Bir insan kendisi evleniyor diye arkadaşına da birini ayarlayıp evlendirme isteğine niye girer?

Merhabalar dünkü sorumda bahsettiğim düğünü olacak arkadaşım ayda yılda bir buluşmamızda müstakbel kocasıyla bana sürekli birilerini ayarlamaya çalışıyor ama dalga geçer gibi. ben kimseyle tanışmak istemediğimi söyledikçe de belki de o seni beğenmiyecek kendinde eksik bulduğun bir şey mi var da ondan istemiyorsun diyor özellikle de müstakbel eşi. Yani ben kız arkadaşıma bile tam olarak anlatamamışken eşine nasıl anlatayım ki? Sonuçta bir arayış içinde değilim. Ha kendiliğinden gerçekleşse neyse. Böyle sipariş verir gibi beni sıkıntıya sokuyorlar. Senin iyilığini istiyoruz diye bir de bana sitemkar konuşuyor eşi daha 4 kere gördü beni biraz mesafeli ve saygılı konuşması gerekir. Fikirlerime saygı istiyorum sadece.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Kutsal bir görev gibi görüyorlar çünkü.
    Üzerlerine vazife gibi...

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Kendi başını yaktıkları gibi benim de başımı yakmak istiyorlar. Bir de kendi akrabasını ayarlamaya çalıştı en son! Yani böyle patavatsız şekilde bir şey bahşedermiş gibi.

• Zaten okuldayken de bir küslük olmuştu hatasını anlayıp küslüğü unutalım falan demişti sonrasında. 2. sınıftan 4. sınıfa kadar mesafeliydim istemsizce. Yalnız takılmayı seven biriydim zaten. Mezun olduktan bir süre sonra arayıp sormaya başladı beni. Ben de sözüydü nikahıydı nişanıydı hepsine dahil olMuş bulundum. Benim takıntılı olduğumu anlamış biri olarak eşine böyle yapma deyip uyarmalıydı. zaten ikimizde başka şehirdeyiz binbir zahmetle gittiğim yerde canımı sıkmasaydı keşke. Bana gelip sen çok iyisin iyilığini istiyorum demesi fazla bir anlam ifade etmiyor şu saatten sonra.

• Son derece haklısın. Yapmamalıydı böyle.

• Bence bidahagorusme buldumcuk olmus gerixekalilar.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle buldumcuk akrabalar zaten. bir de kocası düşündüğü kişilere mesaj çekti her defasında birilerine bir de gelsin mi diye soruyor! Yani ne desem anlamsız oluyor zaten Hayır böyle konu açılmadan kendiliğinden gelip otursa kalk git mi diyecem sanki. Hem sözlerine Nişanına ve nikahına gidiyorum başka bir şehre sabah ezanıyla kalkıp, hem de gereksiz sıkıntı çekiyorum. Zaten dünkü sorum da düğüne gitmemek için geçerli bahaneydi

Yükleniyor...