Herkese +1.. Benim için çok önemli. Kayınvalidem hakkinda. Ne düşünüyorsunuz?

Kayınvalidemi sevmiyorum. Sevilecek bir insan değil çünkü. Şükürler olsun uzağız. Her bayram eltimle birlikte köye gideriz. Hiç yemek hazırlamaz. Bizler uzun yoldan gelmişiz ya. Yemek hazırlamak bu kadar mı zor? Çok beceriksiz, pasaklı bir kadındır. Laf dinlemeye çalışır, hep kendi oğullarını haklı görür, kin tutar, kayınbabamı bize karşı doldurur, fesattır. Eşimi bana karşı iki kez doldurdu. Hiç sevmyrm onu. Diğer eltimi de eşinden boşandırmaya çalıştı. Eltim de hemen hamile kaldı yuvasını kurtarmak için. Berbat bir kadın. Sizce bu kadına karşı nasıl davranmalıyım?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen yinede soğukluğunu koru. O seni çıldırtmak isteyecektir. Onun eline laf verme. Eşinin yanında veya eşine onu kötüleme. Annesi ister istemez ortanızda kalır. Git yemeğinide kendin yap mis gibi ye boşver yapmaması daha iyi zaten pasaklıymış. Mecburen çekiceksin kocanı seviyorsan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevmeye çalış

1|0
    0|0
  • sevme sev diyen var mı sana yarın sen de kayna olunca gelir damatlar seni heç sevmezzzzzzz kusura bahma

1|0
    0|0
    • Gelinini oğlundan ayırmaya çalışmş bir kadn o. Eltm neler çekti onun yüzündn sn biliyor msn?

• kayna lar hep böyle ben bilirim oğullarının gelinleriyle paylaşamazlar vır vır dır dır sev demiriyor um ama saygılı olmak zorundasın yoksa senin evinde huzursukluk çıkarttırı bu kaynanalar

• ikiniz de pek sağlam ayakkabıya benzemiyonuz

1|0
    0|0
    • Milletn yuvasını yıkmaya çalışan ben değilm. Milletn yuvasını yıkmaya çalısn kayınvalidm

• bunu iddia ediyorsun, senin ondan beklentilerin de tuhaf, olaylar bitmez bu ailede

Kızlar Ne Diyor 4

• Umursama

1|0
    0|0
  • Sen de çok melek sayılmazsın.

1|1
    0|0
    • Milletn yuvasını yıkmaya çalışmıyorm en azından

• Biraz gibime geldi kadına öyle bir saydrmışsın ki

• O ne hakediyosa

1|0
    0|0
  • Zaten uzakmis boşver uğraşma bir araya geldiğinizde yalandan yüzüne gül saygıyı elden bırakma yeter Allaha havale et

1|0
    0|0
Yükleniyor...