Ya ben bu insanları anlamıyorum?

Hani insanlar diyor ya sen insanları sevmezsen ilgilenmezsen kimse kalmaz çevrende kimse de seni sevmez diye... Ben hep değer verdiğim insanlara yakınlık gösteriyorum elimden geldiğince hediyeler alıp mutlu etmeye çalışıyorum ama yine belli bir zaman sonra küs değiller ama soğuk oluyorlar.
Mesela okulun ilk günü bir arkadaşla tanıştım sıra arkadaşı olduk yanıma oturdu aradan 2 3 ay geçti diğer insanlarla samimiyet kurdu tamam kursunda bana neden soğuk oluyor sadece bu kişi değil herkes yani değer verdiklerim. Mesela her zaman konuşsakta arada soğukluk hissediyorum sorun kimde?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes oyle bir sekilde gider uzaklasır, ilgiyi sever herkes güya ama kime ilgi gostersek kacmadı mı

1|0
    0|0
    • bazen sorun bende diyorum ama çevremdeki insanlar öyle değil ben şansızım galiba

• insanlıgın karakterinde var genel olarak biz bile yapıyoruzdur belki farketmeden

• mesela benim geçen yıldan 4 5 arkadaşım vardı samimiydik şu an onlar hala samimi ben yine tek yani sorun bu yüzden bir tek bu değil her zaman. Kıskanmamak elde değil :D :(

Yükleniyor...