışmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende böyleyim sen en azından reşitsin ve isrediğin zaman çekip gidebilirsin benim sana önerim al anneni çık git yine senin baban iyi benim babam annemi otobanlarda atıyordu arabadan yürütüyodu sonra arabaya geri alıyodu yine sen dayanmışsın ben dayanamadım bileklerimi kestim halada böyleyim anneni de al çık git en iyisi bu

0|0
    0|0
    • Boyle bir durumda neden hukuki yollara basvurmuyosun sizi koruyacak bir devlet var cesaret goster git polise sikayet et her derdin bir caresi vardir elbet allah cekemeyecegi yuk vermez insana sene o yuku kaldiracak gucu gormus ki vermis boylr bir dert hic korkma ondan buyuk allah var git sikayet et

Yükleniyor...