Kuzenim kiyafetimi caliyor (+1) ?

Kuzenim bütün kiyafetlerimi caliyor ben normalde yurtdisinda oturuyorum, kiyafetimi birsey söylemeden caliyor bir sene sonra sanki onun kiyafetiymis gibi giyiniyor:(( bende birsey diyemiyorum (ayni evde yasiyoruz). Napacagimida bilmiyorum saten zar zor kiyafetimi aliyorum. Fakir de degiller hatta bizden daha fazla paralari var. Niye böyle yapiyor acaba? Ve ne yapabilirim?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yuzune soyle o nasil kuzen ya ayibi yok ona kizim amacin ne iste vereyim ama bunu yapma de boyle kuzen mi olur def et bunu

2|0
    0|0
    • Dayimin hatri icin birsey söylemiyorum. Parasida fazalsiyla var. Herseyi düzgün. Benim annem var sadece babamda ickicin saten eve gic birsey almiyor. Daha bir kurusunu annem ve ben yemedi oda biliyor. Niye böyle yaptigini anlamiyorum

• Kötü birisi olsam onun kiyafetini alip cöpe atardim ama yapamiyorum. Annem cok kiziyor bana, söylicem diyorum söyleme diyor. 5 sendir caliyor

• Soyle ya sen annene bakma

En İyi Kız Görüşü

• desene niye kıyafetlerimi çalıyorsun diye
    gidip gardırobundan al kıyafetlerini onun bulamayacagı yere sakla

1|0
    0|0
    • Bu sene kiyafetlerimi calmis utanmayip giyiniyor. Sonrada bana her kiyafetin kayboluyor diyor. Düsün artik bikinimi, elbisemi, tshirtimi, shortlarimi calmis.

• Tamam sagol gaza getirdin

• rica ederim cnm👍

Erkekler Ne Diyor 12

• seninki yine kuzen Benimki öz kardeş :D
    hem gidip kendine elbise alıyor kızılderili gibi takas yöntemini kullanıyor :D
    git aynısını bulup alsana yok :D

1|0
    0|0
    • Hahaha😄 Ama kardesi birsey söyleyebilirsin bizimkine nasil söylerim diye düsünüyorum. Sonucta dayimin hatri var

• Hastadır kendisi

1|0
    0|0
    • Cok iyi gibi duruyor görsen suclu beni bulursun cok rolcü

• Peki sagol

• 3ay

Sen de zağol...

• O ne kan? :D Aynı evdesiniz çalıyor 1 sene sonra çıkartıp benim kıyafetim diyor. Benim aklım ermedi bu kuzene 😂

1|0
    0|0
    • Benimde degil yemin ederim, somrada bana kiyafetin her sene kayboluyor diyor. Kilite yaptim acip aliyor kilitimide kirdi. 5 senesir artik caliyor

• Çok saçma ya. Başka çözüm de bulamadım ben. :D

• Bende vallah😄

• Bedava sirke baldan tatlıdır. Bununla bagdaşlaştırabiliriz belki

#Holmes

1|0
    0|0
    • Utanmiyormu anlamiyorum cok üzülüyorum. Bu senede fark ettim bikinimi, üstümü, shortlarimi elbisemi calmis.

• O derece diyorsun 🤔 Bunu yaptiys eger bu huyundan kolay kolay vazgeçmez, sert konuşsan dahi.. Belali bir ev arkadaşın var, ne gunah işlediysen artık 😄

• Birsry yapmadim aslinda her senede hediye aliyoruz. Hatta güzel güzel esyalar seciyorum.

• Alışkanlık olmuş olabilir matmazel

1|0
    0|0
    • 5 senedir böyle yapiyor:/ neyabilirim?:(

• Demiştir bu kezbanın sesi çıkmıyor yapıştır gelsin 😄

• Niye utanmiyor. Saten zar zor aldigimi biliyor. Birakir diye düsündüm ama birakmada. Sonrada bana herzaman kiyafetin kayboluyor diyor

• Ailesine söyle

1|0
    0|0
    • Annem biliyor ama söyleme diyor. Nasil söyleye bilirim ki? Kiziniz benim kiyafetimi mi caliyor diyeyim

• garibandır belki)

1|0
    0|0
    • Zenginler aslinda ben garibanim:/ babam ickicinin teki annem herseyi ödüyor, oda biliyor ama niye böyle yapiyor anlamiyorum

• benim babamda şerefsizin tekiydi

• Ne kadar üzgün oldugumuda biliyor. Ölümlen saten tehdit ediyor sanki baska derdim yokmus gibi onunla ugrasiyorum.

