Atatürkü seviyor musunuz?

Atatürk ü sevmeyen insanlar gerçekten var mı inanamıyorum Atarürkü sevmeyenler neden sevmediğini yazabilir mi Atatürk onlara naptıda sevmiyorlar?

Güncellemeler:
3ay Heryerde olduğu gibi yine Atatürkü sevenler cogunlukta bırakın cahiller sevmesin onların sevmesine gerek yok zaten

0|1
19|26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olmasaydı olmazdık...

3|2
    2|4

Kızlar Ne Diyor 18

• sevmemek vatana ihanettir.

3|3
    0|1
  • Aklı olup ta Ataturku sevmeyen nefret edenin aklından şüphe ederim

3|4
    1|0
  • Atatürk'ü sevmeyenlerin yorumlarına baktımda genelde nedenini yazmak istemiyorum demişler. Bu ya nedenini bilmemekten ya da cevap verememe acizliginden olsa gerek. Sayet aklı basında her Türk'ün, Türk olmasından gurur duyacagı tek isim Atatürk'tür.

1|2
    0|0
  • Çok seviyorum. Sevmeyenlerin , nefret edenlerin duygularını görünmez kılacak kadar çok.

3|2
    1|0
  • Sevmeyen ölsün bence ya da gitsin başka ülkede yaşasın, hakkında tanımadan yorum yapanlar nerden geldiğini unutan insanlar.

0|3
    0|0
  • Canı gönülden seviyorum

0|2
    0|0
  • Seviyorum 💂❤

1|3
    0|0
  • Cok basit Turk milleti ozgurlugu icin savasirken kazandigi savastan sonra bunlar bir oyunla (genelde ingiliz oyunudur) elinden alindi bknz: islama yonelik zulum halkin yazisnin elinden alinmasi kilik kiyafet kanunu bilmemnesi. Ve bunlar bir bicimde diktatorlukle dayatilarak uygulamaya sunuldu. Neyse anadoluya bir bakin kac kosinin ismi mistafa kemal yoo bulamazsiniz halk herseyin farkinda dune kadar ordu koruyodu degerleri simdiden sonra insallah silinir ataturk bu ulkeden...

0|0
    0|2
    • 3ay

halk arapça okuyup yazamıyordu. o zamanlarda sadece zengin insanlar okuma yazma biliyordu. Harf inkılabından sonra okuma yazma kolaylaştı. İnsanlar dinlerinden birşey kaybetmedi. Yok sarık kalkmış yok hoca asmış. Astığı hocalar din ve ülke düşmanı insanlardı. Tıpkı şu an fetö diye asmayı istediğiniz insan gibi. Daha bir iki sene önce nolur dön diye ağlayanlar bugün asıyor kesiyor. Ben pek çok din adamı tanıyorum Atatürke minnet duyan. Bu ülkeyi haketmeyen sizin gibi insanlar yüzünden siyasetle fetöydü cartu curtu türüyor ülkeyi mahvediyosunuz.

• 3ay

@loversonthesun O kadar zavalli o kadar bossun ki, yorumunu 3. Satirdan sonra okuma ihtiyaci bile hissetmedim. Allah yardimcisi oldun bu milletin sizin gibi aptallarla

• Atatürku seviyorum.

0|3
    0|0
  • Evet

0|3
    1|0
  • tabii ki seviyorum

1|2
    1|0
  • Seviyorum

0|4
    1|0
  • Tabii ki seviyorum

0|2
    1|0
  • Tabiki hayır sevmiyorum
    El cevap sevmek zorunda değilim

1|1
    9|7
  • Nötr pek sevdiğim söylenemez

0|0
    1|0
  • erdonun %50si Atatürke küfür ediyor. sen uyuyorsun

0|0
    2|2
  • Saygı duyuyorum. İlkelerine bağlı değilim.

0|0
    3|2
  • Sevmiyorum. Nedenini yazmak istemiyorum

0|0
    5|4

Erkekler Ne Diyor 25

• Çünkü Atatürk'ü sevmeyen kesim belli. pkk lılar ve irticacılar. Yani terör örgütleri.

2|1
    0|1
  • Ülkeyi Lozan Barış Antlaşmasıyla satıp gavur ilkelerini getiren Türk ve müslüman olmayıp ajan olan birisini sevenlerde bana vatan haini geliyor. Bugün Tayyibin yandaşlarına koyun lakabı takanlar kendilerinin atatüpün koyunu olduğunu düşünmüyorlar mı?

2|2
    1|3
  • Tamam da, siz seviyorsunuz da ne oluyor? Bende bunu anlamıyorum. Haydi seviyorum diyelim. Ne yapıyoruz sevdiğimiz için? Sevmiyorum da demiyorum. Bir hissim yok ki. Ne yapmam gerek? Sevince, gidip mezarının başında ağlamalı mıyım? Seviyor işte herkes. Ama gösterebileceği bir şey değil. İçinde öyle bir sevgi var. Vatan için çok iyi bir Ulu Önderdi...

1|0
    0|0
  • Ayete safsata diyen, çarşafını çıkartmadığı için Erzurum'da Şallı Bacıyı asan birini sevmek zorunda mıyım?

2|1
    2|2
  • sevmiyorum... sevmek zorunda değilim..

3|0
    3|3
  • Seviyorum.

0|1
    0|0
  • Seviyorum tabiki.

0|1
    0|0
  • Saygı duyuyorum

0|1
    0|0
  • Atatürk sevilmeyecek biri olsaydı bu kadar seveni olmazdı

0|1
    1|0
  • Baska sevdiğimiz lider mi var sanki tabiki Atatürk

1|1
    1|0
  • sevmeyen çok arkadaşım gözünü aç da bir bak etrafına. Ben de sevmiyorum

1|0
    2|1
  • Sevmek disinda ilkelerinede inaniyorum

0|1
    0|0
  • Sevmeyen burdan defolup gitsin

1|1
    2|0
  • Atatürk'ü sevip sevmediğimden emin değilim.

1|0
    2|2
  • Allah'ın sevdiği kadar seviyorum.

0|2
    0|1
  • Sevmiyorum sevmekte zorunda değilim.

2|0
    3|2
  • Severim. sevmeyenler utansın

0|1
    0|0
  • Tabi ki seviyorum.

0|1
    1|0
  • Sevmiyorum çünkü kıskanıyor. ck yakışıklı :)

0|0
    0|0
  • Tamam abi seviyoruz çok şey yaptı bu ülke için ama bunu abartıyorlar tapma oluyor artık bu heykele tapıyorsunuz bırakın adamı rahat 90 yıldan fazla olmuş tamam bakın iyiki var o olmasaydı biz bu halde olmazdık ama tapmanında anlamı yok

0|0
    0|0
  • bazı dini istismarlarından dolayı sevmiyorum ama ona olan saygım sonsuzdur

1|0
    3|0
  • Sevmeyenin ya ama putlaştirmadan

1|0
    0|0
  • Tanımadan ve görmeden sevdiğim tek insandır kendisi.

0|1
    1|0
  • seviyos

0|0
    1|0
  • Putlaştırılmasa daha da sevicem..

1|0
    0|0
Yükleniyor...