Bilim Adamları, ''Karbondioksitten'' Yakıt Üretmeyi Başardılar Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Dünyanın en pahalı benzini kullan ülkeler arasında biri olarak bizim ülkemiz geliyor. Bunun farkındasınızdır yeni yakıtların ve enerji kaynaklarının bulunması benzin kullanımını sıfıra indirir mi bilmiyorum ama bu tip projeler gerçekten harika bence sizin düşüncelerinizi almak istedim bu konuda teşekkür ederim :)

Haber kaynağı: http://www.tamindir.com/karbondioksitten-yakit-uretmeyi-basardilar_h-16416/?utm_source=facebook&utm_medium=facebook&utm_campaign=Facebook+Trafik
Bilim Adamları, ''Karbondioksitten'' Yakıt Üretmeyi Başardılar Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
#pilavüstü #YeniYakıtKaynağı #Karbondioksit #Benzin #Arabalar

2|1
3|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilimin geliştirdiği her şey beni hem korkutuyor hem heyecanlandırıyor. Öyle ki atom parçalamak hem fiziği daha iyi anlamamızı sağladı hem de Hiroşima da binlerce çocuğun ölmesini. Umarım bu teknoloji bilime katkı olarak dünyayı daha güzel bir yer yapma çabası için kullanılır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• Adamlar kendi elektriğini kendi üretip kullanan arabada yaptılar ama oto sanayisi alt üst olacak diye piyasaya çıkarmıyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

Ha doğrudur yapılsa bile zaten bazı yüksek kişilerin onayı olması lazım işlerine gelmez

• 3ay

Doğru işlerine gelmiyor bzı şetler

• 3ay

Siyonist imparotorluk 9 ABD uluslar arsı şirket her belanın başı onlar.

• 1920'lerde Thomas Midgley de tetra ethyl kurşunu benzine aktarmanın verimi arttırdığını keşfetti ve otomobil firmaları onun patentini kullandı. Ve günümüzde bu sayede tüm insanlığın kanında ( biz de dahil) kalıtımsal olarak bir önceki yüzyıla göre 625 kat fazla bulunıyor.
    Sırf bu yüzden insanlığın IQ'sü 5 puan düştüğü düşünülüyor.
    O yüzden bu tip hele de zararlı gazlar sözkonusu olunca şüphe ile yaklaşıyorum...

0|1
    0|0
    • 3ay

Doğru karbondioksit zararlı bir gaz sonuçta haklısınız peki benzini tarih olmasına sebep olur mu bu yakıt

• 3ay

Açıkçası hiçbir fikrim yok teknik bilgiye sahip olmadığım için. Ama daha önce o kadar su ile çalışan motor geliştirdik diyen insanları hemen susturdular. Şimdi de kendi geliştirdikleri bir sunumla ortaya çıktıklarına göre pek sağlıklı gelmese de benzin kaynağının tükenme durumuna göre bir şeylerin ellerinde olduğunu düşünüyorum açıkçası. Yoksa ateş olmayan yerden duman çıkmazdı...

• 3ay

Anladım teşekkür ederim benimde teknik bilgim yok görüş almak için sormuştum :)

• Boyle bir şeye en cok araplar üzülür, yazik adamlar yattigi yerden para kazaniyordu...

0|1
    0|0
  • aklıma ilk gelen; 'türkiye böyle bisey üretemez, anca yabancıların bulduklarını kullanır'

0|1
    0|0
  • Iyi nefesi torbaya veririz yakit belese gelir gene zekam sayesinde sifir maliyet ya

0|1
    0|0
  • En pahalı benzin kullanma sebebimiz vergiler
    Karbonhidratlı yakıt gelirse gene vergi ve gene en pahalısı. dd

0|1
    0|0
  • Mükemmel bir gelişme.

0|1
    0|0
  • Helal onlara

0|1
    0|0
  • Bu sefer de kömür tarzı şeylerin fiyatı yükselir

0|1
    0|0
  • Biz Hala Sakız Orucu Bozarmı Yazık Ya Yazık

0|1
    0|0
  • vatana mıllete hayırlı ugurlu olsun

0|1
    0|0
  • Petrol şirketleri tarafından engellenecek bir buluş daha. Vatana millete hayırlı olsun ne diyelim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...