• Böyle bir hastalık var diye biliyorum kuzenim 2 ay hastanede yatmıştı, çok detaylı bir bilgim yok ama psikolojik bir durum sanırım, dikkatlice yaklaşılması lazım

1|0
    0|0
    • 5 senedir yapiyor. Utanmayipda giyniyor. Kiyafetlerimi dolabindan alsam mi diye düsünüyorum. Sonrada birsey derse bende vardi ya gece sene görmedin mi desem mi düsünüyorum.

• inşallah yardımcı olabilmişimdir.

• Oldun sagol

• sicsiva ne bekliyorsun

1|0
    0|0
    • Annem söylememi istemiyorum dayinin hatri var diyor

• cusssssss kilidi kiracak a evire cevire dover evden atarim valla

• Ev onlarin ki. Aglayacam simdi yemin ederim. Sonrada hep senin kiyafetin kayboluyor diyor. 5 senedir caliyor kiyafetim kalmadi artik

• tarzınımı seviyor i*pne kuzenin

1|0
    0|0
    • Gicik oluyorum artik yemin ederim. 5 senedir öyle. Zenginde degiliz. Onlar bizden cok cok fazla zengin. Niye böyle yapiyor anlamiyorum.

• dolabını kitle fare var de

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum bu gamsızlardan, dünya ona hizmet etmeli, eğer buna engel olmak istersen seni pişman edecektir

1|0
    0|0
    • 5 senedir caliyor. Belki birakir dedim ama onuda yapmiyor

Kızlar Ne Diyor 8

• kıskanıyordur. bak bir fikrim var. sen o kıyafetleri satın alırken videoya çek sonra onun üstündeki resmin altına o videoyu yapıştır facebookta rezil olsun.

1|0
    0|0
    • Annem ailesini bile söylememi istemiyor. 5 senedir caliyor. Kiyafetim kalmadi saten zar zor aliyorum.

• Yok tekim:/ kücük kuzenim var ama erkek

• bak görüntüyü çek ona ver çocuğu da tembihle bunu onun sayfasında yayınla de ben sana kızarsam masusdan kızıcam sakın alındırma de. o çocuk olduğu için onun yaptığı şeyi çocukluğuna verirler. ama iyi tembihle senin yaptırdığını söylemesin.

• Kamera koy vr ona gel film izleyelim Dr topluca izleyin rezil olsun

2|0
    0|0
  • kitle dolabı

1|0
    0|0
    • Yaptim yinede almis nasil aldi bende bilmiyorum. Bir kere kilitlemeye unuttum o gün aldi galiba. Bikinimi, shortlarimi, tshirt ve elbisemi calmis bu sene. Ne yapacagimi bilmiyorum

• git dolabından al benimkiler seninkilere karışmış de

• Cok güldürdün vallah. Kendisi bile soruyor noldu diye. Öyle yapacam galiba veya direk alirim

• Bir kenara cek duzgunce konus ses cikarmazsan oda ustunu daha fazladan alir pisman olursun sonra

1|0
    0|0
  • İyi bak belkide paranıda çalmıştır. Yapabilcegin tek şey kıyafetlerin senin oldugunu söylemek ve almak daha sonra bütün kıyafetlerinizi ayırın sende ondan alma oda senden almasın ama şunuda unutma kıskanıyor şu an kuzenini dövesim geldi 😂

1|0
    0|0
    • Bana senin kiyafetlerin cok kayboluyor diyor. Tabi 5 sene donuma kadar calirsan kiyafet kalmaz. Söyleyemiyorumda zar zor kiyafet aldigimida biliyor.

• sni kıskanıyor olabilir

1|0
    0|0
    • Annemde güzelligini kiskaniyor diyor. Ama baska kiskanilcak birseyim yok, bizi taniyan aciyorlar bizi babam ickici annem evin adami o parayi getiriyor. Zaten zar zor aliyorum. 5 senedir caliyor. Herseyimi desem olur bikini elbise üst short taki aklindan gecen hersey

• Yani kendimi ezdirmicem

• hastalık bu

1|0
    0|0
  • sen de onun kıyafetlerini al

1|0
    0|0
Yükleniyor...