Türkiye'de genç erkek nüfusu giderek azalmıyor mu sizce de :/ ?

Arkadaşlar farkında mısınız bilmem ama her gün bir avuç şehit veriyoruz. Gencecik 20-25 yaşlarındaki erkekler teker teker gidiyor. Sokaktaki genç erkeklerin %60'ı Suriyeli. Türk nüfus azalmıyor mu sizce de? Kadınlar aynı duruyor da erkek kalmayacak bu gidişle. :/ sizce buna ne gibi bir çözüm getirilmeli?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zannetimiyorum ama 3 büyük ilde evlenme yok gibi artık arka mahallelerde oluyo ama türkiyeyi anadolu besliyo onlarda istye geliyo zaten ama 5-10 yıla artık nüfus artışı durur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Suriyelilere katliam yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Askeri sıkıntı olan yerlerde erkek nüfusu az olur kadınlara oranla genelde

0|0
    0|0
  • Suriyelileri kovarak başlanabilir işe sonrasında profesyonel ordu ve çocuk başı devlet desteği Türk vatandaşlara.

0|0
    0|0
  • Ölenler var doğanlar var ama doğumlar azalıyor avrupa gibi bilinçleniyoruz ama genç nüfus azalıyor

0|0
    0|0
  • süriyeliler ile aşk yaşamayı düşünüyorum deme sakın

0|0
    0|0
  • fazlası doğuyor korkma :D en az 3 çocuk yapın siz :D

0|0
    0|0
  • Trakya'ya gelin heryer Türk 1 tane Suriyeli göremezsin tabi bir İstanbul olamaz ama 🙄

0|0
    0|0
  • nüfus çok dert etme sen

0|0
    0|0
  • Üreyemiyoruz allahsızlar!!! Genç çocularımın yarısı halic'in serin sularında şimdi..

0|0
    0|0
  • Suriyelileri göndermek lazım askere mklarm..

0|0
    0|0
  • Irkımızı yavaş yavaş yok ediyorlar.😕😕

0|0
    0|0
  • O yuzden ilerde cok cocuk yapmak lazim

0|0
    0|0
  • koyun can derdinde kasap et

0|0
    0|1
    • Genç erkek nüfusun bitmesi ne demek sen biliyor musun? Onlara bir şey olursa soyumuzu nasıl sürdüreceğiz?

• hehe anlıyorum seni bitmeyiz merak etme siyaseti daha ustaca yapmalısın

• Siyaset yapmıyorum şu an ben. Toplum gerçeğinden bahsediyorum. Anlayana...

• Olabilir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın üzücü 😔

0|0
    0|0
  • Erkek azalıyormuş kız :D kızlara göre daha az doğum oluyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...